Mystiq.org - forum: Proč hrát na ofiku aneb proč free okrádá WoW na hratelnosti - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 7 Pages +
  • « First
  • 5
  • 6
  • 7
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Proč hrát na ofiku aneb proč free okrádá WoW na hratelnosti

#121 User is offline   Daft 

  • Group: VIP
  • Posts: 989
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 April 2009 - 11:25 AM

View PostDon, on Apr 12 2009, 10:26 AM, said:


View PostSharmi, on Apr 12 2009, 10:51 AM, said:

...pvp nehraju, páč tenhle world of instantcraft mě fakt nebaví
edit: a vidím, že don taky viděl to video:)


haha dobrý video :D DK s jedním jediným tlačítkem s makrem jménem LOL vyhrává arény a duely....a Verres se tu bude tvářit, že s DK je vše v pořádku a jak to je náročné :) v top 10 aréna teamů jsem napočítal 6x DK...to je taky všechno náhoda že? :)

trochu soudnosti chlapče
0

#122 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 27 June 2009 - 12:30 AM

View PostDaft, on Apr 15 2009, 11:25 AM, said:

haha dobrý video :D DK s jedním jediným tlačítkem s makrem jménem LOL vyhrává arény a duely....a Verres se tu bude tvářit, že s DK je vše v pořádku a jak to je náročné :D v top 10 aréna teamů jsem napočítal 6x DK...to je taky všechno náhoda že? :D

trochu soudnosti chlapče

V patchi 3.0 záleželo na buildu... Buďto jsi měl diseaseless (2 spelly a extrémní nuda) nebo disease (8 spellů a zábava). Stejně vyhrával všude paladin
Patch 3.1 - Rogue/Priest = Nesmrtelné kombo do arén
Patch 3.2 - Protection nebo Retri Paladin = Vyhráváš v každé aréně.

Kdy bude ten očekávaný pvp balance?
0

#123 User is offline   koukam 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 316
  • Joined: 05-April 09

Posted 27 June 2009 - 01:09 AM

View PostVeress, on Jun 27 2009, 12:30 AM, said:

...
Kdy bude ten očekávaný pvp balance?

v rpg? lol
0

#124 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 June 2009 - 09:22 AM

View PostVeress, on Jun 27 2009, 12:30 AM, said:

V patchi 3.0 záleželo na buildu... Buďto jsi měl diseaseless (2 spelly a extrémní nuda) nebo disease (8 spellů a zábava). Stejně vyhrával všude paladin
Patch 3.1 - Rogue/Priest = Nesmrtelné kombo do arén
Patch 3.2 - Protection nebo Retri Paladin = Vyhráváš v každé aréně.

Kdy bude ten očekávaný pvp balance?

bavi te ozivovat dva mesice stary topicy? jdi s tim dk do hajzlu uz..
0

#125 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 June 2009 - 09:30 AM

View PostVeress, on Jun 27 2009, 01:30 AM, said:

Kdy bude ten očekávaný pvp balance?


Nikdy podle slov blizzardu jediné co vůbec hodlají někdy balancovat je 5v5
0

#126 User is offline   damia.. 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 83
  • Joined: 23-February 09

Posted 27 June 2009 - 09:52 AM

Kolik ti blizz zaplatil za tuhle propagandu? :)
0

#127 User is offline   Alci 

  • Group: VIP
  • Posts: 213
  • Joined: 08-July 08

Posted 27 June 2009 - 11:14 AM

tak můj názor - kámoši hráli na wotlk free serveru - bylo to sice jen free ale 1. kámoš enha shaman 2. kámoš DK

popíšu vám vyprávění kámošů podle toho co mi říkali ve škole

1.den
DK vypráví: Si občas zajdu do BG, rozsekám 5 lidí najednou (unholy) a pak jdu jinam.

Enha vypráví: Já do BG ani nelezu protože na mě naskočí DK nebo Pala a během dvou vteřin se válim.


2. den

DK vypráví: tak jsem byl v BG, proti mně frost DK s 35k hp, do něj šel celej raid a on se uhealoval jen spamením Death Strike a ještě nás všechny vymlátil

Enha vypráví: Seru na to, jestli se na mystiqu najde někdo kdo bude chtít mýho huntera za rogunu tak se tam vrátim.

3.den

DK vypráví: seru na to, pvp se na wotlk nedá hrát všecko hrozně OP, du na mystiq expit rogunu

Enha vypráví: tak sem si eště včera zašel do BG --> přišel pala, dal mi hammer a než skončil stun tak jsem byl dole.

Oba kámoši dnes šťastně hrají dotu přes garenu a když slyší slovo wotlk tak si ucpávají uši

PS: Já na tom wotlk serveru taky hrál, doexpil jsem lvl 26, šel bg, potkal pala --> Judgement of light , autoattack --> ress in 30 seconds
0

#128 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 27 June 2009 - 11:26 AM

mno ty tve keci sem teda necet cele ,hlavne to o tech achivmentech ,delas z veciny nake debily co se nezajimaji o novinky ve wow... uz to tu napsalo dost lidi , vime ze offik je kvlaitnejsi po strance hrani,nwm jak je to moc z tou komunitou na offi sem do ní nikdy tolik nezasahnul abych mohl soudit,kamos odsud sel na offi a po 3 mnesících přišel z5 stim ze tam ma 80 locka ,naky ten eq z HC a naxxu ,a ze je ten WOTLK na hovno :) moc easy a strasne moc lam ... prijde mu to ze tam sou spis takyví ty dětičky co jim tatinek plati vse co si zamanou ,nwm jak je to,nesoudim ,jen rikam co sem od něj slišel,kazdopadne k tomu screenu ,skoro sem si jistej ze si si ho vymislel ,protoze z necim takovim sem se tu ja za ten rok nesetkal ,sem tam nekdo prohodi naky sprostý slovo ,ale to ze se ti neco takoveho stalo nekolikrat za ty 2 mnesice nebo co si to psal ,hm asi to sveci taky o tobe ,ze si ty lidi provokoval, asi nejdi moc oblibenej ,o todle je nake tve vilejvani vzteku .. kdyz se ti to tu na free nelíbý jdi na offik ...

+ DK a paladin sou neporazitelny,resto druduim tika Lifebloom za 3000 a posledni tik za 10k , PVP wotlkm prý zaniklo ,a PVE nwm,neřešil sem ,jedine co rekl ze se to PreTBC nevyrovna a ani HC nemaji uz takovu uroven

zavěrem , WOTK je pro děti
a kamso se kvuli němu vratil Z5 na MYSTIQ

This post has been edited by Zulldruid: 27 June 2009 - 11:33 AM

0

#129 User is offline   Alci 

  • Group: VIP
  • Posts: 213
  • Joined: 08-July 08

Posted 27 June 2009 - 11:29 AM

No k tomu screenu ja se ani nedivim ze ti nadaval jestli jsi zabijel expici lowlvl v duskwoodu xD

Já bych byl stejně nasranej :) například když jsem xpil priesta v SV tak jsem měl u tý expedice se stránkama odlognutýho huntera a kdyz mne tam zabil hordak tak sem se tak nasral, lognul huntera a 5x ho resskillnul :) nutno říct že za chvíli už mně v SV nezabíjely ani 60tky :)
0

#130 User is offline   ulixe 

  • Group: VIP
  • Posts: 663
  • Joined: 03-July 08

Posted 27 June 2009 - 11:33 AM

aaaa uz je to tu zase! hodte tento topik do kose uz nekdo;)
0

#131 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 June 2009 - 12:49 PM

už se tu spamovalo pred 2 mesicema a ted je to uplně to samý. Takže LOCK
0

  • 7 Pages +
  • « First
  • 5
  • 6
  • 7
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

73 User(s) are reading this topic
0 members, 73 guests, 0 anonymous users


TOPlist