Mystiq.org - forum: DANCEm - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

DANCEm Dance Movie Vol. 2

#21 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 February 2010 - 09:21 AM

si zas vem ze to tvoje video ma pul hodiny..moje minutu a pul...kdyz to vezmu od oka tak vysledek by byl taky nejak okolo tech 350-400MB...
codek? hele to ani nevim jak jsem nakonec dosel k tomu uncompressed..pac kdyz jsem zkousel ty "pal" nebo "divx" codeky tak mi to pri renderu hodilo errorovku ze to ten codek nemuze najit i kdyz jsem je stahoval...nechapu...
takhle to mam nastaveny :
http://img175.images...eenfordance.png

jo hele stahl jsem si adobe photoshop ..normalne ho cracknul ale pri spusteni to vzdycky hodi errora vypne se to...nemas odkaz na nejakej funkcni?
0

#22 User is offline   Farelein 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,046
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 February 2010 - 10:07 AM

View PostBlazek, on 19 February 2010 - 10:43 PM, said:

dekujuuuuu
ps: docela me prekvapuje tak mala odezva..kdyz si vezmu kolik tim clovek stravi casu a v podstate to nedela pro sebe ale ze chce pobavit okoli..a pak se mu ozvou 4 lidi z toho jeden to sjede jak lysou horu...
zaslouzi si to trosku vic uznani nez tohle..

Nj, 400 mega je pro mě nyní tak na půl dne, a to už si kua rozmyslím co stahovat :(
0

#23 User is offline   Amatter 

  • Group: VIP
  • Posts: 296
  • Joined: 03-July 08

Posted 21 February 2010 - 10:24 AM

Pekne videjko, ale skor pre ludi, co hraju Rogunu... Ja som rogunu nikdy nehral, takze velmi nwm co tam porabas a nechce sa mi to cele pozerat :( pekne efekty, vidno, ze ta to bavilo robit to moviecko...

btw. Preco si dal rozlisenie na 16:9 a video bolo 4:3??? Pri renderingu sa toda nastavit, som si isty. Mne na CRT to potom ukazalo obraz a okolo neho cierny ram :D Posobilo to na mna depresivne :)
0

#24 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 February 2010 - 11:03 AM

View PostAmatter, on 21 February 2010 - 10:24 AM, said:

btw. Preco si dal rozlisenie na 16:9 a video bolo 4:3??? Pri renderingu sa toda nastavit, som si isty. Mne na CRT to potom ukazalo obraz a okolo neho cierny ram :) Posobilo to na mna depresivne :(

to je prave to v cem mam bordel a v cem se moc nevyznam ale delam na tom =)
tam mas nejaky ty formaty prednastaveny...no a ja tam jen tak od oka napsal tohle a vypadalo to slusne...resil jsem spis kvalitu obrazu nez format....ja to nejak pokoumam..

This post has been edited by Blazek: 21 February 2010 - 11:05 AM

0

#25 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 February 2010 - 11:45 AM

View PostAmatter, on 21 February 2010 - 10:24 AM, said:

btw. Preco si dal rozlisenie na 16:9 a video bolo 4:3??? Pri renderingu sa toda nastavit, som si isty. Mne na CRT to potom ukazalo obraz a okolo neho cierny ram :) Posobilo to na mna depresivne :(

to je prave to v cem mam bordel a v cem se moc nevyznam ale delam na tom =)
ha tak to rozliseni mi kurvil converter..uz jsem to vykoumal..
0

#26 User is offline   Amatter 

  • Group: VIP
  • Posts: 296
  • Joined: 03-July 08

Posted 21 February 2010 - 11:57 AM

Neviem v com to robis no, ja robim videjka v Sony Vegas a tam si mozes dat nastavenie rozlisenia manualne :)
0

#27 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 February 2010 - 12:42 PM

jo sak ja taky...ale ten divx convertor mi to vzdycky zkravil pac jsem tam mel neco blbe nastavenyho...
btw MEGA TAJEMSTVI
http://ulozto.cz/4056008/kobra.mkv
0

#28 User is offline   gindriss 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,352
  • Joined: 10-July 08

Posted 21 February 2010 - 12:48 PM

View PostBlazek, on 21 February 2010 - 12:42 PM, said:

jo sak ja taky...ale ten divx convertor mi to vzdycky zkravil pac jsem tam mel neco blbe nastavenyho...
btw MEGA TAJEMSTVI
http://ulozto.cz/4056008/kobra.mkv

http://www.makebelievemedia.com/pages/series/very-bad-men/image.jpg
0

#29 User is offline   Takeshi^Dance 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 February 2010 - 02:13 PM

View PostBlazek, on 21 February 2010 - 09:21 AM, said:

si zas vem ze to tvoje video ma pul hodiny..moje minutu a pul...kdyz to vezmu od oka tak vysledek by byl taky nejak okolo tech 350-400MB...
codek? hele to ani nevim jak jsem nakonec dosel k tomu uncompressed..pac kdyz jsem zkousel ty "pal" nebo "divx" codeky tak mi to pri renderu hodilo errorovku ze to ten codek nemuze najit i kdyz jsem je stahoval...nechapu...
takhle to mam nastaveny :
http://img175.images...eenfordance.png

jo hele stahl jsem si adobe photoshop ..normalne ho cracknul ale pri spusteni to vzdycky hodi errora vypne se to...nemas odkaz na nejakej funkcni?


Ten error při renderu ti háže DivX protože je nějakej problém kompatibility těch nejnovějších kodedků řady DivX s formáty avi, wmv a mp4... četl jsem to na nějakym developerskym fóru... Já to renderoval uncompressed a pak to nechal projet kodekama ffdshow v programu VirtualDub (Nekomprimovaný video mělo přes 60GB - po aplikaci kodeků oněch 400MB)
0

#30 User is offline   Takeshi^Dance 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 February 2010 - 02:17 PM

View PostAmatter, on 21 February 2010 - 10:24 AM, said:

Pekne videjko, ale skor pre ludi, co hraju Rogunu... Ja som rogunu nikdy nehral, takze velmi nwm co tam porabas a nechce sa mi to cele pozerat :rolleyes: pekne efekty, vidno, ze ta to bavilo robit to moviecko...

btw. Preco si dal rozlisenie na 16:9 a video bolo 4:3??? Pri renderingu sa toda nastavit, som si isty. Mne na CRT to potom ukazalo obraz a okolo neho cierny ram :) Posobilo to na mna depresivne :)


JJ je to nudný video, sa pozornost tam snad jen stojí začáteční obrázky, některý scény kdy jsem si crowdcontrolem povodil pidihajzlyka a mezitim zabil jiný hráče, nerušenej duel s Corumem, a snad už jen titulky... Poučil jsem se z toho videjko s magem bude záživnější slibuju :)

Jinak problém s tim poměrem stran jsem viděl až při konečnym shlížení videa a nechtělo se mi to celý renderovat znova (ostatně proto v oficiální verzi zůstaly i ty díry ve snímcích).. Rendrování totiž sežere 100% CPU a člověk dlouho rozmýšlí zda obětovat nějakých 5 hodin běhu počítače defakto naprázdno :)
0

#31 User is offline   Takeshi^Dance 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 April 2014 - 01:40 PM

Po strašně dlouhý době mě zachytila vlna nostalgie a vzpomínám na WoW a na své působení na MystiQ.org ... nevím, jestli tu ještě zůstal nějaký veterán (je to přeci jen pěkná řada let a mnoho z nás už má rodiny, atd.).. ale docela bych se podíval na svoje videjko, které jsem tu zveřejňoval. Bohužel z mirroru už je smazaný, tak mě zajímá, jestli se čirou náhodou na tohle video někomu nepráší :)
0

#32 User is offline   Mystiq 

  • Zakladatel
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 611
  • Joined: 23-May 08

Posted 10 April 2014 - 05:13 PM

bohuzel me to nejak minulo, takze nemuzu pomoct.

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist