Mystiq.org - forum: Proč hrát na ofiku aneb proč free okrádá WoW na hratelnosti - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 7 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Proč hrát na ofiku aneb proč free okrádá WoW na hratelnosti

#81 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 08 April 2009 - 09:06 PM

View PostProphet, on Apr 8 2009, 08:47 PM, said:

imho Veress zalozenim tochto topicu chcel vivolat flame alebo si boostnut ego aki je dobry ze hra na offi a my aki sme ubohy freeckari... kazdopadne fail

V tom co jsem vyznačil máš pravdu. V tom ostatním ne.
Samozřejmě bez pravopisných chyb.
0

#82 User is offline   Prophet 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 03-March 09

Posted 08 April 2009 - 09:12 PM

View PostVeress, on Apr 8 2009, 09:06 PM, said:

V tom co jsem vyznačil máš pravdu. V tom ostatním ne.
Samozřejmě bez pravopisných chyb.


povedal som jedno alebo druhe... ale obe su fail robit flamerske topicki my pride sux no aspon si vsetkim predviedol tvoj luxusny manner a mozes byt spokojny ze sme si tu zaflamovali

btw: pravopis sux
0

#83 User is offline   Eurys 

  • Group: VIP
  • Posts: 614
  • Joined: 31-August 08

Posted 08 April 2009 - 09:16 PM

View PostProphet, on Apr 8 2009, 10:12 PM, said:

povedal som jedno alebo druhe... ale obe su fail robit flamerske topicki my pride sux no aspon si vsetkim predviedol tvoj luxusny manner a mozes byt spokojny ze sme si tu zaflamovali

btw: pravopis sux

pravopis sux? Dobrá volba :-), asi jsi neudělal zakladku co? Ani bych se nedivil s takovym pristupem :-)
0

#84 User is offline   Kharos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 06-March 09

Posted 08 April 2009 - 09:20 PM

Nechapu smysl tohohle topicu,naprosto nevidim duvod proc by si mel clovek zahrat lepe na officu nez na normalnim freecku...kdyby tady lidi zajimal nazor ze offic je supr a vse ostatni nahovno,tak tu nehrajou http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/turned.gif a na tomhle serveru by určitě nehralo nekolik tisic lidi,kdyby byl tak spatnej jak se snazite tvrdit...a ze my maminka neda penize na offic?jsem rad,pac se muzou vyuzit na spoustu dulezitejsich veci a ja se budu radsi placat v tomhle "bahne" s kamosema se kterejma si skvele pokecam a zahraju
0

#85 User is offline   .Parker 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 274
  • Joined: 25-July 08

Posted 08 April 2009 - 09:25 PM

No napišu sem i nějakej kladnej názor...

Offik je něco naprosto úžasnýho, ale pro někoho i debilního.. nebudu tu psat, ať se přidáte k té a té straně hadajících se lidí...
-Mystiq pro mě byl nejlepší free server na jakým jsem kdy mohl hrát, ale tak či onak mě donutil novej datadisk a mnoho dalších věcí přejít na offik.. kdybych si měl vybrat, na jakej FREE server bych chtěl, až dojdou prachy, šel bych na mystiq..., ale jelikož se mně už nechce expit znovu 70 tak bych už s wowkem skončil.
Každopádně s mystiqem mám zatim jen samí dobrý a špatný zkušenosti. S offikem jen dobrý, jsem zvědav, jestli změním názor..., ale spíš si myslim, že názor změním spíš z finančních důvodů, než z důvodu, že DK, paladin nebo mage je child class apd. nesmysly.
0

#86 User is offline   Prophet 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 03-March 09

Posted 08 April 2009 - 09:28 PM

View PostEurys, on Apr 8 2009, 09:16 PM, said:

pravopis sux? Dobrá volba :-), asi jsi neudělal zakladku co? Ani bych se nedivil s takovym pristupem :-)


ale jo udelal prave aktivne pracujem na mature :D :) btw co sa pravopisu tyka mam na to papier ze ho neuznavam :)
0

#87 User is offline   Elypsa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 386
  • Joined: 04-July 08

Posted 08 April 2009 - 09:51 PM

Pokud nekomu dela problem nekdy do 2-3 mesicu nejit do hospody nebo nesvacit v kfc tak ma uplne v pohode na pul roku na officu vydelano.. A abych rek pravdu vecina veci co tu nekteri rikate doopravdy neni office.. Lidi tma je dost a neni to tak osobni ale rikam ze prosel jsem uz dost guild na officu a kazda mi prisla v pohode, v kazde kdyz jsem prisel na vt se bavilo uplne normalne a rozdil mezi free komunitou a office je jen ten ze free komunita ma tuhle zazracnou vec forum-bez toho by se tady dost lidi ani neznalo apod.
A to ze je wotlk na hovno a dk apod. rikam proste ze blizzard a nejen on vydal opet hru ktera neni dodelana..a pokud teda vy tu rikate ze nekdo odesel z officu kvuli tomu ze to tam je nahovno..tak vsadim boty ze to nebylo komunitou ale vybalancovanim a vsadim boty ze az by ten clovek tu hru zalp po 2-3mesici tak to bude opet stare wowko co znal z dob TBC.-sam muzu potvrdit ze ulduar je high protoze kamos hraje na PTRku a rika ze to je proste stare wowko i co se pvp tyce.
A hlavne vy rikate jak je dk op apod. ale na freecku neni revize kde by nebyla nejaka classa op..Takze vlastne si nemame co vycitat.. Jen to mame lepsi z toho ze ta hra je masivnejsi zivejsi diky wotlk zabavnejsi diky wotlk a snad vybalancovanejsi diky 3.1.0

PS:takovych her co si krade namety je..jde jen o to ktera to lip pojme a vypracuje..A popravde je mi jedno jestli tohle bylo driv ve warhammru nebo v tetrisu hlavne at to funguje a bavi me to..od toho je hra a nechci hrat 4roky furt tu samou hru s rozdilem ze pribude 10lvlu a novy ostrov :D

This post has been edited by Elypsa: 08 April 2009 - 09:54 PM

0

#88 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 09 April 2009 - 07:00 AM

View PostElypsa, on Apr 8 2009, 09:51 PM, said:

s rozdilem ze pribude 10lvlu a novy ostrov :P

Jako to bylo u TBC :) (Až na to odlehčení plno věcí)
TBC Nikdo nechtěl, to až WotLK bylo žádané.
btw neříkám, že TBC je hodně podobné Vanille., TBC je to nejhorší co WoW potkalo
0

#89 User is offline   Rades 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 115
  • Joined: 02-December 08

Posted 09 April 2009 - 07:55 AM

View PostVeress, on Apr 9 2009, 09:00 AM, said:

Jako to bylo u TBC :P (Až na to odlehčení plno věcí)
TBC Nikdo nechtěl, to až WotLK bylo žádané.
btw neříkám, že TBC je hodně podobné Vanille., TBC je to nejhorší co WoW potkalo



mě by jen zajímalo jestli si vyděláváš sám na to hraní na tom veselém offiku a jsi velký kluk, nebo ti to platěj rodiče a jsi malý smrad. Lidi tady mají pár ůdvodů proč hrajou na free, buď to je ten, že nemají na to aby každej měsíc platili, nebo tu mají kamarády a nechtěj jít jinam. Pokud jseš tu pro to..abys nalákal lidi na ofi, tak to jsou důvody proč a to..že tam nejsou inteligentní lidi a chceš to přetáhnout z free serverů, nebo ti blizz platí za tyhle hovna, anebo si tu jen zvyšuješ ego. Howk
0

#90 User is offline   Nomercy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 75
  • Joined: 10-July 08

Posted 09 April 2009 - 08:15 AM

Hmm.. 100lidí 100chutí.. opravdu netuším co tady řešíte :-)
0

#91 User is offline   Elypsa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 386
  • Joined: 04-July 08

Posted 09 April 2009 - 08:24 AM

View PostRades, on Apr 9 2009, 07:55 AM, said:

mě by jen zajímalo jestli si vyděláváš sám na to hraní na tom veselém offiku a jsi velký kluk, nebo ti to platěj rodiče a jsi malý smrad. Lidi tady mají pár ůdvodů proč hrajou na free, buď to je ten, že nemají na to aby každej měsíc platili, nebo tu mají kamarády a nechtěj jít jinam. Pokud jseš tu pro to..abys nalákal lidi na ofi, tak to jsou důvody proč a to..že tam nejsou inteligentní lidi a chceš to přetáhnout z free serverů, nebo ti blizz platí za tyhle hovna, anebo si tu jen zvyšuješ ego. Howk

co vim tak veressovi je pres 30
a jediny co tady resi je to ze si neuvedomil ze proset freeckarovi nevysvetlis ze ten office je lepsi..ja bych se taky nikdy nevratil na free a vim a je to i pravda ze office je lepsi ..vzdyt se taky za to plati tak to je logicky.. ale me doslo ze to freeckarovi nevysvetlim a musi si to vyzkouset sam :P
0

#92 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 09 April 2009 - 08:29 AM

uz to nekdo locknete nebo smazte, takove kecy porad.. nechapu moderatory ze chrapou
0

#93 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 09 April 2009 - 08:32 AM

View PostElypsa, on Apr 9 2009, 08:24 AM, said:

co vim tak veressovi je pres 30

tak to je smutny...clovek by cekal, ze clovek v triceti letech prece jen uz pobere trochu inteligence...
0

#94 User is offline   Rades 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 115
  • Joined: 02-December 08

Posted 09 April 2009 - 08:54 AM

View PostElypsa, on Apr 9 2009, 10:24 AM, said:

co vim tak veressovi je pres 30
a jediny co tady resi je to ze si neuvedomil ze proset freeckarovi nevysvetlis ze ten office je lepsi..ja bych se taky nikdy nevratil na free a vim a je to i pravda ze office je lepsi ..vzdyt se taky za to plati tak to je logicky.. ale me doslo ze to freeckarovi nevysvetlim a musi si to vyzkouset sam :P



jako..offi a free je free no..taky bych někdy rád zkusil offi...někdy:)
0

#95 User is offline   Venia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 138
  • Joined: 13-July 08

Posted 09 April 2009 - 08:57 AM

View PostJanyt, on Apr 9 2009, 08:29 AM, said:

uz to nekdo locknete nebo smazte, takove kecy porad.. nechapu moderatory ze chrapou

Uprimne ani nevim, proc je to v kosi, kdyz uvodni post je slusne napsany (mysleno bez vulgarit, doufam, jestli tam nejake jsou, tak jsem je asi prehlidla) a vybouzi k diskuzi o wow, jako jeden topicu z mala v sekci WoW. Ale bylo to Mijovo rozhodnuti, takze tak..
A ja osobne nemam duvod to tu zamykat.. Diskutuje se tu docela slusne :P (Cetla jsem to dva dny zpatky tak doufam ze se dobre pamatuji)
Jak nekdo nahore napsal, 100 lidi = 100 nazoru, nevidim duvod je o to vyjadreni pripravit.. :)

This post has been edited by Venia: 09 April 2009 - 08:58 AM

0

#96 User is offline   Eurys 

  • Group: VIP
  • Posts: 614
  • Joined: 31-August 08

Posted 09 April 2009 - 09:00 AM

View PostManík, on Apr 9 2009, 09:32 AM, said:

tak to je smutny...clovek by cekal, ze clovek v triceti letech prece jen uz pobere trochu inteligence...

Tak jako mě Veress přijde inteligentnější než pulka této "grupy" na tomhle "forku". To že založíl topic , který se vám nelibí, protože nemáte rádi offik z něj neděla neinteligentního KouKyse
0

#97 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 09 April 2009 - 09:04 AM

No myslim, ze neco takovyhohle:

Quote

To si ze mě děláš prdel ne? :-D Další hláška těch debilních lidí aneb ,,Maminka mi nedá peníze na gamekartu! OFIK JE PIČOVINA! MUSÍ SE PLATIT!"

...inteligenci 30ti letyho cloveka zrovna nevyjadruje :P
0

#98 User is offline   Rades 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 115
  • Joined: 02-December 08

Posted 09 April 2009 - 09:10 AM

Osobně ani nechápu proč tento topik na free serveru vytvořil někdo z offi serveru. Myslim, že 99,99% lidí co jsou tu zkusili, nebo by chtěli, nebo si přejou někdy v budoucnosti si ten offik zkusit, ale jsou mantinely. Jinak by free servery ani nemusely být ne? Kor v téhle době....
0

#99 User is offline   Farelein 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,046
  • Joined: 02-July 08

Posted 09 April 2009 - 09:21 AM

View PostElypsa, on Apr 8 2009, 10:51 PM, said:

Pokud nekomu dela problem nekdy do 2-3 mesicu nejit do hospody nebo nesvacit v kfc tak ma uplne v pohode na pul roku na officu vydelano..


To si radsi pujdu sednout s kamosema den co den do hospody, nez platit za neco, u ceho pak musim sedet doma u kompu, aby to nebyli jenom vyhozeny penize.

Hadat se tu nema smysl, kdo chce jde na ofi, kdo nechce nejde. Bavit se da dobre jak na free tak na ofi. Takze reci typu ze na free se nemuzes bavit sou stejne blby od ofikare, jako reci ze na ofi se nemuzes bavit lip od freeckare.
0

#100 User is offline   ulixe 

  • Group: VIP
  • Posts: 663
  • Joined: 03-July 08

Posted 09 April 2009 - 09:42 AM

predpokladam ze veres neni PR pracovnik blizzardu tedy tento topik slouzi jen k honeni ega, jeste k tomu hodne blbe, jak uz bylo psano nekteri lide se tu o neco snazi davaji do toho spoustu casu a pak prijde nejaky nolifer a keca hovna ktery ani nikoho nezajimaji a vyvolava zbytecny flame.

Ad prachy : najdou se mezi nami i takovi, kteri do tohoto serveru narvali prachy ze by mohli hrat na ofiku 5let a stejne jim to neprijde jako vyhozeny prachy, ale jako podora skveleho projektu ,ktery v CR nema obdoby

btw: gratuluju veres tvuj topik cte spusta lidi , jsi konecne slavny ! uz se ego napapalo?

[attachment=52:zavislos...50038827.jpg]
0

  • 7 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

31 User(s) are reading this topic
0 members, 31 guests, 0 anonymous users


TOPlist