Mystiq.org - forum: Crysis 2 - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Crysis 2

#1 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 18 February 2011 - 09:28 PM



Vzhledem k tomu, ze uz meli nekteri moznost si ji zahrat (unikla testovni verse), tak sem davam jeden z nejnovejsich traileru, ktere trochu zasveti do pribehu a nazhavi ty, co jeste nemeli moznost. :)

Hustej je je ten oblek Nanosuit 2, kdyz se vam zastavi srdce, tak se muzete defibrilovat a doufat, jestli vam znova naskoci. Skoda jen, ze to Crytek pridali jen do urcitych casti hry. Dal uz nebudu spoilerovat :), ikdyz bych moc chtel, protoze je tam plno zajimavejch veci a zase nekterych ne moc zajimavejch.

Nicmene, pro ty, co si danou versi chteji nejakym spusobem poridit, doporucuju vyckat ten mesic do vydani (momentalni verse je plna prisernych bugu a kazi zazitek)

btw: kdo mate grafku GT260tku, tak bacha, dost se zavaruje na plne detaily :D a to bezela jen na D9tkach
0

#2 User is offline   DESTR 

  • Web Team
  • Group: Web Developer
  • Posts: 400
  • Joined: 01-July 08

Posted 18 February 2011 - 09:59 PM

Jo na tuhle hru se těšim, po dlouhý době hra co si kupuju http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/usd.gif

#3 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 February 2011 - 12:31 AM

A o co že tam jde? Zemi po velkym zemětřesení napadnou mimozemštani...a je tu jen jediny muž ktery nas muže spasit...Gordon Freeman/Kapitán Shephard/nebo nakej jinej hrdina kterej ty bastardy vykope z naší soustavy? Doufam že to rozjedu na ty svy kalkulačce :D
0

#4 User is offline   DESTR 

  • Web Team
  • Group: Web Developer
  • Posts: 400
  • Joined: 01-July 08

Posted 19 February 2011 - 03:31 AM

View PostChooze, on 19 February 2011 - 12:31 AM, said:

...

Tak nejdřív bych ti doporučoval si zahrát původní Crysis ;]
http://www.youtube.c...elEkFyr-Lo&hd=1
http://www.youtube.c...rXxTZDnLZs&hd=1

----



Já tedy jdu po crysis 2 hlavně pro Multiplayer, jako jsem šel i u jedničky:



#5 User is offline   Amatter 

  • Group: VIP
  • Posts: 296
  • Joined: 03-July 08

Posted 19 February 2011 - 08:24 AM

Určite si to zahrám, aj keď jednotku som hral ešte na starom PC, takže som si to veľmi neužil :D Možno zahrám znova. Ale Crysis (narozdiel od Half-Life napr.) mi nepríde až taká zaujímavá hra. Osobne preferujem hry s príbehom a zvratmi, kde sa niečo deje, a to teda príbeh Crysis ma neoslovil, ale určite si to zahrám, aspoň prvé dve misie, ak bude čas. Už len kôli tej grafike...
0

#6 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 19 February 2011 - 11:29 AM

mno hraju tu betu co jim unikla z vývoje a je to dost nabušené graficky tak hratelně, určitě je na co se těšit a 1.3. demo ! :-D
0

#7 User is offline   medo 

  • Group: VIP
  • Posts: 297
  • Joined: 12-July 08

Posted 19 February 2011 - 02:33 PM

Jednotka bola super hra, jedna z mála strielačiek čo ma chytili tak ako HL...osobne ma najviac bavila druhá časť hry kde už boli aj tí emzáci.
Inak čítal som, že bol nejaký ten leak beta verzie ako ste tu spomínali a že Crytek sa dosť naštval...rozhodne to neprispelo k obľúbenosti PC platformy u vývojárov. Potom sa PC hráči sťažujú že vývojári robia hry pre multiplatformy so slabšou grafikou alebo inými obmedzeniami a že sa priveľmi sústreďujú na konzoly - niet sa čomu čudovať PC prlatforma trpí najväčším pirátstvom čo sa potom odráža aj na tržbách tak potom jasné že sa budú sústrediť viac na konzolovú platformu na úkor PC.
Ja osobne by som tú stealnutú verziu nehcel pretože to bude plné bugov a potom by som si tú hru neužil ani v plnej verzii pretože už by som vedel čo sa kde stane...radšej si počkať a mať to kvalitné.
Škoda že teraz má ešte vyjsť aj Dragon AGE 2 a Heroes of might and magic 6...toto všetko prejsť naraz popri Wowku no to bude hodne fun :)
0

#8 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 19 February 2011 - 03:26 PM

View Postmedo, on 19 February 2011 - 02:33 PM, said:

naucim se citovat a pro jistotu si prectu pravidla fora. edit by Janyt.

jj je to pravda stim piratstvim a neni divu ze to resej multakama a sux singlem... jinak ten crysis je dobrej akorat ta beta jede jen na 32bit systemech tzn XP... ale hraj je to dobra .. jinak má vyjít ten Hmam 6, a těším se na torchlight 2 v březnu ... a možná letos jeste diablo 3 a to myslim že blizzard v singlu nesklame :-)

This post has been edited by Janyt: 21 February 2011 - 04:15 PM

0

#9 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 20 February 2011 - 07:29 PM

View Postmedo, on 19 February 2011 - 02:33 PM, said:

...


no EA ted zas utekl na net Bulletstorm. Asi jim tam nekdo vynasi hry ven http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/to_become_senile.gif
0

#10 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 20 February 2011 - 09:39 PM

Zkusím demo, ale zatím to na mě nějakej supr dojem nedělá. Přijde mi, že jsou ty FPS všechny stejný :D
0

#11 User is offline   MinitarCZ 

  • Group: VIP
  • Posts: 321
  • Joined: 08-July 08

Posted 21 February 2011 - 02:39 PM

crysis 2 navazuje na crysis 1? já nikdy nedohrál crysis 1 protože jsem se sekl v táboře čínskejch http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/black%20eye.gifhttp://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/expand_main_table.gif a nademnou lítal vrtulník a já běhal z jedné budky do druhé pro zbraně ale jak jsem se snažil utýct do lesa sejmul mě :D takže nevím jak to končí :D
0

#12 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 21 February 2011 - 05:11 PM

View PostMinitarCZ, on 21 February 2011 - 02:39 PM, said:

crysis 2 navazuje na crysis 1? já nikdy nedohrál crysis 1 protože jsem se sekl v táboře čínskejch http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/black%20eye.gifhttp://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/expand_main_table.gif a nademnou lítal vrtulník a já běhal z jedné budky do druhé pro zbraně ale jak jsem se snažil utýct do lesa sejmul mě :D takže nevím jak to končí :)


Da se rict, ze jo. Odehrava se to 3roky po 1cce a potkate tam Propheta. Skoda ze se tam nevyskytl Nomad ani Psycho, mozna se vrati, az ve 3jce :D

btw: Vrtulnik normalne sestrel bazookou nebo tezkym kulasem, a jestli si skilla tak na nej skocis a hodis na nej C4 xDDD

a jestli je to mise, kterou myslim, tak v dalsi misi jedes tankem a bombardujes okoli
0

#13 User is offline   MinitarCZ 

  • Group: VIP
  • Posts: 321
  • Joined: 08-July 08

Posted 21 February 2011 - 10:59 PM

nic já si stáhnu crysis 1 abych dohrál....btw warhead je datadisk?
0

#14 User is offline   medo 

  • Group: VIP
  • Posts: 297
  • Joined: 12-July 08

Posted 22 February 2011 - 09:35 AM

View PostMinitarCZ, on 21 February 2011 - 10:59 PM, said:

nic já si stáhnu crysis 1 abych dohrál....btw warhead je datadisk?

Jop datáč - hráš tam za Psycha (druhého člena teamu) a dej sa odohráva paralelne s Crysis 1. Predtým začneš misiu s tankami Psycho odíde s tým, že velenie má pre neho iný job o ktorý sa musí postarať no a v podstate tam začína tvoj datáč. Ten je pomerne krátky, myslím že tak na 5 hod max, ale je kvalitný.
0

#15 User is offline   MinitarCZ 

  • Group: VIP
  • Posts: 321
  • Joined: 08-July 08

Posted 22 February 2011 - 04:47 PM

máte někdo lepší zpusob na přepínání těch hovadin co má oblek? protože musím rychle běžet a najednou sílu a než se trefím tou myšou a držet kolečko ktomu to je shit
0

#16 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 26 February 2011 - 01:46 AM

View PostMinitarCZ, on 22 February 2011 - 04:47 PM, said:

máte někdo lepší zpusob na přepínání těch hovadin co má oblek? protože musím rychle běžet a najednou sílu a než se trefím tou myšou a držet kolečko ktomu to je shit

udelej si "hot keys"
0

#17 User is offline   MinitarCZ 

  • Group: VIP
  • Posts: 321
  • Joined: 08-July 08

Posted 26 February 2011 - 02:41 PM

už to mám našel jsem to na V přehodím si to ale na C takže pohoda...jinak hrajete někdo na steamu Crysis 1 nebo warhead? mám možnost si koupit za 350kč na steamu NS je pro malé děcka to ani nevím jestli de vubec vlastně :)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist