Mystiq.org - forum: První tvorba - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

První tvorba Udělal jsem movie a jsem zvědav co na něj řeknete :-)

#1 User is offline   Especial 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 182
  • Joined: 02-October 10

Posted 18 December 2010 - 04:51 PM

http://www.gamerztub...nas-from-mystiq tady je odkaz až se na to kouknete řekněte co si myslíte.
0

#2 User is offline   MiTiNkA 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,393
  • Joined: 31-August 08

Posted 18 December 2010 - 05:53 PM

Když tam máš celý ty areny tak je to celkem nuda :P .. ale jinak to jde.. sám vim že bych rozhodně lepší neudělal :D :(
0

#3 User is offline   Ashe 

  • Group: VIP
  • Posts: 26
  • Joined: 01-July 08

Posted 18 December 2010 - 06:19 PM

To s tim rikku je tam hrozne dlouhe a nudne to sem fakt preskakoval xD ale ta cast jak nukujete tydyta ta souhra tech cc je hodne pekna skoda ze takovych momentek tam neni vic. Disco / mage je nudne na koukani kdyz vyckavaji ale jak zacnou nukovat je to o necem jinem =)
0

#4 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 18 December 2010 - 07:03 PM

Nuda docela .. škoda, že nemáš natočenenejch víc aren, líp to sestříhat, aby to nebylo tak dlouhý atd .. :( .. jinak je vidět, že za maga umíš hodně dobře :P + ten tvůj shit EQ ... :D
0

#5 User is offline   MiTiNkA 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,393
  • Joined: 31-August 08

Posted 19 December 2010 - 11:47 AM

jj.. shit eq a dává dobře jak svin :)

btw máš tam ode mě baču(5/5) :)
0

#6 User is offline   Kryptikk 

  • Group: VIP
  • Posts: 20
  • Joined: 21-November 10

Posted 19 December 2010 - 10:35 PM

To jak jste tam nukli warce ashemu, soubezna ovce s mass dispelem,... to mi prislo hodne sexy :P. Bohuzel hlavne ty areny proti sarfiovi, to sem musel pretacet. Chtelo by to proste sestrihat videjko z akci, kde se vam povedl nejakej shatterburst pres cc. I kdyz by to treba uplne neodpovidalo vetsine aren, bylo by to pak aspon hezky koukatelny.

Kazdopadne vzdavame vasi vytrvalosti s kotletou hold :), zvlast jeste s takovym eq. Hned bych vam dal nejakou cenu nezavisleho porotce, kdyby existovala :).
0

#7 User is offline   avatarr 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 342
  • Joined: 03-October 08

Posted 19 December 2010 - 10:45 PM

tydyt mi dela hambu tak toto :P


Ale ne fakt na vas EQ (nato ze ked som ta ja chargol a mal si 50% HP Som bol schopnej ta dat za paar sec) ste fakt dobry :).
Akurat je to dost o tom CC/nuke, jak som s ashem hral ja proti vam arenky, a ked jednoducho sa nepodari CC/nuke tak to je potom o tom ze sa caka na CD :)

No inak je to fajn ale povedal by som to iste co vsetci tu. Ta arenka vs rikki bola fakt riadna nuda :) radsej nastrihat a dat tam len popripadne zaciatok a potom to pretocit a dat tam jak sa zacina CC/nuke. Lebo u vas to je len o tom nuku, to je hlavna akce u vasho comba, tak to treba nejak zviraznit a bude to supa :) Lebo inak to je behanie, behanie, a frozovanie.
0

#8 User is offline   Especial 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 182
  • Joined: 02-October 10

Posted 20 December 2010 - 12:26 PM

Díky za vaše komenty ono i my se to zdálo zdlouhavé proti rikymu ,ale kdybych měl lepší material tak je tam.Vzhledem k tomu že jsem přes event převážně stramoval tak nešlo mít více materialu :-)
0

#9 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 December 2010 - 01:59 PM

Prislo mi to takovy že feral drujd resistne 9/10 spellu http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/sarcasm.gif
0

#10 User is offline   Especial 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 182
  • Joined: 02-October 10

Posted 20 December 2010 - 02:01 PM

To bude tim ,že to tak opravdu bylo ;) Proti rikkovy jsem nikdy nechodil moc rád k vůli těm rezistům,ale dal se dát.
0

#11 User is offline   Roin 

  • Group: VIP
  • Posts: 713
  • Joined: 05-May 10

Posted 04 March 2011 - 03:24 PM

Jak už tam někdo psal

zbytečně dlouhé arénky které jste pak ve finále prohrály … znám tě už hodně dlouho co se týče hraní a kdyby nějaký schopný maker točil a dělal movie na všechny akce + soupeřům proti kterým jste chodily a nemyslím tím jenom mystiq tak jsi dodnes mezi Top hráči a každý by se těšil na nové movie od tebe …

Koukával sem natebe dříve na livestreamech atd.. a myslím si to samé
Kdyby jsi měl kompa a běželo ti wow na 100fps bez seku a minimálního lagu a dal si např. někomu kdo videa dělá fakt luxusně např. ten cyp co udělal s Boneshocka (větší lamka není co nahrála v sl/sl hedu a podplatil top restodruida s offiku) a pak natáčel za destro.Tak tomu kdyby si to dal tak bych se fakt těšil na další tvorbu videii :)
GL jen tak dál
0

#12 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 04 March 2011 - 04:22 PM

Video mě teda dost zklamalo. Na začátku zbytečné kecy, hudba tichá, pohled moc daleko a fragy nic moc. První věc, kerá se mi líbila, byla ta akce s Rikku.
Chtělo by to víc si s tím videem pohrát, zrychlit zbytečné pasáže, nedávat tam tolik vystřihnutých záběrů a celkově tomu dát nějaký řád, ne chaoticky naplácat záběry, plesknout první písničku, která mě napadne a na začátek videa napsat, že komu se to nelíbí, tak GTFO.
0

#13 User is offline   Apoix 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 796
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2011 - 12:27 PM

Maga asi umis, ale hodnotime tady video a to byla strasna nuda.

Dlouhy nekonecny souboj s feralem...o nicem....nikde zadny efekt, ani aspon zpomaleni dobre casti nuku nebo zrychleni nudne pasaze...

Bez materialu se proste strihat neda...tak si pockej az neco poradneho natocis a rad se mrknu na dalsi povedenejsi video :)

Ono i s PC, ktery nemas z NASA se daji udelat v pohode veci....tak gl
0

#14 User is offline   Especial 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 182
  • Joined: 02-October 10

Posted 11 May 2011 - 04:44 PM

reff
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist