Mystiq.org - forum: WTF? - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

WTF?

#1 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 05 April 2009 - 12:17 PM

Mohl by mě někdo prosím zasvětit do událostí, které se tu staly za poslední 4 dny? Akorát jsem si všiml, že afrou má ban (což by mi taky někdo mohl vysvětlit :) ) a Nipáka to štve... :D
1

#2 User is offline   Nip3er 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 10-November 08

Posted 05 April 2009 - 12:29 PM

View Postrewew, on Apr 5 2009, 02:17 PM, said:

Mohl by mě někdo prosím zasvětit do událostí, které se tu staly za poslední 4 dny? Akorát jsem si všiml, že afrou má ban (což by mi taky někdo mohl vysvětlit :D ) a Nipáka to štve... :D



Afrou dostal ban za to, že se postnul video s názvem : "CzechRabble v akci" ... Mno a Hekates je asi jedním z těch lidí co si kliknuli, nedokázali to vypnout a museli se na to dokoukat :D ({....by Afro:Hekates se v tom poznal......}) mno zřejmě to nepřenesl přes srdce tak afrou dostal ban ^^ :D a mě bylo vyhrožováno taky banem jinak mě to neštve afrou čekal, že dostane ban takže jeho věc....

This post has been edited by Nip3er: 05 April 2009 - 12:38 PM

0

#3 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 05 April 2009 - 12:33 PM

View PostNip3er, on Apr 5 2009, 12:29 PM, said:

Afrou dostal ban za to, že se postnul video s názvem : "CzechRabble v akci" ... Mno a Hekates je asi jedním z těch lidí co si kliknuli, nedokázali to vypnout a museli se na to dokoukat :D mno zřejmě to nepřenesl přes srdce tak afrou dostal ban ^^ :D a mě bylo vyhrožováno taky banem jinak mě to neštve afrou čekal, že dostane ban takže jeho věc....


Mohl bys mi poslat link?
1

#4 User is offline   Musik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 20
  • Joined: 03-November 08

Posted 05 April 2009 - 05:24 PM

To jsou ti dědové v té sprše?
0

#5 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 06 April 2009 - 06:48 AM

View PostMusik, on Apr 5 2009, 05:24 PM, said:

To jsou ti dědové v té sprše?


Ne, ale kdo furt přesunuje ty topicy do offtopinky omg...
1

#6 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 06 April 2009 - 07:32 AM

5. Název topicu musí být výstižný, srozumitelný, musí z něj být vždy jasně pochopitelné, o čem se má a bude v tématu diskutovat. Je přísně zakázáno zakládat topicy, vyzívající pouze ke spamu. Zakázané je používaní smajlíků, používání idiotských hlášek jako lol, rofl, omg, omfg apod. , používání vulgarismů v názvech a několikanásobné množství znaků (!!!!!; ?????; ?!?!?) v názvu.

6. Je zakázané psát název topicu velkými písmeny (HELP, POMOC, STÍŽNOST apod.). Výjimkou jsou důležité topici od Administrátorů, GM a moderátorů.

sikovnej chlapec B)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist