Mystiq.org - forum: AoE:Online - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

AoE:Online

#1 User is offline   Quicker 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 105
  • Joined: 25-January 09

Posted 06 August 2011 - 10:57 PM

Tak co ? Kdo se tesi ? :) Ja se nemuzu dockat.. My link
0

#2 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 06 August 2011 - 11:32 PM

ja.. =)

uz dlouho cekam na strategii ze stary skoly.. tak jsem zvedavej, co z toho vyleze..
0

#3 User is offline   Quicker 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 105
  • Joined: 25-January 09

Posted 06 August 2011 - 11:39 PM

jj, bude to pecka :) .. zatim k tomu, co jsem videl a precetl nemam vyhrady :D
0

#4 User is offline   Tarrok 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 198
  • Joined: 04-July 08

Posted 07 August 2011 - 12:14 AM

fiha no vyzera to byt dobra namotavka...moja najvacsia srdcovka online :)...len dufam ze boje ostanu aspon take ako v AoE II, riadne drsne, ziadne komixove zjednodusovanie pre male deti...ak sa to podari tak normalne uvazujem ze by som prvykrat v zivote dal za hru peniaze...i ked z toho co som zatial videl prevlada skor strach...nieco ako battlefield 1942 vs. battlefield heroes...do tychto onlinoviek sa len velmi tazko prenasa atmosfera z povodnych klasik...no uvidime :)
0

#5 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 August 2011 - 12:42 AM

AoE - jedině s izoemtrickou 2D grafikou, jinak ne :angry:
0

#6 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 07 August 2011 - 02:22 AM

Hrál sem 3 měsíce betu a je to parada ;), questujete hrajete PVP fakt oc pekne..obchoduje sei s itemama na chatu atd... a pritom je to furt strategie na stere osvecene AoE hratelnosti
0

#7 User is offline   FREAK 

  • Group: VIP
  • Posts: 616
  • Joined: 27-February 09

Posted 07 August 2011 - 09:03 AM

Nebude to doufám fungovat jako debilní travian :-D
0

#8 User is offline   Hillx 

  • Group: VIP
  • Posts: 602
  • Joined: 04-November 08

Posted 07 August 2011 - 09:12 AM

Ten trailer je hodně luxusní.
0

#9 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 07 August 2011 - 10:02 AM

View PostFREAK, on 07 August 2011 - 09:03 AM, said:

Nebude to doufám fungovat jako debilní travian :-D

Nwm jak funguje travian, ale v tomhle cestuješ po mapě z města do města levluješ máš talent strom, kupuješ vylepšeníčka otevíráš si nove jednotky, budovy atd... mas tam worldwide kde se ocbhoduje s věcma, děláš q , vemeš q na mapé klikneš na místo konání q a načte se ti hra (uzavrena PVE) kde si postavíš zakladnu a máš pobít npř všechny bandyty v okolí, jako campan jen bez příběhu, pak máš od 10 lvlu PVP, to si prihlasujes jako areny maš i PVP daily ... 1v1, 2v2, 3v3m 5v5. to je tak nak vše co se tam da delat s kamošem sme pak na 10 lvlu davali to PVP a je to parada prostě spojily Campan AoE a multak, přidali sociální prvky (chat, friends list, aukci) a dali to do moc pekne a povedené kreslené grafiky, hratelnost je uplne stejna jak v klasických AoE, nezkoušej zadne blbe vymoženosti díky bohu ani neexperimentujou použili všecky osvěčené metody...
1

#10 User is offline   Palec 

  • Group: VIP
  • Posts: 155
  • Joined: 25-October 08

Posted 07 August 2011 - 11:14 AM

neviete niekto ako to bude fungovat? ci si bude treba kupovat mesacne nejake gameplay karty alebo si raz kupis originalku a hras kolko chces.... nemate nejake informacie? pripadne nejaku tu cenu za tuto srandu?
0

#11 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 07 August 2011 - 11:30 AM

online hra zdarma, platebni model cca jako League of Legends..

tedy si muzes za penize koupit rychlejsi expeni, novy rasy, vzhledy, atd

nic co by te zvyhodnovalo ve hre by nemelo jit koupit
0

#12 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 August 2011 - 11:53 AM

ha snad prvni strategie co sem kdy hral AoE2 ze bych si osvezil detstvi
(este dneska bych si vzpomel na ty über cheaty)
edit: amattere tovis tenkrat to byla sranda napsat si tam auta a vymlatit to tam xD
0

#13 User is offline   Amatter 

  • Group: VIP
  • Posts: 296
  • Joined: 03-July 08

Posted 07 August 2011 - 12:01 PM

cheaty? fuj... takto si kaziť hru :D

Ak Zulldruid a Temp píšu pravdu, tak si to určite skúsim zahrať, ale človek nikdy nevie, hry ma už prestávajú baviť :)
0

#14 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 07 August 2011 - 12:20 PM

View PostAmatter, on 07 August 2011 - 12:01 PM, said:

cheaty? fuj... takto si kaziť hru :D

Ak Zulldruid a Temp píšu pravdu, tak si to určite skúsim zahrať, ale človek nikdy nevie, hry ma už prestávajú baviť :)

já pravdu píšu byl sem na te hře ted ctvrt roku zavislej :-D kdyz sem byl v betě, ted mi jí vypli :-( a čeká se na plnou hru, jinak hra se dá už koupit/předobědnat v obchodech a když si jí koupíš budeš mít víhody a rasu navíc (ted tam je egypt a řecko) a v plne verzi je jedna rasa navíc která nebyla v betě takže nevím jaká to bude, jina pokud budeš mít jen free verzi tak je to mikrotrancakční hra..tzn muzes si vše zaplatit ale muzes si to i zadarmo získat sám.. free4play (takže bud si koupíš za 400 hru hend a maš všecky víhody nebo si je po malejch částkách budeš kupovat postupem času)

jen uvidíme jak to bude s počtem hráču, jak vidím moc lidí o te hře ještě neví a to už má vycházet a já už ted pulroku hral betu ale hraču bylo docela slušný počet

aby to nedopadlo jako Battleforge (užasné MMO -> http://www.battlefor...landingpage.bfg kde hrajete normalní MMO stylu dota nebo Lol ale jednotky si stavíte a zbírate jako karty ( Magic npř.) a v PVE i PVP hrajete se svím balíkem ovvšem hra je normální strategie v krásne grafice a karty se vyvolávají v opravdová monstra na bojišti )

nebo třeba ted revoluční MMORPG webovka drakensang (http://www.drakensang-online.com/) je to MMORPG postavené na hraterlnosti a principech diabla, a je v prohlížeči jede na Javě a grafika jak se mužete sami kouknout je na hru v prohlížeči opravdu revoluční) kevšemu má komplet českou lokalizaci

ted jsem menoval dvě užasné MMO o kterých se svět nedozví kvuli špatné reklamní kampani boužel
0

#15 User is offline   Quicker 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 105
  • Joined: 25-January 09

Posted 07 August 2011 - 12:52 PM

Já myslím, že hra bude mít úspěch obrovský. Možná o ní zatím moc lidí neví, ale po vypuštění to určitě bude trhák. Hodně kritizovaná byla grafika. Podle mě skvost. A poměrně originální ! Asi už předobjednávám :D. Bude to krásná změna po těch letech wowka :P. Snad se do té doby, než budu 40 lvl probudí Daemonica :D

This post has been edited by Quicker: 07 August 2011 - 12:53 PM

0

#16 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 07 August 2011 - 01:38 PM

View PostQuicker, on 07 August 2011 - 12:52 PM, said:

Já myslím, že hra bude mít úspěch obrovský. Možná o ní zatím moc lidí neví, ale po vypuštění to určitě bude trhák. Hodně kritizovaná byla grafika. Podle mě skvost. A poměrně originální ! Asi už předobjednávám :D. Bude to krásná změna po těch letech wowka :P. Snad se do té doby, než budu 40 lvl probudí Daemonica :D

no já čekání na to zda se ubec probudí mystiq už vzdal protže nevěřím že by se to mohlo někdy zlepšit (pokud nespojí inso a deamo) wotlk je tu zabitej a lidi neni jak získat a TBC je to možná kvalitní ale myslim že konkurence na Twi*** kde po pár dnech maj na TBC serveru online víc lidí jak tady na všech servrech dohromady mystiq docela rozdrtila, komunita tu pro mě vždy zustane nejlepší a vzpomínky také ale už je to minuslot, ale zpět k tématu já si hraju rekreacne na offíku catac a je to nejlepší wow co zatím bylo teda expení je nejlepší ale jeste uvidím jak na tom bude pvp a pve ..doufam ze víc vyvažené a ne tak zbrkle jak wotlk a až víjde AoE online tak jasná volba na zabijení času
0

#17 User is offline   Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 August 2011 - 02:23 PM

Nevím,jsem tu AoE:online betu chvilku hrál a nějak mě to nenadchlo. :) Ale proti gustu...
Btw dělat reklamu revolučnímu hack-and-slash MMORPG co se hraje přes prohlížeč a je založené na javě může být docela těžké,protože to samo o sobě už dává docela velkou šanci že to bude krám. :D
0

#18 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 07 August 2011 - 02:37 PM

View PostAdrian, on 07 August 2011 - 02:23 PM, said:

Nevím,jsem tu AoE:online betu chvilku hrál a nějak mě to nenadchlo. :) Ale proti gustu...
Btw dělat reklamu revolučnímu hack-and-slash MMORPG co se hraje přes prohlížeč a je založené na javě může být docela těžké,protože to samo o sobě už dává docela velkou šanci že to bude krám. :D

není zkus sám, je to prostě diablo v prohlížeči

0

#19 User is offline   Kallo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 494
  • Joined: 08-March 09

Posted 07 August 2011 - 05:24 PM

a tohle jako někoho baví?
0

#20 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 07 August 2011 - 05:26 PM

nesehnal sem lepší gameplay... levluješ chodis dungy proste MMORPG... tohle jen na ukazku grafiky...ta hra se hraje v prohlížeči je to webovka
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist