Mystiq.org - forum: Valentýn Je Tady! - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Valentýn Je Tady!

#1 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 14 February 2009 - 08:18 AM

Všem zástupkyním něžného pohlaví posílám vzdušné MystiQ přáníčko :)
1

#2 User is offline   Rasta 

  • Group: VIP
  • Posts: 165
  • Joined: 01-July 08

Posted 14 February 2009 - 08:33 AM

a ja uz myslel ze gentlemani vymreli s umrtim old setrhenda
0

#3 User is offline   Westman 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 87
  • Joined: 01-July 08

Posted 14 February 2009 - 08:40 AM

hmm Valnetýn znamená utratit všechny prachy za svou holku to by nevadilo jednou ale každej rok...to už je co říct...nic proti Dámy ale je to tak xD
0

#4 User is offline   Ashellissia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 166
  • Joined: 08-November 08

Posted 14 February 2009 - 08:46 AM

Ale ani nie my vam tiez nieco kupujeme :)
0

#5 User is offline   Satana 

  • Group: VIP
  • Posts: 145
  • Joined: 02-July 08

Posted 14 February 2009 - 08:52 AM

snad tenhle Valentýn bude konečně hezkej...
0

#6 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Post icon  Posted 14 February 2009 - 10:21 AM

:) a já si dycky říkám že příští rok koupím něco originálního, pak na to příjde čas a já zase skončím u plyšového medvídka :) chjo.
Rovněž tedy posílám přáničko všem slečnám a paním http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/love.gif :) http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/elf.gif

#7 User is offline   Venia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 138
  • Joined: 13-July 08

Posted 14 February 2009 - 10:57 AM

Fuj Valentýn.. Pro mš sobota jako každá jiná, pač nechápu, proč zrovna 14. února musíme cvrlikat, jak jeden druhýho milujeme, dávat si dárečky, nehnout se od sebe, jít na romantickou večeři a zažít nejlepší sex svýho života :) Ke všemu všude rady jak na to, hmm... Jo beru, že se k tomu váže nějaká legenda či co, ale muj názor je, že jestli má někdo někoho rád, může mu to dávat najevo i kdykoli jindy, naopak je mnohem hezčí, když tomu druhýmu dáte/uděláte něco jen tak, bez důvodu... :-)
0

#8 User is offline   Cooney 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 8
  • Joined: 13-July 08

Posted 14 February 2009 - 11:21 AM

Jo váže se k tomu legenda. Byl zabit kněz Valentýn, který potají oddával mladé páry, které se oficiálně nemohli vzít (vojáci si museli odsloužit XX let a až pak se mohli ženit).
S tímhle přístupem nemusíš slavit, ani Vánoce. můžeš taky příbuzným něco dát, když máš chuť nebo když něco chtějí.
Ačkoliv to tak nezní, tak s tímhle přístupem souhlasím - Valentýna taky neslavím/e.
0

#9 User is offline   Venia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 138
  • Joined: 13-July 08

Posted 14 February 2009 - 11:31 AM

Jo, ty Vánoce... V podstatě je z toho stejnej humbuk, ne-li větší, ale ty mám zažitý, Ježíšek k nám chodil každej rok...
Ale ten Valentýn je pro "svátek" bezvýznamnej..
0

#10 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 14 February 2009 - 11:47 AM

Máš pravdu Venio ... beru to stejně ... na mě si jen tak komerční svátky nepřijdou ... na Vánoce chci být s lidma co mam rád a třeba koukat raději na telku v pohodlnym gauči s někým než běhat a shánět co nejdražší dárek který nevyhodí hned.
Podle mě je tohle svátek pro ty co maj zažitý že v ten den se kupuje kytka ... atd. pokud mam někoho rád jsem s ním rád a ne jen ten den.
Jednu výhodu ale ten svátek má, a to že je to den kdy většina samotných lidí si uvědomí že jsou sami a že by s tím měli něco dělat. Takže ten svátek smysl určitě má, bohužel každý v něm vidí jen tu komerční část.
0

#11 User is offline   Amatter 

  • Group: VIP
  • Posts: 296
  • Joined: 03-July 08

Posted 14 February 2009 - 11:55 AM

Ja by som to nenazval Sviatok, pre mna je to len den, ako kazdy iny. Zase musim povedat, ze ja oslavujem prvu stredu v tyzdni, poslednu stredu v tyzdni, treti den v tyzdni, polku pracovneho tyzdna, 2 dni do piatku, 3 dni do weekendu a to ze mam 18r, 3mesiace a 6 dni a tak proste. Mozno si niekto uvedomi, ze je sam, ale to si ja uvedomujem uz posledny rok aj bez nejakeho "sviatku" Mozno to bude tym, ze som nikdy neucitil nejaketo to caro tohto sviatku. A nesuhlasim s niecim takym, ako kupovanim darceka, ked som chcel dat byvalej darcek, tak som ho sam nakreslil... a vlastne ani neviem co som chcel povedat :) Proste Valentin je den ako kazdy iny, aspon pre mna :rolleyes:
0

#12 User is offline   Kikinka 

  • Group: VIP
  • Posts: 46
  • Joined: 01-July 08

Posted 14 February 2009 - 12:08 PM

Valentýn byl super když nám bylo 14 a člověk byl zamilovaný každý měsíc do někoho jiného a měl potřebu tuhle šíííííílenou lásku až na věky dávat najevo malováním srdíček a kupováním plyšáků :-)))
0

#13 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 14 February 2009 - 12:08 PM

View PostVenia, on Feb 14 2009, 10:57 AM, said:

Fuj Valentýn.. Pro mš sobota jako každá jiná, pač nechápu, proč zrovna 14. února musíme cvrlikat, jak jeden druhýho milujeme, dávat si dárečky, nehnout se od sebe, jít na romantickou večeři a zažít nejlepší sex svýho života :) Ke všemu všude rady jak na to, hmm... Jo beru, že se k tomu váže nějaká legenda či co, ale muj názor je, že jestli má někdo někoho rád, může mu to dávat najevo i kdykoli jindy, naopak je mnohem hezčí, když tomu druhýmu dáte/uděláte něco jen tak, bez důvodu... :-)


Sobota jako každá jiná...Ale pro mě to je tradice, před dvěma lety mi 14. února dali ban na DE a vloni jsem se vyboural na motorce, takže uvidíme co letos :)

This post has been edited by rewew: 14 February 2009 - 12:09 PM

1

#14 User is offline   Emotrix 

  • GameMaster
  • Group: WoW
  • Posts: 943
  • Joined: 07-July 08

Posted 14 February 2009 - 12:24 PM

jj Valentyn, se k nam stejne dostal z ciziny a jen za ucelem odchodu a vydelku z nej. Ale i tak je dobre pritelkyni koupit nejaky i treba maly darek atd. no to vzdy potesi:)
0

#15 User is offline   Lloyde 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,910
  • Joined: 06-July 08

Posted 14 February 2009 - 12:29 PM

Tyhle "věci" ze západu smrděj.
0

#16 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 14 February 2009 - 12:31 PM

Pro ty co valentyna neprozivaj posilam prani brzkeho uzdraveni :) ne delam si prdel ja to taky moc nezeru....Hlavne proto protze nechapu proc to tak je jen jeden den a ne porad ;-)
0

#17 User is offline   Ashellissia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 166
  • Joined: 08-November 08

Posted 14 February 2009 - 12:37 PM

No mne je momentalne valentin ukradnutý...... kedže som sa včera rozišla s chalanom
0

#18 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 14 February 2009 - 12:38 PM

View PostAshellissia, on Feb 14 2009, 12:37 PM, said:

No mne je momentalne valentin ukradnutý...... kedže som sa včera rozišla s chalanom


Tady jsou ti aspoň všichni věrní, ne? :)
1

#19 User is offline   Malakai 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,288
  • Joined: 25-July 08

Posted 14 February 2009 - 12:47 PM

Pro kapitalstický svátek pro ty hnusný kapitalisty..tfuj..-

Pokud máte někoho rádi nemáte na to jen 14.2....


Viva la Comiterna
0

#20 User is offline   Jimbo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 214
  • Joined: 08-July 08

Posted 14 February 2009 - 01:04 PM

View PostVenia, on Feb 14 2009, 11:31 AM, said:

...

asi tak, alebo dalsia prilezitost ako osklbat ludi o peniaze v tomto rozvinutom kapitalizme :D
btw. ked sa niekto venuje svojej polovicke co najviac len jeden den v roku za to ze je valentina je ubohe...
mozno by tie sviatky aj mali nejaku myslienku keby niesu plne komercie..
0

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist