Mystiq.org - forum: Herrow of Sorotar movie - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Herrow of Sorotar movie klik :)

#41 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 25 March 2009 - 07:45 PM

klik skill rlz xd ikdyz taky obcas neco nekde musim macknout na klavesce xd
0

#42 User is offline   Apoix 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 796
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 March 2009 - 08:29 PM

View PostDon, on Mar 24 2009, 10:42 PM, said:

když nahráváš tak si skryj myš
naklikávat cloak of shadow myší je hodně low - zrovna u tohodle spellu je to o tom mít dobrý reflexy, použít to když na tebe letí pyro apod. už vidim jak to tou myší stihneš
a ještě je dost low naklikávat insignii myší, to je taky dost o rychlosti
ještě sem koukal tam naklikáváš trinkety, evassion


nesouhlas - ja klikam odjakziva a vyhovuje mi to...za tu dobu clovek uz presne vi co protivnik udela a na napriklad obranny spell uz je davno pripraveny (insignie, cloak treba)

co pouzivam na klavesnici je samozrejme pohyb, tabulator na targetnuti, mezernik na obři undeadí skoky, F1 na bublinku heal a buffy - pak hned zase TAB, Capslock na velky spam, enter na psani emote (za fightu se docela hodi se nekomu vysmat) a pak jeste písmenka na psani - qwertzuiopasdfghjklyxcvbnm a znaky k tomu :)

View PostDon, on Mar 24 2009, 10:42 PM, said:

je to gildovní video v BG.. nikde sem tam neviděl třeba akci že byste zaútočili na věž nebo odnesli vlajku, jak už tu psal někdo je to prostě jen Ladin v BG
ten WSG mi příde jako že horďácký nobrain primade mlátí na středu mapy bandu neorganizovaných alíků zase žádná flaga nic, jedinej záběr kterej byl snad jinde než na středu mapy byl jak stáli s Vitaminem v tunelu
na AB už sem ani nekoukal


naprosty souhlas

This post has been edited by Apoix: 25 March 2009 - 08:38 PM

0

#43 User is offline   bartczkm 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 269
  • Joined: 12-July 08

Posted 25 March 2009 - 08:54 PM

View PostMaci, on Mar 25 2009, 09:32 AM, said:

shift/ctrl uz mi prijde hrozne zmatecny, mam rad co tlacitko to skill :)... dobry je si vse co nejvic namakrovat, treba zkloubit throw/deadly throw, focusovat mouseoverem atd. :)


to macro se dostalo uz i ke kryptikovy jo xDnjn navrc powa
0

#44 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 March 2009 - 12:38 AM

View PostMaci, on Mar 25 2009, 10:32 AM, said:

shift/ctrl uz mi prijde hrozne zmatecny, mam rad co tlacitko to skill ^_^... dobry je si vse co nejvic namakrovat, treba zkloubit throw/deadly throw, focusovat mouseoverem atd. ;)

pak se v těch makrech stratíš ... shift je luxusní pro off spelly a jakékoliv long cdčkové vychytávky
0

#45 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 March 2009 - 01:18 AM

longcedeckovy prave nabindovany nemam..clovek na to klika jednou za uherak tak jeste aby to zabiralo klavesu..napr preparation..
0

#46 User is offline   medo 

  • Group: VIP
  • Posts: 297
  • Joined: 12-July 08

Posted 26 March 2009 - 04:44 AM

Ja mam bindy len na najdolezitejsie ability, kde treba fast reakcie, inak na take co maju CD cez pol minuty som sa ani nezatazoval bindovat. Navyse ked zmenim stance, tak na ten isty bind mam zadanu inu abilitu. Chcel som sa zacat hrat aj so shiftom, ale to bolo proste moc a stavalo sa mi to iste co pisal soullesss - daval som kvoli shiftu inu abilitu ako som zamyslal...nedokazem si predstavit ako niekto moze klikat vobec na numerickej klavesnici nieto este na F+nieco..ale tak u healerov je to asi iné-tí na rozdiel od dps zrejme stíhaju klikať aj na F+ kým pre dpsko , ktoré sa snaží o pohybovo značne dynamickú hru je podobný binding nepohodlný.

This post has been edited by medo: 26 March 2009 - 05:12 AM

0

#47 User is offline   Don 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 223
  • Joined: 01-July 08

Posted 26 March 2009 - 06:34 AM

View Postmedo, on Mar 26 2009, 04:44 AM, said:

Chcel som sa zacat hrat aj so shiftom, ale to bolo proste moc a stavalo sa mi to iste co pisal soullesss - daval som kvoli shiftu inu abilitu ako som zamyslal...


Jde hlavně o zvyk, když sem začínal s bindama a než sem si našel ty který mi vyhovujou tak sem strašně lamil a trvalo dost BGček, než sem ucejtil že sem lepší než když sem klikal myškou.
0

#48 User is offline   vitamin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 880
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 March 2009 - 06:50 AM

View Postmedo, on Mar 26 2009, 05:44 AM, said:

na rozdiel od dps zrejme stíhaju klikať aj na F+ kým pre dpsko , ktoré sa snaží o pohybovo značne dynamickú hru je podobný binding nepohodlný.

Ide o to aku mas klavesnicu, na standartnej to je strasne, ale na tej zaoblenej je to v pohode a dociahnem aj na g G ^_^
0

#49 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 March 2009 - 10:24 AM

já mám teda nabindované všechno....taky jsem dřív klikal, a říkal jsem si, že se to dá....ale pak mě napadlo, že se zkusím naučit s nabindovanýma a musím uznat, že je to hodně velký rozdíl...s bindama je člověk rychlejší, má lepší reakce, lepší přehled ve hře....
0

#50 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 March 2009 - 10:25 AM

View Postfucker, on Mar 25 2009, 01:23 PM, said:

shfitění je uplně luxusní .... jen mě sere že pokud držím shift a kliknu na unbind číslo tak mi to hodi ná bar, který je pod tím číslem skryt.... což je v pvp naprostá bomba když jsem se např. řezal v areně s jumperem a naraz čumím že v main baru mám buff/conjure pravý bar .... takže místo dmge jsem si na jumpera začal dělat emerald krystal :( samo mě rozbil jak cyp :D

tak si to přehazování stránek odbinduj, taky sem se sem tam uklikl a byl jsem v prdeli, tak jsem si to odbindoval a už s tím nemám problémy:)
0

#51 User is offline   SuN 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 488
  • Joined: 03-July 08

Posted 26 March 2009 - 09:02 PM

View Postbartczkm, on Mar 25 2009, 09:54 PM, said:

to macro se dostalo uz i ke kryptikovy jo xDnjn navrc powa


eh to macro je vsade po nete mno:D
0

#52 User is offline   Santaficek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 85
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 March 2009 - 09:10 PM

Ja sem taky mysokliker a vubec mi nevadi, ze sem tim pro nakyho Dona a dalsi lama.. xD bindy se mi vzdycky nak pletly..
0

#53 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 March 2009 - 09:53 PM

hlavne taky zalezi na charech co mate.. takhle shamanovi rogune staci bar s 10 oknama... vid.. na stormstrike a par shocku semtam heal..roguna sinistr bo hemo.. a tim to konci pak si prepne teda stelt a tech dalsich 10 se nepocita kde ma tech par stunu a kicku.. xD

...,ale jsou tu i slozitejsi povolání kde se bez bindu opravdu neobejdete ze? xD
0

#54 User is offline   Mentosak 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 195
  • Joined: 01-July 08

Posted 26 March 2009 - 10:02 PM

View Postfucker, on Mar 25 2009, 09:14 AM, said:

no vídímš já mám bindnutých snad 20 kláves, 6 tlačítek na myši a dávám s tím hovno :)

takže nebindovat :)

no ja mam bindy na vse a stejne pouzivam 5 tlacitek zbytek mys :)

a tem zmenam baru to de u bartenderu vypnout :)




ale tedka schanim time stop makro na 4 min kde se nic nedela zmacknes makro a des na hajzl dobre na tankovani a kdyz mate sracku :)

This post has been edited by Mentosak: 26 March 2009 - 10:03 PM

0

#55 User is offline   bartczkm 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 269
  • Joined: 12-July 08

Posted 27 March 2009 - 08:01 PM

View PostSuN, on Mar 26 2009, 08:02 PM, said:

eh to macro je vsade po nete mno:D


jj vim ne ,jinak to macro bylo driv bugle ze to hodilo 3x az 5x deadly thrown +thrown este
0

#56 User is offline   SuN 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 488
  • Joined: 03-July 08

Posted 28 March 2009 - 05:27 PM

View Postbartczkm, on Mar 27 2009, 09:01 PM, said:

jj vim ne ,jinak to macro bylo driv bugle ze to hodilo 3x az 5x deadly thrown +thrown este


no to sa mi stave este teraz ze dam 2x deady thrown+ normal thrown ked mam energy na full =)
0

#57 User is offline   bartczkm 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 269
  • Joined: 12-July 08

Posted 29 March 2009 - 02:49 AM

View PostSuN, on Mar 28 2009, 04:27 PM, said:

no to sa mi stave este teraz ze dam 2x deady thrown+ normal thrown ked mam energy na full =)


a jaky mas thrown ?
0

#58 User is offline   Flash_ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 202
  • Joined: 24-November 08

Posted 29 March 2009 - 04:01 PM

Proste masakr...:P Byla ty bg urcite na pocet vyrovnana? Trosku si ale musim rypnout, docela dobre je na tom videjku patrny, jak chodi horda bg, stale jako 4% mensina u sebe, nic proti, ale prijde mi, ze to je trosku low zpusob od pvp guildy. Nejaka organizace nebo tak neco tam videt moc neni. Hlavne pak to wsg, to byla sama ciganska ferovka:/ Ale tak treba jste meli viteztvi v kapse, tak jste uz jen ty chudaky aliky (:D) kempili..
Konecne ono kazde g bg znamena pro druhou stranu masakr a vy vysledku kempovacku na par minut. Ale snaha se ceni, takze dobry video http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/good.gif

This post has been edited by Flash_: 29 March 2009 - 04:07 PM

0

#59 User is offline   Saphenus 

  • Group: VIP
  • Posts: 89
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 March 2009 - 03:58 PM

View PostKickk, on Mar 25 2009, 08:08 PM, said:

ja sem uz dlouho neklikal ale potom co jsem smazal wowko jsem nestihl narvat nejaky addon co by fungoval napriklad spellbinder ... kvuli horni liste ...

ted jsem si stahl bartender 3 a uz to mam pekne rozhazeny po vsech tlacitkach tak jak mi to vyhovuje.. kdyby jsi neveril tak tu mam dukaz:D

http://img220.imageshack.us/img220/771/roguey.jpg

Ty dosahnes az na klavesy I a H treba? Nejsi pribuzny s chobotnici? :)
Vy na to bindovani pouzivate nejaky addon? Ja mam bongos2 a bindy delam pres key bindings, ale u tech jednotlivych spellu neni potom videt, jak je mam nabindovane :/ takze kdyz pak nekam hazu screan, tak to vypada, ze na vsechno musim klikat :lol:
0

#60 User is offline   Kickk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 237
  • Joined: 11-September 08

Posted 30 March 2009 - 10:23 PM

tak v podstatě ano :) nemám tam myslím ''I'' ale H kde mam vanish tam fakt je a krásně na něj dosáhnu ukazováčkem xD
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist