Mystiq.org - forum: preco hrajeme preTbc(U got wotlk´d ! ) - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

preco hrajeme preTbc(U got wotlk´d ! )

#1 User is offline   Rynelf 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 23
  • Joined: 26-December 09

Posted 01 February 2010 - 12:04 PM

Cavte,sry za offtopic,len som nevedel,kde to dat a hodi sa to prave sem,kedze hrame poctivy preTbc(taka motivacia:D)nieco na pobavenie...
este za casou 2.4 som rozmyslal,ci ist na ofík...dobre,ze som nesiel %-)
z WoWka sa stalo platene funko a hra pre deťúrence(10-15yrs)raz som hraval na jednom servu kde bolo este 1.12 ale lvl 255(strasne som sa nudil :))a dmg tam bol priblizne rovnaky(5-25kdmg)zbrane tak 2-3k main dmg.


http://www.warcraftm...w.php?id=113013

prijemnu zabavu =D

p.s.len ma prosim nezabite ze sem davam wotlk,ked tak to presunte šmária xD =),ucel=ziaden/len pre pobavenie)
0

#2 User is offline   SuN 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 488
  • Joined: 03-July 08

Posted 01 February 2010 - 12:12 PM

toto iste tu bolo ked prisiel tbc a tiez ho kazdy hral , why?  :)
0

#3 User is offline   Rynelf 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 23
  • Joined: 26-December 09

Posted 01 February 2010 - 12:19 PM

Nesuhlasim %) mozno sa zdvojnasobil dmg,ale aspon to malo nejaky prechod,na tbc mi chyba classic dungy,ale na 70ke sa este daju(staci zobrat 10ludi a mas hardcore=))
napr.na wotlk sa ztrojnasobil,dps tiez(6k dps dk)pozri si rozdiel medzi t3-t4 a t6-t7 =)
0

#4 User is offline   iwco 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 698
  • Joined: 07-July 08

Posted 01 February 2010 - 02:07 PM

hmm ...super :)

nehral si wotlk nevies o com je...davat sem videa kde da mage 19k dmg do hraca je sice pekne...aj to ze mal buff na 30% zvysenie dmgu..dalej k tomu palachovi neviem ci tam bolo aj nieco ine..celkovo je ten jeho dmg v norme...da sa v pohode uhealovat atd..inak hadzat pvp videa ked v bg pobehuje kopa ludi s low gearom...si uz slabsi pvp gear alebo len pve gear nie je tiez vyhra
wotlk vs vanilla moj osobny nazor je ze wotlk ma daleko navrh... proste ulduar najkrajsi dung aky kedy blizz spravil...a momentalne tomu konkuruje aj icecrown citadel co sa tyka vanilly narocnost bola mozno tak v ramci eq a toho ze bolo v raide viac ludi..
blizz sa nesnazi hru zjednodusit aby ju hrali aj "deti" wow ma lahko pochopitelny zaklad uz od vanilly... ale narozdiel od teba sa snazi hru priblizovat ludom ktory nie su na high end raiding...nemaju cas na to..samozrejme je to pre prachy ale je to spravene dobre
co sa tyka 10/25m instance normal heroic mode... je to tiez super zase dava blizz prilezitost aj mensim guildam nech vidia tie dungeony..nie vo vanille 20, 40 ludi inak si neskrtnes...novy emblem system...uzasna vec..co sa tyka t9 kupujes to za emblem of triumph pokial nechodis raidy mas len na najslabsiu verziu s raidovanim normal modov na strednu a pre hc guildy najsilnejsia verzia...ludia sa nemusia polroka trapit kym sa zapojia do progressu staci im chodit heroic dungy na emblemy a maju eq s ktorym mozu chodit 10m
este co sa tyka pvp...na zaciatku bol sice DK OP ale myslim si ze classy su teraz uz celkom vybalancovane a to pvp sa da uplne na pohodicku hrat..samozrejme ze niektore classy su lepsie niektore horsie ale to bolo vo vanille bolo to v tbc a bude to vzdy...

a este posledna vecickatake zhrnutie na zaver :) pokial si nieco nevyskusal nemal by si to odsudzovat.blizz sa proste snazi robit hru pre sirsiu verejnost a nezabuda pri tom na nikoho..robi nove bg..pvp zony...hard mody bossov a vanilla sa s tym nemoze zrovnavat...inak zaujimalo by ma co budes hovorit na cataclysm kde prekopu celu hru
0

#5 User is offline   GruPyk 

  • Group: VIP
  • Posts: 730
  • Joined: 01-July 08

Posted 01 February 2010 - 02:12 PM

Ty 2 videa tu byli pred pekne davnou dobou btw.
0

#6 User is offline   ipaul 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,106
  • Joined: 03-July 08

Posted 01 February 2010 - 02:32 PM

takže pro pořádek... WotLK > TBC > Vanilla
proč?

Vanilla:
- raidy pro 40 lidí - nehrozí že na archaice bude nějaká gilda schopna složit sama raid
- žádné heroicy = do raidu ti polezou modrozelení hrdinové = časté wipy

TBC:
- nejsou verze 10/25 = pro menší gildy zbývá na kempení pouze ZA a KZko
- BT je kromě ilika jednoduchej, do SWP daleko (předaleko)

WotLK:
- "všechno je jednodušší"... no popravdě jsem v gildě, progresující ICC a můžu říct, že na mystiqu nevíte, co je to progress ;-)

samozřejmě opět... kromě ilidana, ten je hustej
0

#7 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2010 - 03:27 PM

View Postipaul, on 01 February 2010 - 02:32 PM, said:



WotLK:
- "všechno je jednodušší"... no popravdě jsem v gildě, progresující ICC a můžu říct, že na mystiqu nevíte, co je to progress ;-)

samozřejmě opět... kromě ilidana, ten je hustej

no progress bych těch 15 wipů týdně na wing bossích zrovna nenazval, zbytek pohoda, ale pořád oproti mystiqu den a noc to je pravda:)

Jestli nějaký pořádný progress ve wotlku tak Mimiron HM, One Light a Anub HM ... tuhle obtížnost bych chtěl někdy vidět tady :)
I když je pravda že i normal mody vezaxe a yogga by byly hoodně tvrdý ořech dobu :D
0

#8 User is offline   Rynelf 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 23
  • Joined: 26-December 09

Posted 01 February 2010 - 03:50 PM

roflmňao :D
Cloveka by to pobavilo a vy tu lamentujete nad tym ci onym :D

Vanilla je fajn(sice by sa zisli tie 10/25 normal/hc)
Tbc sa rozvinul gameplay system(len skoda ze clovek mohol vynechat t1,t2,...)

Wotlk-fakt uzasne ze wlocka nerfli a ine classy posilnili(paladin,donkey kong,druid,hunter)uz len cakam
kedy bude holy priest ownzor xD Bgcka im vsetky nevysli.Tiez bol nerf pvE.Dungy nedavaju zmysel(lol mimiron mechanical sefuje Ulduaru xDa posrali ICC-co akoze budem davat 2/4verzie PichKinga?!xD)Prerabaju dungy(lol asi nemaju napady na nove:P)radsej mali spravit nieco z goblinmy a nagamy.To ze pala daval za 3sek kill neni zrovna skill-vsak ste v tom videu videli ako tam zhora padali hordaci a on si ich daval ako na beziacom pase!:_DAno su to trochu stare tie videa,ale moc sa to asi nezmenilo.Resilience nie je tiez dokonaly a classy uz nie su vobec podla popisu co je na wow.com.Slaba magia arcane velky dmg,Necromancer silny,Rytier Svetla,Fekal Druid co sa hra s mesiacikom.Moje oblubene classy tam dosR wlock-fail,shaman-ano pekne,ale ten Ele je moc dmgburst.Wlockov pet Felhunter mal meno manaEater,magehunter tak mi nieco hovorte-proste to neni ako ma byt.Neviem co je podla vas vyrovnane davat 10-15kdmg ked mate full20khp.A tiez ten dmg/dps nedava zmysel-mas 2000bspell,kuzlo 1500,koeficient je 2,5=7000,jakto ze davaju nad 10k?:D Bah!take itemy ze 100stam,150strength,90agility take som videl na wowscape pre donatorov za 20Dolarov.

Jaj,jasne ze vas bavi wotlk,pracovali ste na ucte 2/4roky,kto by tolku cast svojho zivota vymazal?:) =)

tesim sa na minusove body,Peace4All %)
0

#9 User is offline   ipaul 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,106
  • Joined: 03-July 08

Posted 01 February 2010 - 04:04 PM

a tos asi ještě neviděl Shadowmourne http://www.wowhead.com/?item=49623 :D
0

#10 User is offline   Rynelf 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 23
  • Joined: 26-December 09

Posted 01 February 2010 - 04:23 PM

Fuha,to som nevedel,ze je to tak daleko :D
vsak lvl 1 by stym na 60ke pekne klatil(jasne ze s hackom:p)xD

Na wotlk sa mi jedine paci ze zlepsili shamana(i ked trochu moc-ele)da sa menit uces,choppa! http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/red_bandana.gif +fajn interface,dual specc,glyphy a lepsia grafika :)

Cataclysm kapitola sama o sebe %D,gobliny suppeeer!ale to je asi jedine:P http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/search.gif bude HolyCow xD
miesto toho aby opravili classy(troll warlock je odjakziva,troll druid rofl?,ud pala,be warrior,dwarf shaman?vsak ti poznaju len pivnoManciu xD)a budu uz len 3staty ci ako:D,skoda mali by dat len jeden stat.A to ze wlock+spirit a spirit sdmg bonus,logika jak podme na jahody/kosit lekvar do vietnamu.Uzasny
progress?!je ked prejdes Northrendik-)hc dungy-)hura budem mat t7,som SkillzoromgpwnrapeBoss:D
Lol a Dalaran xDDD prefarbeny Smoon a davno zniceny magiou pfuj teple mesto =)
0

#11 User is offline   hokop 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 685
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2010 - 05:16 PM

ajaj tady je zas nekdo chytrej ale pro tvou informaci...Mimiron nesefuje ulduaru, to ze predelavaji dungy.. a proc ne? stejne hraje jenom malo hracu kteri je chodili na 60 a ti novy by je jinak ani nenavstivili a rekni mi tebe by nesralo kdyby sis dal s necim praci a videlo to minimum lidi? Dale to ze paladin nekoho dava za 3 sec...to byvalo po vydani wotlku ted uz to nerfli a celkem se to da hrat, ty crity za 15k kdyz mas 20k....no nevim to sem snad videl jenom ve wg a to je neco jineho...taky neni pravda ze mas 20k s buffama, vetsina lidi ma vic a crity za 15k sou rekl bych ojedinele (a ja o tom neco vim kdyz chodim bgcka a mam 0 resilience :D), itemy se 100 str atd a neni to jedno? taky mohli dat max 10 str critoval bys za 50 a bosove by meli 10k hp ale hraci maji radeji kdyz vidi velky cisilka....jinej rozdil tam neni sice davas vic dmg ale bossove maji vic hp, jedine v cem s tebou souhlasim sou novy combinace ras a class v cata protoze holy cow je desne ale jinak podtrzeno a secteno si jenom dalsi kecal co videl 2 videa a wotlk hral tak mozna na nejakym funku a mysli si ze o wotlku vi vsechno, takze byt tebou moc se tu nerozkecavam o vecech o kterych nevis nic :)
0

#12 User is offline   Henri 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 345
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2010 - 05:19 PM

View PostRynelf, on 01 February 2010 - 04:23 PM, said:

Cataclysm kapitola sama o sebeoll druid rofl?,ud pala,be warrior,dwarf shaman?vsak ti poznaju le jahody/kosit lekvar do vietnamu.Uzasny
progress?!je ked prejdes Nortfuj teple mesto =) ATAKdále


Tvoje příspěvky jsou opravdu literárním oříškem. Spíš bych to viděl na duševní průjem.
0

#13 User is offline   iwco 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 698
  • Joined: 07-July 08

Posted 01 February 2010 - 06:09 PM

kks take kraviny co si popisal..fakt ako info z druhej ruky GJ... s mojou priestou s ktorou hram pvp som nedostal nikdy vacsi crit nez tych 9-10k aj to max od locka/maga
...ze posrali lockov? moc sa mi nezda... hral som zanho na kamosovom acc raz a daval som si to pomerne slusne....

proste mam blbe info o nerfoch/boostoch o dungoch o pvp..pockat vlastne o vsetkom :)
keby nieco tuto mas este kombinacie race/class lebo aj tam mas chyby http://www.mmo-champ...ine-blue-posts/
0

#14 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 01 February 2010 - 06:09 PM

View PostRynelf, on 01 February 2010 - 04:23 PM, said:

Uzasny progress?!je ked prejdes Northrendik-)hc dungy-)hura budem mat t7,som SkillzoromgpwnrapeBoss:D


ukaz mi Alone in the darkness...pak zavri hubu :)
0

#15 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2010 - 06:31 PM

View PostAshal, on 01 February 2010 - 06:09 PM, said:

ukaz mi Alone in the darkness...pak zavri hubu :D

kua tenhle nemám :) Ale to je sux, Resilince will fix it ... to je masárna :)
0

#16 User is offline   Elypsa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 386
  • Joined: 04-July 08

Posted 01 February 2010 - 09:26 PM

Ty vole ja myslel, že lidi už dostávaj novější informace než ty, ktere měli status ,,2měsice po vydaní wotlk"..
Ok tak znovu, jako tomu bylo před pul rokem ti to řeknu uplně stejne- Víš hovno vanillu si zazil na free podle mě, TBC to samé. Zažít vanillu na officu tak tohle neříkaš- Hráč vanilla wow nebyl člověk ale robot, který kvuli tomu aby aspon něco v té hře dokázal a nebyl modrej hrdina musel travit hodiny denně! Hrál si druida? Chtěl si ferala? Máš smůlu na něj eq nepadá, diktovano od blizzardu co hraj jak hraj, na raidy se připravovalo hodiny farmení nějákých sraček. Farmili se raidy které měli status -Farma kvůli věcem z trashe aby se 40 lidi obléklo do ressist gearu a pak šlo progresovat dál, ale né bose ale trash- Trash byl tolikrat těžší než boss, až to bylo do očí bijící. Pak přišlo TBC kde se to vyrovnalo, ale nečekej že se hodilo TBC a všichni byli happy- Druid v medvědý formě byl největší owner v PVP to je myslim že solidní trapas.
No a ted k wotlku- PVP je a vždy bude problem vybalancovat a jsem zvědavej jestli blizzard konečně přišel na to jak to udělat v Cata a už jenom z téhle zvědavosti si pak obnovim ACC kvůli tomu, ale zpět. Ano po vydání wotlku byli 3 OP classy- DK pala a mage. Možná vlastne jeste beast hunter, jenže to trvalo tak 1,5měsíce, pak magove dostlai nerf DK pomalu také a u palata se trochu na to čekalo. Jenomže už po maximálně 4 měsících ti můžu říct, že dobře DK mělo preci jen jiné podminky ale zabít se to dalo, a arcane mage byl sux a potkat ho znamenalo - 0ress heroe takže to k PVP. Jinak k lockovi už jenom to že jsem ho hrál celé wotlk až do ted ti můžu íct víš opet velké kulove.
Historie locku na wotlku- začátek destro nehratelný v pvp demo taky, areny se jezdí affli. Pak boostli conflagrate všichni destro s instant love u sucuby někteří doobří hrali affli na 1900++, ale jinak destro vládl a vládne až do ted a řeknu ti ze na pvp jsem si nikdy nestěžoval. Respektive jsem rozeznal to kdy ano jsem strasne slabej a nebo - ano tahle classa je na mě Op- Rogue, to je jedina classa která dokáže vyndat locka at je sebevic skill(mozna s nějákema 27k+ to jde v pohode). Roguna tě vyndá ovšem uz mensina lidi vyuziva rychleho castu demonu takze jak je roguna sup tam s voidem apod. tim se dostavam k tomu tvemu diskriminovani demonu nevim kde si to vzal ocividne ta strasna lockovska videa na youtube ale bez čokla si na castera/healera proste neměl a nemas sanci tkaze opět vis hovno a sám ti řeknu že meneni demonu je základ uspěchu.

No a ukončim to tim jak tady každej kdo wotlk hraje ti řika- Myslis ze wotlk pve stoji za hovno ?Dobre naxx byl mensi ulet, ale zabit mimirona na HM v UD nebo dalšho takhle težkeho bose je orisek i po tom co to už aspon tak 5měsicu je na svete s mnohem lepsim eq a pokud nejsi skill se skill grupou tak tam muzes wipovat kolikrat chces a reknu ti ze porovnavam li treba nejake bose co jsem zazil na TBC tak mimiron (bohuzel bose za nim jsem na HM nevidel ale jak vidis Alone in the darkness to je prej taky něco) patri mezi ty nejlepsi boje co jsme kdy ve wowku měl.

Shrnu to wotlk je to co z wowka udělalo pro mě hru doopravdy perfektni a jsem rád že to blizzard takhle meni.
0

#17 User is offline   Rynelf 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 23
  • Joined: 26-December 09

Posted 01 February 2010 - 09:26 PM

Bah,vidim ze ste tu pekna,prijemna,pozitivna komunita =)(niet divu,ze o vas clanok robili)

viete len http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/black%20eye.gif*http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/black%20eye.gif*,ani ste podstatu prispevku nepochopili,dobre niektore veci som povedal odveci :),ale
slo mi len o videa,omg!%)Tvarite sa ako najvacsi znalci,ktory neznesu,ze niekto ma iny nazor.Nevidite nedostatky wotlk...a ine.Wowko zacinal na blacknetu(1.12)na funku som hral tak pol roka a ofík som si nemohol dovolit.
A reci s dusevnym prujmem si laskavo nechaj pre seba http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/sorcerer.gif ,nepoznas ma,tak sa nerob velky ??boss :) len preto ze si skryty za netom

Ako nic vzlom ludia,svetovy mier,hrajte si co chcete,myslite si co chcete,len ma prosim nezabite za svoj vlastny nazor! http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/rip_1.gif Ja som sa tu vobec nejako nestazoval,ani nie som,,typek kecal´´,proste len konstatovanie.A ked nedokozete pocuvat,co sa vam nepaci,tak potom budete mat v buducnosti vazne problemy. http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/sarcasm.gif

Okk,thxbb,nebudeme robit z malickosti slona a nebudeme sa hadat jaj!!!=) http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/big_boss.gif
0

#18 User is offline   Elypsa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 386
  • Joined: 04-July 08

Posted 01 February 2010 - 09:34 PM

Ale notaz zadne emo sceny :) Myslim ze komunita jsem dobra spis bych to nazval ze dost lidi tu ma nahrano svoje a lid tohoto typu: ,,vy tam hrajete hovno, ta hra je hrozna" je nastvou protoze oni to hrali hrajou a maj do toho nejvetsi pravo kecat.. TO je jak kdybys rekl valecnemu hrdinovi ze ta valka je lehka, zes to videl na discovery..

Jen ti tady vetsina rekla ze nemas pravdu a to jakym stylem za to si muzes sam precti si co si tu psal :)

This post has been edited by Elypsa: 01 February 2010 - 09:36 PM

0

#19 User is offline   Rynelf 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 23
  • Joined: 26-December 09

Posted 01 February 2010 - 09:35 PM

thanks to Elypsa,konecne nejaky normalny,cenny,vyrovnany-dospely post =)
no dobre,berte to,ze som sa stazoval na wotlk do 3.1,vsak hadam nie vsetci poznaju tie videa %D =)

dik za objasnenie,vyzera to ze sa Blizz unormalnil(ale nieco na tom bude,ked sa na nich aj Nihilum stazovali A ked dost hracov(neberme tych co zacali s wotlk alebo 10-15yold)sa stazovalo!?)

zmenme temu,ako to teraz vyzera pre Wlock na poli pvP(neni problem s immo-conflagrate,slaby defense,slaby fear)a co Shaman?(zevraj je kuul,ale sam 1v? nema sancu)

heh,ziadne emo sceny :) =)joj,tak par ludi som sa dotkol,sa urazili no couz,prepacte :0 kazdemu sa paci nieco ine

This post has been edited by Rynelf: 01 February 2010 - 09:38 PM

0

#20 User is offline   Elypsa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 386
  • Joined: 04-July 08

Posted 01 February 2010 - 09:50 PM

No s lockem co se pvp tyce tak top furt ty same drzky jako http://eu.wowarmory....27thul&cn=Dugro
proste samej slovenskej nervak :) Ale jako na locka si popravde v pvp nestezuju trochu mu nerfli dmg z conflagratu coz myslim ze byl dobry krok, ale zase tu dmg prevedli do 4vterinoveho debuffu ktery ti po pouziti confla tika na targetu takze dalo by se rict ze to udelali tak ze ty das dmg stejnou, ale hraje v tom pak faktor skillu o to abys ucontroloval healera aby ten debuff neprehealoval. Coz tahle taktika blizzardu myslim ze je docela dobra. No jinak jak jsem rekl jedine co je problem by mel byt ten frost mage s rogunou zbytek je docela zvladatelnej pokud umis zvolit demona-jako jit se sucubout na maga je docela drzost. No jinak k tem demonum blizzard si uvedomil ze to je klicova vec takze snizil CD na rychly cast demona. No a affli je klasika. Jen dema by mohli trochu udelat na to PVP, respektive on uz je ale ne moc do 2v2 a do 3v3 s nim nikdo nejde protoze to nikdo neumi hrat.
No co se PVE tyce tam se blizzard docela dari kazdy spec je zabavny, trochu teda dela problem dohnat huntra, ale maj ted zvysit u conflagratu ten DMG jak tika pak takze to by melo docela fixnout. Jinak dost se mi libi ze udelali affliho i na PVE hezky a musim rict ze na 1 target-coz jedes vlatne vzdy protoze jako affli switchovani znamena hovno dmg, jsem byl schopen vytocit 7,8 DPS s raidbuffem a hlavne me to hrozne bavilo ten affli :)

No a k shamanum tam to je zalostny..Shaman nemuze nikdy nahealovat tolik jako ostatni classy pokud jsou ti healeri dobri a dps je to cenenny boost raidu a ele i cement vytahne dobre, ale nesetkla jsem se s zadnym top dps. No a v pvp cement se moc nejede resto docela dobry diky totemum a ele si zahraje leda s destro lockem/frost magem(to teda ani moc ne ale ) no a s tim destro lockem to jsou porody..Proste ele by v tom pvp potreboval nejaky boost, ale zase musim uzznat ze jedinej shaman s kterym jsem hral a ktery to umel byl Nervak a zbytek vecinou umeli prd takze je mozny ze existuje neco tkaoveho jako ze u tehle classy hraje vic skill lidi nez u tehle tezko rict :)


No a jinak doporucuju se podivat jake jsou plany s lockem v Cata-novy shard system a system kouzel za nej je by mel byt brutalne zabavny a locka to vytahnout dost vysoko co se v atraktivite classy tyce, jen nevim na co to pak mam uz bindovat..

This post has been edited by Elypsa: 01 February 2010 - 09:52 PM

0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist