Mystiq.org - forum: Priest - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 32 Pages +
  • « First
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Priest Pokec o tomto povolani

#601 User is offline   Maknik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 09-January 10

Posted 14 October 2010 - 11:57 AM

[quote name='Vallaska Roue' date='14 október 2010 - 08:50 ' timestamp='1287042613' post='198315']
Já si dovolím (i když je to přes měsíc stárá debata) upozornit na jednu věc. Hlavně zdůvodu možné mystifikace začínajících priestů. Shadow preist je řekl bych nepostradatelný společník do raidů. Ne tím že má dispel, mind control, dáva shadow protect nebo stamku, ale hlavní funkce SH priesta je ve dvou spelech. Vampiric touch a mindflay. Hlavní důvod proč se sh priest bere do raidů není kvůli jeho sexy shadow formě a vysokýmu dmg, ale kvůli tomu že doplňuje manu. Dává se do party s healerama. Není tam od toho aby solil dmg, ale aby si hlídal manu svou a healerů. Základ je spell bonus aspon 1200, kdy pak hazí SW:P, VT a spamuje mindflay. Každé tři sekundy kdyt tiknou dotky a doběhne mindflay priest udělí konstantní dmg kolem 3K doplní necelých 200 many sobě a healerům. Ač se to zdá málo, tak u vysilujících soubojů s bossy kde mana je rohodující, nejednou raid podrží. Je li třeba doplnit více many, lze spamnout Mindblast a SW:D. Navíc pokud si pořídíte s MGT Thimbal focusing crystal (nebo jak se ten sajratj piše), tak ste už slušný automat na manu.

Mindflay navíc stoji něco přes sto many, takže se ziskem kolem dvou set, se dá s manou hospodařit velmi dlouho.

[/quote]

Promiň ale teď si napsal totální sračku. Není tam od toho aby solil dmg? Ja si vždycky myslel, že čím víc dmg = tím víc many, ale díky, že si mě poučil. A ta tvoje rotace spellu je víc než odlišná na top dmg [img]http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]

[img]http://www.mystiq.org/podpisy/insomnia/Maknik.png[/img]

This post has been edited by Maknik: 14 October 2010 - 11:58 AM

0

#602 User is offline   Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 14 October 2010 - 12:04 PM

[quote name='Luciann' date='14 október 2010 - 12:41 ' timestamp='1287052880' post='198349']
progressoval si nekdy brutaluse? :P
[/quote]

No vetsinou Brutallus udela puf puf puf a tank jde do kytek, driv nez to PS dokazes zmacknout - neda se rict, ze bys vedel, kdy mu nalozi dopredu. Burny se daleko lip krejou restodruidama vymezenejma jen na burny a vzajemnou komunikaci kdo koho bere, nez PS (pak ti PS skonci a najednou skoro instant?). Kde bych to jeste bral je Felmyst, na kterym vis kdy hodi Encapsulate a v tu chvili bys nahazoval PS. Navic tam i spiritak healuje stylem, ze hazi PoM + renew spam na raid + bubliny kdyz ma nekdo chcipnout, takze takovej 41/20/0 by zas tolik neztracel.

Spirit do raidu je jina, ale to se stejne jezdi neco na zpusob 23/38/0 a ten BH tam je temer stejnej jako u 20/41/0. Jinak me nenapad jinej boss, kde by se vyplatil disco.
0

#603 User is offline   Luciann 

  • Group: VIP
  • Posts: 687
  • Joined: 02-July 08

Posted 14 October 2010 - 12:10 PM

PS moc nevyuzijes spis PI, kdyz to jebnes na haste locka, zapnes BL a bubinky, no to je teprve kulomet shadowboltu :P PS jsem vlastne ani v akci nevidel...tim full disco jsem rpave myslel talenty po PI, devi takhle vali na svem altovi a je to skvele podporujici char
0

#604 User is offline   Vallaska Roue 

  • Group: VIP
  • Posts: 100
  • Joined: 06-August 08

Posted 14 October 2010 - 04:14 PM

[quote name='Maknik' date='14 október 2010 - 01:57 ' timestamp='1287053863' post='198356']
Promiň ale teď si napsal totální sračku. Není tam od toho aby solil dmg? Ja si vždycky myslel, že čím víc dmg = tím víc many, ale díky, že si mě poučil. A ta tvoje rotace spellu je víc než odlišná na top dmg [img]http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]

[img]http://www.mystiq.org/podpisy/insomnia/Maknik.png[/img]
[/quote]

N trashi se dá trhnout velký dmg ovšem vzhledem k dotkovosti některých (poloviny) SP spelů a agru které i přes snížení v talentech dává shadow dmg žačneš jet dmg až když ostatní dmg naberou aspoň 15K, což ve vetšině případů známená, že si dáš jen pár spellů a mob leží. S kvalitním equipem se držíš mezi prními dmg dealery. Musíš si však uvědomit ze nemůžeš jet naplno. Když začneš na trashi rvát VT, SW: p, mindblast, 2x mindflay, SW:D, mindblast....... tak to utrhneš a přiděláš partě práci. Navíc když tohle budeš dělat u bose, tak si za chvíli bez many a musíš vandkovat.
Jinak prosím tady nemluv sprostě a přijmi také názor někoho jiného. Každý sh priest se musí naučit hospodařit s manou, které má nedostatek. Raidu nebude nic platny, když sice bude u bose dávat top dmg, ale za chvíli bude bez many a bude muset wandkovat a čekat v zdlouhavý manaregen. Já teda většinou při hraní sem se krotil v dmg a byl připraven, kdyby se cokoliv přihodilo, hodit na healery štít, vyohdit se z formy a začít healovat. (ano sh priest ač dmg, je stále priest.) SH priest který tupě neřeže do bose a hlída takny a healery, nejdednou zachrání partu před wipem.
Jinak k tomu co říkáš. Ano priest se bere do dungu kvuli dmg. Což ovšem není nic překvapivého, protože se berou jenom healeři, tankové a dmg. Nebo vy v gildě berete ještě něco jiného?
Ostatně když chceš vidět dmg tak si někdy zajdi hero s warlockem Bobkem. T6 destrolock a my si připadali jako když nubíka protahuje 70 Deadmines.
0

#605 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 14 October 2010 - 04:34 PM

Já nechci bejt nějak ofenzivní, ale nedivím se, že si vás Bobek školil podle toho, co píšeš :D
Pokud se chceš bavit o shadow rotaci - SW:P + VT permanentně na bossovi, MB + SWD na CD hned po sobě. Cca ti to vychází na SW:P + VT - MB + SWD - Mind Flay - MB - Mind Flay - VT - MB + SWD.
Shadow priest [b]NEMŮŽE[/b] vykapat na manu pokud dmguje dobře. Čím větší dmg - tím víc many a na nějaký wandkování ani nedojde a můžu si chlastat destro potky.
Ohledně aggra. S 3/3 Shadow Affinity a tankem, který alespoň něco kliká, to nemůžeš urvat.

Shadow priest je, jak říkáš, automat na manu. Ale z vlastních zkušeností ti můžu říct, že spolehlivý automat je to jen pokud má 1300dps+. To je řekl bych hranice, kdy nemusíš chlastat mana potky a na bosse si vystačíš se shadowfiendem.

A mezi prvními dmgery se pohybovat povětšinou nemůžeš. Shadow priest na to není stavěnej.
0

#606 User is offline   Vallaska Roue 

  • Group: VIP
  • Posts: 100
  • Joined: 06-August 08

Posted 14 October 2010 - 04:51 PM

[quote name='elgruzz' date='14 október 2010 - 06:34 ' timestamp='1287070496' post='198436']
Já nechci bejt nějak ofenzivní, ale nedivím se, že si vás Bobek školil podle toho, co píšeš :)
Pokud se chceš bavit o shadow rotaci - SW:P + VT permanentně na bossovi, MB + SWD na CD hned po sobě. Cca ti to vychází na SW:P + VT - MB + SWD - Mind Flay - MB - Mind Flay - VT - MB + SWD.
Shadow priest [b]NEMŮŽE[/b] vykapat na manu pokud dmguje dobře. Čím větší dmg - tím víc many a na nějaký wandkování ani nedojde a můžu si chlastat destro potky.
Ohledně aggra. S 3/3 Shadow Affinity a tankem, který alespoň něco kliká, to nemůžeš urvat.

Shadow priest je, jak říkáš, automat na manu. Ale z vlastních zkušeností ti můžu říct, že spolehlivý automat je to jen pokud má 1300dps+. To je řekl bych hranice, kdy nemusíš chlastat mana potky a na bosse si vystačíš se shadowfiendem.

A mezi prvními dmgery se pohybovat povětšinou nemůžeš. Shadow priest na to není stavěnej.
[/quote]

JJ jak jsem psal "Základ je spell bonus aspon 1200", Více je lépe. Ovšem aby jsi na do dosáhl to chvíli trvá. Psal jsem to spíš pro zařínajíci SP priesty
0

#607 User is offline   Alci 

  • Group: VIP
  • Posts: 213
  • Joined: 08-July 08

Posted 14 October 2010 - 05:18 PM

Kdyz jsi chytry priest a sledujes Threat meter tak to nikdy neutrhnes. Navic neni duvod kropit flay ... ten se pouziva na vyplneni casu kdyz je blast a deathka v cd a dotky up. Na manu za SP resim nasledovne - 70% potka, 60% fiend a pak potky a fienda na cd.

Jasne nekdo muze kecat ze potky jsou drahy ale bez penez do raidu nelez ... musi se pocitat s trochou investice.
0

#608 User is offline   Sart 

  • Group: VIP
  • Posts: 741
  • Joined: 22-July 10

Posted 13 November 2010 - 11:32 AM

Zdravíčko všem,
mám dotaz je zakázané používání mind control v neutrálních městech, já jsem o tom totiž ještě neslyšel a kdosi říkel, že prej je to zakázané :D

Předem díky všem aktivním spoluhráčům za odpověď :)
0

#609 User is offline   Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 13 November 2010 - 04:27 PM

[quote name='Sart' date='13 november 2010 - 11:32 ' timestamp='1289644336' post='206571']
Zdravíčko všem,
mám dotaz je zakázané používání mind control v neutrálních městech, já jsem o tom totiž ještě neslyšel a kdosi říkel, že prej je to zakázané :D

Předem díky všem aktivním spoluhráčům za odpověď :D
[/quote]

[url="http://www.mystiq.org/wow/insomnia/?p=pravidla"]http://www.mystiq.org/wow/insomnia/?p=pravidla[/url]

Tady mas pravidla, ja to v nich teda nevidim :D. Prijde mi, ze tj podobnej syndrom, jak s tim, ze zabijeni aliku zkracuje BG - taky to urcite rozsirili alici, abychom je nevrazdili :).
0

#610 User is offline   Petrholub 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 04-August 09

Posted 21 November 2010 - 06:33 PM

a co myslíte Priest a Wotlk - co je lepší holy či shadow do PvE ?
0

#611 User is offline   Davidcopperfield 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 32
  • Joined: 09-October 10

Posted 21 November 2010 - 06:48 PM

tak bud chces healovat nebo jet dmg. nejak nechapu smysl otazky...
0

#612 User is offline   mokis 

  • Group: VIP
  • Posts: 165
  • Joined: 30-October 08

Posted 22 November 2010 - 03:04 PM

Ja osobne se do PVE nejvice tesim na disco healera. Je skoda ale, ze se jeho pasivni healovani shieldem neprojevuje regulerne v recountu a skade.
0

#613 User is offline   TheRey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 40
  • Joined: 07-January 09

Posted 28 November 2010 - 05:10 PM

Když ze za něho umí tak muže v PVE byt top raid dps a hlavně co se tyče trashu :)

DPS Brutallus :-)

[URL=http://imagecz.110mb.com/#.jpg][IMG]http://imagecz.110mb.com/pics/.jpg[/IMG][/URL]
0

#614 User is offline   matinus 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 7
  • Joined: 16-December 10

Posted 16 December 2010 - 06:12 PM

je lepsie mat syciers alebo aldor sry za tu gramatiku nwm jak sa to pise :( a este jedna vec este nesom 70 ale chcem chodit pvp ale aj pve a nwm jak to z talentamy stale resetovat abo co? :)

This post has been edited by matinus: 17 December 2010 - 07:28 PM

0

#615 User is offline   Stany_k 

  • Group: VIP
  • Posts: 279
  • Joined: 22-July 08

Posted 19 December 2010 - 01:38 PM

Asi shadow si dej na expení :D
0

#616 User is offline   Chelios 

  • Group: VIP
  • Posts: 170
  • Joined: 04-April 10

Posted 30 March 2011 - 07:24 PM

Zdravim, chci se zeptat na jednu vec....taky se vam stava, ze kdyz nejakemu disko priestovi chcete hodit MF, tak se nic neobjevi, jen cast bar, zadna modra cara ani zadny dmg (bylo to v arene)...pak jsem to zkousel s kamosem na jeho holy priestovi a normalne to slo...
0

#617 User is offline   Tomus 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 10
  • Joined: 28-December 08

Posted 02 November 2011 - 11:50 AM

Takze aby si noobovia mohli pozret ako si to vali sh priest priamo v akcii tuna na mystiqu prikladam zopar mojich videi zo swp:



Muru: [url="http://www.youtube.com/watch?v=zud_oznDZyo"]VIDEO[/url]

Moja uloha je dmgovat iba bossa a tym drzat healerov pri mane + doliecovat im odreniny ktore murak dava aby sa mohli sustredit na vaznejsie veci. Dispellovat tak ze hned po dispelli klikam na macro ak by nahodou nejaka lebka massdispell resistla. Hlasit stav bossovych hp - staci povedat stop dmg do bossa ked uz ma 60K. Dotiahnut bossa na 1-2K a ked su strany ciste zabit muruho a prejst do entrop faze. V entrof fazi furt mackam makro aby som hned dispellol pripadnu lebku. To macro vam neprerusi cast ak lebka nieje pritomna preto sa da mackat stale.
Macro:
[code]/target Dark fiend
/cast Dispel Magic[/code]

Brutalus: [url="http://www.youtube.com/watch?v=OFxoKbE_s-k"]VIDEO[/url]

Docela stare video kde podavam podpriemerny vykon... asi spravim nove.
Okrem valenia dmg a doplanania many dmgerom dohealim cez embrace meteor slashe, healer musi healnut iba raz po druhom pripadne po tretom (v idealnom pripade nemusi vobec ale istota je istota).
S mojim chabym equipom som tam bez destro potky a bez toho aby som dostal burn namlatil max cca 1720dps, priemerne tak 1650. S niecim lepsim si myslim ze dat 1800+ neni vobec problem.
Jeden tip: noste nethervoid cloak s fire resistom, dostavate slabsi burn (mali by ste ich mat na sklade dost).

This post has been edited by Tomus: 02 November 2011 - 12:01 PM

0

#618 User is offline   Rippy 

  • Group: VIP
  • Posts: 462
  • Joined: 25-October 08

Posted 03 November 2011 - 11:13 AM

Nechápu, že nepoužíváš zadnej Dottimmer, classtimer nebo prostě něco, co ukazuje přesnej čas dotek atd. Takhle přece misto damagování trávíš čas vykulenýma očima na frame bosse a sleduješ, co ti zrovna končí. A ty podstatný věci ti utíkají. Není důvod mít 100 addonů, ale mít takový, který opravdu pomůžou zkvalitnit hru.

Edit: Docela mě zaráží 1. věta [quote]Takze aby si noobovia mohli pozret ako si to vali sh priest priamo v akcii tuna na mystiqu prikladam zopar mojich videi zo swp[/quote] takovou trochu aroganci si může dovolit jen málo hráčů.
1

#619 User is offline   Woollin 

  • Group: VIP
  • Posts: 73
  • Joined: 08-June 09

Posted 03 November 2011 - 11:27 AM

Taky na to koukám no :D Celkem šílený...
btw: Jaký máš max dps na Bruttovi/Terronovi ?:P
0

#620 User is offline   Tomus 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 10
  • Joined: 28-December 08

Posted 03 November 2011 - 03:48 PM

Skusal som vela addonov no nakoniec som ich vzdy odstranil... ono to uz mam docela vzite kedze inu postavu nemam a ked niesom prave vycerpany tak robim minimum chyb. Ako som pisal s tym ze mam weaponu za bojky a udrzujem vyssi hit aby som mohol mat talenty v imp. embrace tak na brutovy to bolo 1720 cca. Predpokladam ze wowko uz dlho hrat nebudem a tak tu chcem predat nejake skusenosti sh priest "noobom" ktory s touto classou zacinaju. Ty co si myslia ze noobovia nejsu tak nech to ani necitaju. Ked budem mat kopletku bossov kde si myslim ze by ludia mali vediet za sh priesta nieco extra tak to editnem a zhrniem.
0

  • 32 Pages +
  • « First
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

4 User(s) are reading this topic
0 members, 4 guests, 0 anonymous users


TOPlist