Mystiq.org - forum: CR vs SR - vcerejsi fotbal na Nove.. - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

CR vs SR - vcerejsi fotbal na Nove..

#1 User is offline   Flash_ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 202
  • Joined: 24-November 08

Post icon  Posted 02 April 2009 - 05:21 PM

Mam jednoduchou otazku..:) Co rikate na vcerejsi vykon nasich fotbalistu a hlavne na komentatory?


Jak to vidim ja, mno.. Proti Slovakum vice mene nic nemam, denne se s nimi bavim ve skole, mam mezi nimi kamarady atd. Ale vazne nepochopim, proc fotbalovy zapas (nebo jakekoliv jine sportovni utkani reprezentace CR) komentuje s ceskym komentatorem i slovensky obzvlast, kdyz jde o zapas CRvsSR. Co to je za kocourkov? Ze Nova dokaze zvorat kdejaky sportovni prenos, se vseobecne vi, ale ze bude zapas fotbalove reprezentace spolukomentovat Slovak a v primem prenosu fandit souperi, to mi prijde postavene uplne na hlavu a vazne me to s prominutim nasralo a znechutilo snad jeste vic, nez samotny vykon nasi reprezentace.
0

#2 User is offline   Sniper83 

  • Group: VIP
  • Posts: 169
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 April 2009 - 05:26 PM

no když se ti nelíbí komentář na nově, dělej to jako já když komentuje poulíček: vypni na bedně zvuk a nalaď si český rozhlas

jinak teda nápad komentovat česko:slovensko česko-slovenskou dvojicí komentátorů mi přišel fajn, přece jen jsme byli 75 let federace, ovšem provedení na nově... hnus
0

#3 User is offline   Flash_ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 202
  • Joined: 24-November 08

Posted 02 April 2009 - 05:37 PM

View PostSniper83, on Apr 2 2009, 06:26 PM, said:

no když se ti nelíbí komentář na nově, dělej to jako já když komentuje poulíček: vypni na bedně zvuk a nalaď si český rozhlas

jinak teda nápad komentovat česko:slovensko česko-slovenskou dvojicí komentátorů mi přišel fajn, přece jen jsme byli 75 let federace, ovšem provedení na nově... hnus


no dobre, ale tak prece na ceskem kanale nemuze v zapase CR:SR fandit komentator Slovensku.. Nebo komentovat tu a tu dobrou prihravku soupere atd. Vyhru jim preji, nic jineho si ti nasi dementi nezaslouzili, ale komentator me proste tocil http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/innocent.gif http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/pinch.gif
0

#4 User is offline   Rasta 

  • Group: VIP
  • Posts: 165
  • Joined: 01-July 08

Posted 02 April 2009 - 07:29 PM

taky me to prislo v cajku to s tim dvoujazycnym komentarem, prece jen tomu kazdej porad rozumi ne?? a mimochodem slovenstina je hezkej jazyk
0

#5 User is offline   Rasta 

  • Group: VIP
  • Posts: 165
  • Joined: 01-July 08

Posted 02 April 2009 - 07:30 PM

jo ale ten fotbal uz hezkej nebyl...
0

#6 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 02 April 2009 - 07:33 PM

to byl fotbal ?
0

#7 User is offline   Misriderka 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 73
  • Joined: 22-August 08

Posted 02 April 2009 - 07:36 PM

Komentátoři: dávat Čecha ke Slovákovi, aby se střídalo "zaujetí" z jedná strany na druhou je hovadina. Poulíček je blekota, to víme, to smý jak Titlebach...
Výkon: co na to říct, nečekal jsem nic extra.

Chtěl bych pogratulovat Slovákům ke vstřelení 3 golů :-)
Toť můj názor.
0

#8 User is offline   smismou 

  • Group: VIP
  • Posts: 194
  • Joined: 07-October 08

Posted 02 April 2009 - 07:46 PM

asi tak..měli dát comeback a na fotbal se vykakat ozzak by je v cajku všechny přehrál
0

#9 User is offline   Farelein 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,046
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 April 2009 - 07:47 PM

Jak rekl ten komentator: Robili tam nejakou srandu.
0

#10 User is offline   Luciann 

  • Group: VIP
  • Posts: 687
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 April 2009 - 07:50 PM

nova a sport dve veci, ktere nejdou k sobe. Co se komentovani tyce, maras nad maras, pro me existuje jen jeden super moderator a to mira bosak. Co se vykonu tyce...vyhorel naprosto rozehnal, ktery se vetsinu casu placal na hristi jak kapr na suchu, pasy zase trapne a snad uz i komicky nakopavane dopredu nikoliv do nohy, prvni polovinu prihravky na paty a spatna rozehravka. Nebyl statneho rohu od teho cypa plasila, no nevim jak by to vypadalo. Nasazeni tam bylo, obzvlast mi ale je lito Barose, ktery se zase mohl ubehat, ale vysledkem bylo, ze vzdy skoncil za carou na kolenou...ja se mu nekdy divim, ze do te repre jeste jde, kdyz mu nikdo neni schopny dat ten mic do nohy. Necid na me pusobil taky velmi sympatikym dojmem. Na druhou stranu polak, byl zas v rozdavani micu uplne levy, kope delovky jak bejk, ale kdyz uz mel strilet prihral ten mic kajsik do dupy. Konecne jsem se dockal nasazeni Jarolima a nezklamal. Aktivne napadal, volil prekvapiva reseni, dokazal udrzet mic a byla obrovska skoda, ze ta krasna strela neskoncila v siti. V druhem polocase, jsme meli ze hry vic a myslim, ze jsme meli na gol. Bohuzel smolny gol jsme dostali my...podle me to melo skoncit min. remizou.
0

#11 User is offline   Emotrix 

  • GameMaster
  • Group: WoW
  • Posts: 943
  • Joined: 07-July 08

Posted 02 April 2009 - 07:51 PM

no, kazdopadne od Cechu to byl zase jako posledni dobou hroznej vykon, moderator mi ani nejak moc nevadil,..sice mel obcas blbe kecy, ale to mohla NOVA cekat, kdy na tenhle zapas da slovenskeho komentatora,...mne jen stve, ze hned kazdej:"To trener, muze zato trener, sesadte ho!",.tohle neni o trenerovi, ale o hracich, kteri dostali sanci hrat, 90% z nich si mysli, ze jsou proste hvezdy protoze hrajou ligy v zahranici, ale to, ze posledni dobou nemaji kondicku a ze to dost serou, to si uz neuvedomuji, a Ti co jim to strili jako je Baros,Necid,.atd, s tim nic neudelaji, kdyz nedostanou poradny balon dopredu, ale zase, sice by chtelo obmenit dost nas kadr, ale je tu otazka za koho?...jasny je, zejsou lepsi hraci, co maji zkusenosti,,.ale

proste nesouhlasim s tim, ze za prohru muze Rada, on by tak maximalne mel mel nektery tyhle namysleny hvezdy nechat sedet a dat tam lidi treba z nasi ligy, kteri taky podvaji docela dobre vykony:),...ale na hristi byli oni, ne on, takze nevim proc kazdej hned jemu to dava za vinu, on k tomu prisel jak slepej k houslim, kdyz Bruckner skoncil a on jako jediny, ktery se toho chopil z pozice asistenta trenera, to proste vzal a chtel to skusit, ale Ti nasi treneri, kterym to bylo nabizeno se nato radsi vysrali, nez by zkusili pomoci, a ted akorat kritizujou:(
0

#12 User is offline   Misriderka 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 73
  • Joined: 22-August 08

Posted 02 April 2009 - 07:53 PM

View PostLuciann, on Apr 2 2009, 07:50 PM, said:

nova a sport dve veci, ktere nejdou k sobe. Co se komentovani tyce, maras nad maras, pro me existuje jen jeden super moderator a to mira bosak. Co se vykonu tyce...vyhorel naprosto rozehnal, ktery se vetsinu casu placal na hristi jak kapr na suchu, pasy zase trapne a snad uz i komicky nakopavane dopredu nikoliv do nohy, prvni polovinu prihravky na paty a spatna rozehravka. Nebyl statneho rohu od teho cypa plasila, no nevim jak by to vypadalo. Nasazeni tam bylo, obzvlast mi ale je lito Barose, ktery se zase mohl ubehat, ale vysledkem bylo, ze vzdy skoncil za carou na kolenou...ja se mu nekdy divim, ze do te repre jeste jde, kdyz mu nikdo neni schopny dat ten mic do nohy. Necid na me pusobil taky velmi sympatikym dojmem. Na druhou stranu polak, byl zas v rozdavani micu uplne levy, kope delovky jak bejk, ale kdyz uz mel strilet prihral ten mic kajsik do dupy. Konecne jsem se dockal nasazeni Jarolima a nezklamal. Aktivne napadal, volil prekvapiva reseni, dokazal udrzet mic a byla obrovska skoda, ze ta krasna strela neskoncila v siti. V druhem polocase, jsme meli ze hry vic a myslim, ze jsme meli na gol. Bohuzel smolny gol jsme dostali my...podle me to melo skoncit min. remizou.

Bosák to je kvalita.
Jinak podle mě byl nejvíc zbytečnej Plašil. Ten co vzal to posral.
0

#13 User is offline   Luciann 

  • Group: VIP
  • Posts: 687
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 April 2009 - 07:56 PM

neni spielmachr, plasil je smatlavy, polak je tvrdy do tela max., sirl je typicky kridelnak sprinter a dric, kovac spis def. stit nebo stoper. Jediny kdo by tuhle funkci trosku mohl zvladat je Jarolim, ale ten je zvykly v nemecku hrat ted def. zaloznika, kazdopadne ma skvelou formu v nemecku a rada ho postavil az proti slovensku coz me sere. Na rosickeho uz muzem zapomenout, nedved nam skoncil a matejovsky dlouho nehral a kdo vi, kdy to zase dozene, takze se budem muset dal divat na takovy fotbal.
0

#14 User is offline   Rasta 

  • Group: VIP
  • Posts: 165
  • Joined: 01-July 08

Posted 02 April 2009 - 08:14 PM

se tak sebe ptam jestli by nekdy neuhrali vic tamhle kluci co hrajou přípravku
0

#15 User is offline   Henri 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 345
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 April 2009 - 08:20 PM

Hlavně že před rokem komentoval taky slovák s čechem, ale to nikomu nevadilo, když jsme vyhráli :)
Kdo sleduje každej víkend premier league na galaxii (teda už nova sport) tak ví že ty komentátoři nejsou špatný.
No a fotbal, rozhodně šlo chvílema vidět že se fakt snaží, ale chyběli góly :) Dalo by se říc že skupinu máme primitivní, dostat takovou před pěti lety tak už teď máme jasný postup. Nepřeju si aby jsme postoupili na MS, ostudy bylo dost. Aspoň to snad trochu zamává se svazem a přijdou nějaký změny.
0

#16 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 02 April 2009 - 08:27 PM

Nepochopil sem. Myslim ze je to dobre ze komentuji obe strany. Vzdyt si rozumime zname se mame mezi sebou rodiny sakra. Tak proc ne? Vzdyt i tomu zapasu to da jinej rozmer mas pohled z obou stran a navic to mezi CR a SR trosku navaze i ten vztah, ja sem jedine rad.

A slovakum to preju protoze ti nasi tragedi to je hanba pohledet....

This post has been edited by Johnny: 02 April 2009 - 08:30 PM

0

#17 User is offline   Qirti 

  • Group: VIP
  • Posts: 364
  • Joined: 01-July 08

Posted 02 April 2009 - 08:28 PM

Jo prostě nám chybělo to fotbalový štestíčko
Připomíná mi to tohle videjko :)
http://www.youtube.c...h?v=CIpySn3btdQ
0

#18 User is offline   Gis 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 151
  • Joined: 09-October 08

Posted 02 April 2009 - 08:33 PM

View PostJohnny, on Apr 2 2009, 10:27 PM, said:

Nepochopil sem. Myslim ze je to dobre ze komentuji obe strany. Vzdyt si rozumime zname se mame mezi sebou rodiny sakra. Tak proc ne? Vzdyt i tomu zapasu to da jinej rozmer mas pohled z obou stran a navic to mezi CR a SR trosku navaze i ten vztah, ja sem jedine rad.

A slovakum to preju protoze ti nasi tragedi to je hanba pohledet....

No jasny ae tady de o to ze ten slovenskej komentator fandil slovakum na cesky televizi co vim tam by mel byt komentator nezaujaty ne? ´=D tot muj nazor
0

#19 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 02 April 2009 - 08:38 PM

View PostGis, on Apr 2 2009, 09:33 PM, said:

No jasny ae tady de o to ze ten slovenskej komentator fandil slovakum na cesky televizi co vim tam by mel byt komentator nezaujaty ne? ´=D tot muj nazor

To sice jo, ale nemohl tam prece jasat joooo cesiii si naaaas davaaaj. To nejde a myslim ze by bylo opravdu nejlepsi to teda vypnout a je to..
0

#20 User is offline   Gis 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 151
  • Joined: 09-October 08

Posted 02 April 2009 - 08:49 PM

View PostJohnny, on Apr 2 2009, 10:38 PM, said:

To sice jo, ale nemohl tam prece jasat joooo cesiii si naaaas davaaaj. To nejde a myslim ze by bylo opravdu nejlepsi to teda vypnout a je to..

Mno ja to vyp po prvnim golu a sel hrat wowko :)

This post has been edited by Gis: 02 April 2009 - 08:52 PM

0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist