Mystiq.org - forum: LOUČIM SE - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

LOUČIM SE

#1 User is offline   kajihae 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 28
  • Joined: 05-November 08

Post icon  Posted 27 March 2009 - 09:48 PM

Po nějake době meho cekani .....jelikoz opustili muj klan vsic lidi ktere jsem mel be hre rad kterí me ve hře na dale drželi jsou pryc ....vim-s nekterymi jsem vyhazel a nekteři me moc nemeli v oblibě.....ale chci vam říct že vše u me znamenali jen pouhe emoce a jsem jen lidi každy svas je určita osobnost která má něco do sebe :bylo pro mne potesení si tu svami vsemi zahrat jak ve zlim tak v dobrem,ze jsem tu svami mohl zabit cas...mezi lidi ktere jsem si za dobu pusobení oblibilza sveho hrani patri nas trpek Achileus,Bohousek,nemohu zapomenout na Niperici,lesbiess,N3m3syse,Floppika,Kylera,tyramisu,Janehawkins,Majkl,heracles,-----ale byli tu i lide s kterymi jsem mel ruzne rozepre jako byli n apriklad:rinegan,IDope,alanah,a mno ho dalsích neylo to mysleno nic ve zlem každy jsme nejaky a jestli jsem vam nekdy necim ukrivdil tak se vam omlouvam z me strany to byly pouze emoce ale v kazdem pripade vam preji hodne stesti nejen ve hre ale i v realnem zivote.co se tyce GM+ADMINA=taky tam mezi nami probehli nejake nsrovnalosti napr.PIKAMEN=obcas jsme si lezli na nervy ale nezapomenu na nasi konverzaci na vt vazne jsi me pobavil xD v realu musis byt supr clovek :P,HEKATES =pohoda typek ...vazte si takeho GM ... BERTIK<SEMTEX>=meli jsem spolu tez nesrovnalosti ale chvili jsme spolu hrali po boku se nezapominaji kazdy jsme jen clovek taky ti preji vse nejlsepsi ve hre a i v zivote :) WALES:v pohode typek a klukna vt se mi zda trosku stydlivy ale co xDDD Snad nekdy nadejde cas kdy server bude bez bugu atd.....aby to prilakalo co nejvice lidi ,,,,,preji ti hodne stesti v budovani serveru......klany s kterymi mi byla cest hrat na DN:Czechrablles,peace,Incotables,NEBREC,A nesmi opomenout na Kartel :) ...mno nic tak se tu svami vsemi loucim ...obcas se na vas kouknu skocit na oly ...gl a mno ho uspechu ve hre...CELEBRO :-*
0

#2 User is offline   Alannah 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 20
  • Joined: 06-December 08

Posted 27 March 2009 - 09:57 PM

hadky s tebou me dycky velice pobavily, ale co uz...tak aby se nereklo ,tak hodne stesti at uz na jinem serveru/hre ci v realu
0

#3 User is offline   Benzina 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 03-November 08

Posted 27 March 2009 - 11:25 PM

bb -> bude misto na oly za cardinala :)
0

#4 User is offline   Majkl 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2
  • Joined: 29-November 08

Posted 28 March 2009 - 12:06 AM

Ahoj celebro,někdy mi napiš na icq :-p GL ve hře i v RL... -.- nemám rád loučení :'( chce se mi potom brečet :'( xD

This post has been edited by Majkl: 28 March 2009 - 12:07 AM

0

#5 User is offline   eragon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 89
  • Joined: 04-November 08

Posted 28 March 2009 - 01:07 AM

Tak se měj v dobře v RL, rád sem tě poznal, i když se to nezdá ;-)
0

#6 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 29 March 2009 - 01:31 PM

View Postkajihae, on Mar 27 2009, 09:48 PM, said:

....


Heracles, Niper a IDope tu ještě hrajou? :D

This post has been edited by Venia: 01 April 2009 - 12:21 PM

0

#7 User is offline   kary 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 7
  • Joined: 23-December 08

Posted 30 March 2009 - 12:59 PM

aji semt3x se stebou loučí hádka stebou ho mrzý ale co už stalo se :D ten otázkový event z mirsainem (víš co myslí) taky neber pač byl bertík trochu při náladě trochu pil :-D no a hodně štěstí v reálu a in GAME :))



BERTIK-sesazen z pozice EM/GM důvod nebude řikat akorát to že jen "odešel sám"

P.S. TOH 4ever

This post has been edited by kary: 30 March 2009 - 01:00 PM

0

#8 User is offline   Nip3er 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 10-November 08

Post icon  Posted 30 March 2009 - 08:52 PM

View Postkajihae, on Mar 27 2009, 11:48 PM, said:

...


Trošku "out off date" ale tak přece jen sem něco napíšu... x)

Chvíli sme spolu hráli v ally a i když nebylo vše vždy ideální (stejně si myslím, že pár lidí z legend's má/mělo vůči mě averzi {a chápu to }) tak přeci jenom to byla nejlepší ally na serveru a toho, že sem se připojil vůbec nelituju právě naopak - skvěle sem si zaPvPčkoval (sice to nemůžu rovnat s mim clanem teď ale stejně..... ToH RuLz....... :) )

A i když sme si nedávno tak trošku nadávali "jako za starejch časů" když sem etě nebyl v ally a zabíjeli sme se tak si myslim, že sme stále "přátelé" i když na to nebyl moc čas poznat se pořádně navzájem....

Jinak seš první, poslední a jediný člověk, který se semnou/clanem rozloučil takže velký + tobě http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/blush.gif ........ Takže za mě i za clan se s tebou loučím, hodně štěstí na jiném serveru (pokud někam deš..) a ještě víc štěstí v RL... měj se draku :) http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/tongue2.gif




//jinak píše se: Nip3erice a CzechRabble http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/king.gif ale, že seš to ty a při takové příležitosti..... :) (jinak žeru to tvoje video z CS o giran *stop irony* :D )

//2Rewew: ano stále a pořád tu hraju (nikdy sem nezkončil) jak si mohla většina lidí možnost všimnout tak i s nabušeným clanem...

This post has been edited by Venia: 01 April 2009 - 12:21 PM

0

#9 User is offline   Fran 

  • Group: VIP
  • Posts: 86
  • Joined: 03-November 08

Posted 31 March 2009 - 05:54 AM

View PostNip3er, on Mar 30 2009, 09:52 PM, said:

//2Rewew: ano stále a pořád tu hraju (nikdy sem nezkončil) jak si mohla většina lidí možnost všimnout tak i s nabušeným clanem...

Jn sem slysel ze provozujete 6 tankovou divizi soviet army...

A Celebro nase vztahy probirat nebudu, ale patril si k nej lidem, se kteryma se dalo dlouho hadat a zato dekuju. Mej se jak chces a hlavne vsechno tak nehrot ;)
0

#10 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 31 March 2009 - 10:34 AM

Quote

//2Rewew: ano stále a pořád tu hraju (nikdy sem nezkončil) jak si mohla většina lidí možnost všimnout tak i s nabušeným clanem...



Nabušeným clanem? Předpokládám, že jsi pořád ještě CL CR?
0

#11 User is offline   Nip3er 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 10-November 08

Post icon  Posted 31 March 2009 - 11:53 AM

Trošku spamec ale budu reagovat!

"Jn sem slysel ze provozujete 6 tankovou divizi soviet army..." ----- Tak teď si to vystihnul <3 Россия ^^ (Jinak furt lepší než to vaše "ať to subne na co to subne stejně to vždycky lehne" http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/mamba.gif )

"Nabušeným clanem? Předpokládám, že jsi pořád ještě CL CR?" ----- (Já a CL? vůbec!) jinak ukaž mi lepší lidi na serveru :D

jinak vždycky sem říkal: mít v clanu 5 lidí nebudu mít na serveru skoro nikoho kdo by proti nám bojoval a ejhle už zase sem měl pravdu? :D

This post has been edited by Nip3er: 31 March 2009 - 11:57 AM

0

#12 User is offline   Musik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 20
  • Joined: 03-November 08

Posted 31 March 2009 - 01:00 PM

Tak zdur a zapomen na nase hadky .Hra je hra a hadky kvuli pitomostem budou vzdy .Tak cest nezapomenu!
0

#13 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 10 April 2009 - 11:36 AM

View PostRreall, on Apr 10 2009, 08:18 AM, said:

cau

ban 7 dni za spam, muzes pokracovat a flaknu ti ji na IP a neboj, tvoje honeni prispevku promazu
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist