Mystiq.org - forum: Rytíři ze země Oz - vs. Druid/Warrior - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Rytíři ze země Oz - vs. Druid/Warrior

#21 User is offline   Sputnik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 592
  • Joined: 22-December 09

Posted 26 April 2010 - 07:07 PM

musíš ju mať na defense ... keď tam tak stojí a je na defense tak sa chová ako pasca a lockne si dotyčného autonómne

ps: by ma zaújmalo kto je môj verný fanklub a dáva furt -rep za úplne všecko čo napíšem B) Obzvlášť ďakujem dobrákovi čo mínuskuje aj niekoľko mesiacov staré príspevky v dávno zabudnutých topicoch :D Aspoň sa nemôžem sťažovať že na mňa ľudia serú :)

ešte mám 2 neoznačené príspevky tu http://forum.mystiq....opic=8327&st=75 ... keď už tak to aspoň neflákajte

This post has been edited by Sputnik: 26 April 2010 - 07:09 PM

0

#22 User is offline   Kuliik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 893
  • Joined: 25-November 08

Posted 26 April 2010 - 08:12 PM

View PostSputnik, on 26 April 2010 - 07:07 PM, said:



ešte mám 2 neoznačené príspevky tu http://forum.mystiq....opic=8327&st=75 ... keď už tak to aspoň neflákajte

Ja vim, ze si myslis ze sem tvůj pravidelný dárce, ale opravdu ne :D ... hh
Za chvíli tímhle tempem možná doženeš hypkeho :D

This post has been edited by Kuliik: 26 April 2010 - 08:12 PM

0

#23 User is offline   Sputnik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 592
  • Joined: 22-December 09

Posted 26 April 2010 - 08:28 PM

View PostKuliik, on 26 April 2010 - 08:12 PM, said:

Ja vim, ze si myslis ze sem tvůj pravidelný dárce, ale opravdu ne :D ... hh
Za chvíli tímhle tempem možná doženeš hypkeho :D


hmmm beriem to ako výzvu :-D

edit: meh tak som sa díval na jeho profil a už teraz som vyhral :-D

This post has been edited by Sputnik: 26 April 2010 - 08:29 PM

0

#24 User is offline   Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 26 April 2010 - 09:57 PM

View PostSputnik, on 26 April 2010 - 01:05 PM, said:

btw s tou sukubou by to nebolo márne keby jej fungovala poriadne invisibility.

Nechať ju v invise na "stand" na jednej strane stĺpu a chytiť tak druida do seduction -> drain mana -> fear -> drain mana -> fear -> drain mana -> potom dať sukube defensive (lebo druid je imune na fear a seduction nejakú dobu) tak nech aspoň nepije a zopakovať.


Taky mame bezva plan, kotleta odpali fear, souper trinketne, pak dalsi fear, ja hodim blind, pak sapnu, do toho dc, nasledne fear, do fearu opet sapnu. Tutovka ti povim, vzdycky na todle vyhrajem! Ma to jen jeden hacek, souper vetsinou neni afk :D.

Jinak k mana drainu. No kdyz nechas druida regenit, tak ma mana regen jak mana drain, jenze aby neregenil (a healoval se), musis honit a kdyz drainujes, nehonis :D. Do toho fear ho odvaje na druhej konec areny.
0

#25 User is offline   masternay 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 271
  • Joined: 22-November 08

Posted 26 April 2010 - 10:02 PM

Tak mana drain je prej účinej, jedině když druid healuje (targety jsou nadotkované). Aspoň tohle mi cpal celou dobu do hlavy kamyl (deathstar).

Co je na tom pravy vskutku nevím, ale mě v té aréně mana neklesala http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/umnik2.gif ( způsobeno vzácným jevem nazvaný mystiq druid ).
0

#26 User is offline   Sputnik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 592
  • Joined: 22-December 09

Posted 26 April 2010 - 10:16 PM

Na ofiku to tiež trvá pol hodinu kým toho druida lock dal... je to o tom ho mať stále nadotkovaného a drainovať ho (lebo keď začneš drain tak môže zabehnúť za stĺp a furt ho saješ weeeeeeeee) do toho fear, a dispelovať felhuntrom hotky a spellock keď skúša cyklon. Lenže to fungovalo na ofiku, tam sa nesockoval spirit only takže druidi nemali taký regen ako tu a teda to bolo možné (aj na iných nemenovaných servroch to je nevídaná vec)... preto si mystiq druid zasluhuje svoje pomenovanie... je spešl :D

Schválne si to skús, hoď si drain mana na druida čo sockoval heal gemy a druida čo sockoval spirit. Toho prvého vysaješ do pár minút, toho druhého ani keby si sa posral.

Záhadou mi je prečo sa na ofiku druid nesockoval na spirit... sú tu snáď hráči čo poznajú systém lepšie ako tí na ofiku alebo ten systém funguje inak?

Quote

jenze aby neregenil (a healoval se)


no tu aj regení aj sa healuje a manu furt má a taký nuke SL/SL nemá aby ho donútil sa overhealovať a vysral tak všecku svoju nekonečnú manu. Je to docela o lucku či mu procuje furt nightfall alebo mu procne raz za arénu (sranda začne keď lock presiahne 1300 spell dmg :) )

Quote

Do toho fear ho odvaje na druhej konec areny.
no on má drain chvala bohu pomerne "elastický" efet :D Raz som sal tu na mystiqu Mescalina (priest od nás z guildy) v nagrand arene od stĺpu u našeho spawnu až k stĺpu u ich spawnu. Problém nastáva keď ti 3x po sebe ten drain rezistne... fear v prdeli a druhý mu dáš už len ťažko a.k.a zase čakať na coil CD = druid má manu tam kde predtým.

_________

ak za toto nebude aspoň -10 tak to vezmem ako urážku páni

This post has been edited by Sputnik: 26 April 2010 - 10:22 PM

0

#27 User is offline   Lloyde 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,910
  • Joined: 06-July 08

Posted 26 April 2010 - 10:17 PM

Nejúčinější Mana Drain na Mystiq Druidy je Mana Drain Rank 1, vyřkneš kouzelnou formuli, rozsvítí se oslnivý modrý paprsek a Mystiq Druid se promění v medvěda za 800 many.
0

#28 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 26 April 2010 - 10:28 PM

stejne nvm jak chcete druida nadotkovat kdyz je mezi vama velkej tlustej sloup :-) vlezu na mounta a dam fear ? rezist ?:D
jinac ja se drzim jednoducheho pravidla jednoho drive hrajiciho locka Hot>Dot :D
0

#29 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 26 April 2010 - 11:08 PM

View PostSputnik, on 26 April 2010 - 08:28 PM, said:

hmmm beriem to ako výzvu :-D

edit: meh tak som sa díval na jeho profil a už teraz som vyhral :-D

No na mě ještě pořád nemáš...

Vlastně...jen co sem tenhle post napíšu, tak za něj už preventivně dostávám "mínus" :)
0

#30 User is offline   Sputnik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 592
  • Joined: 22-December 09

Posted 26 April 2010 - 11:13 PM

a kurňa Maník vedieš o 11 bodov :)

Hej chlapi predsa sa nenecháme zahanbiť!! Verím vám že Maníka porazíme :-D
0

#31 User is offline   M4RtH 

  • Group: VIP
  • Posts: 659
  • Joined: 22-October 08

Posted 27 April 2010 - 03:30 PM

Tihle lidi jako Nemelesshero , Tydyt a Marcík ( samozřejmě je jich tu milion koneckonců tady nenajdeš druida co neobíhá ) by měli místo "Vengeful Gladiator" dostat titul "Mystiq obíhač"

This post has been edited by M4RtH: 27 April 2010 - 03:31 PM

0

#32 User is offline   Soulfrost 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 293
  • Joined: 20-March 10

Posted 31 July 2010 - 10:06 AM

krypte dobry video... ukazuje tady na dobrou demenci... ten druid to nemoze vyhrat, nemoze se o nic pokusit, nema ho jak zabit... tak o co mu tam jde? unudit locka k smrti?!?
0

#33 User is offline   tydyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 535
  • Joined: 12-July 08

Posted 31 July 2010 - 10:13 AM

View PostM4RtH, on 27 April 2010 - 03:30 PM, said:

Tihle lidi jako Nemelesshero , Tydyt a Marcík ( samozřejmě je jich tu milion koneckonců tady nenajdeš druida co neobíhá ) by měli místo "Vengeful Gladiator" dostat titul "Mystiq obíhač"

v tomhle obihani proti 2 dps je druidova sila , protoze dobry druid se nenecha nikdy vyccckovat, to ze za shadow priest + rogue nejste schopni zabit druida s warem je spis vysmech na vasi stranu ne na druidovu
0

#34 User is offline   gindriss 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,352
  • Joined: 10-July 08

Posted 31 July 2010 - 10:26 AM

View Posttydyt, on 31 July 2010 - 10:13 AM, said:

v tomhle obihani proti 2 dps je druidova sila , protoze dobry druid se nenecha nikdy vyccckovat, to ze za shadow priest + rogue nejste schopni zabit druida s warem je spis vysmech na vasi stranu ne na druidovu

Až na to, že ikdyž tu mame pití, stejně tu každej druid hraje na manu. Stejne každej radši běhá jak ocas kolem sloupu misto toho, aby konecne vytočil cyklon a vyccčkoval soupeře a zahral jednou nejaky to ,,nuke''. Neznam ani jednoho druida co by to takhle dělal. Mozna je tu par naznaku..ale stejne všichni běháte. Kdyz jsem hrál resto, patřil jsem mezi stejny chudaky jako jste Vy, ale asi mě osvětil bůh svatej a začal jsem hrat dreamstata a byl jsem s tim mnohem spokojenejší. Areny netrvaly milion let, neutahával jsem na manu a co jsem koukal par lidi to tu zkouselo zopakovat...jen do toho :). STOP DRUIDUM S VOLANTEM :D
0

#35 User is offline   vitamin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 880
  • Joined: 02-July 08

Posted 31 July 2010 - 10:56 AM

Zaujimalo by ma co sa stane ked sem daju WOTLK. Tam u druida nestaci obiehat :D
0

#36 User is offline   Nomercy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 75
  • Joined: 10-July 08

Posted 31 July 2010 - 11:17 AM

View Posttydyt, on 31 July 2010 - 10:13 AM, said:

je spis vysmech na vasi stranu ne na druidovu

Ty srando :D
0

#37 User is offline   tydyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 535
  • Joined: 12-July 08

Posted 31 July 2010 - 12:10 PM

View PostNomercy, on 31 July 2010 - 11:17 AM, said:

Ty srando :D

tak ja nemuzu za to ze nejste zvykli ze kdyz date druidovi fear tak 95% waru nejde k nemu a nespamuje shout aby nesel sapnout a pak kdyz to tech zbylych 5 % waru udela dela vam to problemy :) to same intervene na blind kdyz uz se musi ten fear trinketnout
0

#38 User is offline   Apoix 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 796
  • Joined: 02-July 08

Posted 31 July 2010 - 06:33 PM

View Postvitamin, on 31 July 2010 - 10:56 AM, said:

Zaujimalo by ma co sa stane ked sem daju WOTLK. Tam u druida nestaci obiehat ;)


tjn na wotlku je resto druid legracni docela...uz se tesim az tady wotlk bude...
0

#39 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 31 July 2010 - 07:04 PM

View PostApoix, on 31 July 2010 - 06:33 PM, said:

tjn na wotlku je resto druid legracni docela...uz se tesim az tady wotlk bude...


na 3.3 uz resto druid neni legracni ;)
spis je to ten styl...k cemu je ten modrej pruh pod hpckama kterej nikdy neklesne pod 50%? xD
0

#40 User is offline   masternay 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 271
  • Joined: 22-November 08

Posted 31 July 2010 - 08:48 PM

Stejnak každej ocásek specne na wotlku na OP ferala http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/shifty.gif
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist