Mystiq.org - forum: DANCEm - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

DANCEm Dance Movie Vol. 2

#1 User is offline   Takeshi^Dance 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 February 2010 - 06:31 PM

Se svym návratem na mystiq jsem chtěl splácat i nějaký to pvp videjko.. asi před týdnem jsem se k tomu odhodlal a natočil jsem pár bezmála souvislých Battlegroundů kde jsem se zůčastnil za svou rogunu. Nahraný materiál mi na disku zabíral 39,1GB + 40MB hudba a pár MB doplňková grafika. Sestříhání videa, proložení efekty a tvorba titulků mi zabrala circa 20hodin čistého času, následovalo 4 hodinové renderování a hodinový encoding a komprese. Výsledek sice nesplnil všechna má očekávání, zejména co se 100% kvality týče (přes Fraps jsem nahrával fullHD 1280x1024, nezkomprimovaný obraz vypadal totožně jako ve hře ale samotvné video mělo přes 56GB a t jsem uploadovat opravdu nechtěl).. Nakonec je vše hotovo, snímek trvá necelých 30minut a má přijatelných 473MB. Jeho upload provedu dnes o půlnoci, pravděpodobně na WarcraftMovies.com (pokud znáte lepší server tak sem s ním).

Předem upozorňuju že video není dokonalé, nečekám za něj chválu, je v něm řada bugů v podobě asi 4 "děr ve snímcích" kde jsem zapoměl přidat efekt prolnutí, a nachází se tam taky pár zbytečně nudných scén, které jsou sice zrychlené ale přesto nudné - všiml jsem si jich až při konečném plynulém prohlížení videa (v 3.videu se takovym okamzikum vyvaruju).

Ve videu nevystupuje priest Dance, jelikož již delší dobu slouží jako PvE healer a jak praví staré wow přísloví "S pve talentama do BG nelez". V dohledné době začnu stříhat 3. Death.Arrived.Nobody.Can.Escape pvp video tentokrát z pohledu zapůjčeného mága Conaavara (připraveno 21,3 GB videomateriálu) kde zapracuju na lepším encodingu abych dosáhl lepší kvality.

Zde je průvodní obrázek k videu:
http://img28.imageshack.us/img28/8223/takpro4.jpg

Link pro download dodám zítra...


//EDIT: DOWNLOAD LINK

This post has been edited by Takeshi^Dance: 19 February 2010 - 06:56 AM

0

#2 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 February 2010 - 10:08 PM

džjuva tesim se...ja se k toceni videa nikdy neodhodlal..asi proto ze mi to pc netaha v plny kvalite a videa s kvalitou nahovno me rozcilujou tak bych byl sam proti sobe...
jsem rad ze tu je nekdo kdo se do toho umi vrhnout...
0

#3 User is offline   Alejandro Sosa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 637
  • Joined: 10-July 08

Posted 17 February 2010 - 10:23 PM

wwaaaa už se teším:) http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/yahoo.gif
0

#4 User is offline   Apoix 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 796
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 February 2010 - 02:46 PM

to jsem zvedavy :D at uz to tu je :)
0

#5 User is offline   Takeshi^Dance 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 February 2010 - 06:51 AM

Přidán link pro stažení jak jsem slíbil, bohužel s jedno-denním spožděním..Upload trval 6hodin a několikrát nastala v průběhu chyba tak jsem musel znova, a znova...

Nyní pracuji na Dance3, zde je úvodní obrázek:

http://img32.imageshack.us/img32/3995/dance35.jpg
0

#6 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 February 2010 - 01:18 PM

mno me se to libilo...hlavne to ze to nebylo mysleny jako vetsina dnesnich pvp movicek typu" omg koukejte ja jsem best nobody can kill me, omg omg ja mam big dmg a omg omg ja jsem skiller" pravda neni to tak zazivny jako koukat na arenovy videjka ale mistama jsem se dost pobavil...
tesim se na to mage videjko....muj nazor -caster zabava do bg,roguna zabava do do areny...
mozna mi mrdne v kouli a taky neco udelam...

PS: pekna mňjůzyg!
0

#7 User is offline   KaJdaDnB 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 24
  • Joined: 07-October 08

Posted 19 February 2010 - 02:12 PM

View PostBlazek, on 19 February 2010 - 01:18 PM, said:

mno me se to libilo...hlavne to ze to nebylo mysleny jako vetsina dnesnich pvp movicek typu" omg koukejte ja jsem best nobody can kill me, omg omg ja mam big dmg a omg omg ja jsem skiller" pravda neni to tak zazivny jako koukat na arenovy videjka ale mistama jsem se dost pobavil...
tesim se na to mage videjko....muj nazor -caster zabava do bg,roguna zabava do do areny...
mozna mi mrdne v kouli a taky neco udelam...

PS: pekna mňjůzyg!



Pro mě NE. Nuda. Nevim no. Mě si nezaujal vůbec ale je to můj osobní názor. Toď vše.
A Stahovat zbytečně 400MB je docela nahovno.
0

#8 User is offline   gindriss 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,352
  • Joined: 10-July 08

Posted 19 February 2010 - 02:17 PM

Prave ze vubec samotne video bylo snad jedno z nejlepsich co nekdo udelal na mystiqu, jen to co se v nem deje (o hraci strance) nic moc, jinak efekty a vse okolo super :)
0

#9 User is offline   Nildon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 653
  • Joined: 11-July 08

Posted 19 February 2010 - 02:32 PM

+ originalni pojeti videa
+ hudba
+ vtipné situace

- Místy nudné fáze, hlavne zacatek
- Některé efekty se mi nelíbily.

Jinak super video, těšim se na dalsi :)
ps: ty obrázky nahoře sou fakt dobrý :-O :-)

This post has been edited by Nildon: 19 February 2010 - 02:33 PM

0

#10 User is offline   Takeshi^Dance 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 February 2010 - 03:57 PM

Nj já říkal že je tam pár nudných scén kdy prostě pobíhám ve snaze zbavit se combatu, nebo se jen prostě přesunuju spirit>aliance, dožírám HPčka atd.. ale třeba na začátku ta nudná scéna byla zapotřebí, jednak to trošku sloužilo jako úvod postavy a hlavně kvůli ladění s kontextem hudby.. kde zezačátku je to instrumentální a všechno napovídá situaci "klid před bouří" a pak spolu se začátkem akustiky se pustim do prvního alíka :) přemýšlel jsem zda ten začátek ustřihnout, ale klidná hudba se do boje prostě nehodí :) Jinak Blážo je jasný že arena bitky jsou lepší, jednak se tam výrazně lépe dá pozorovat skill hráče, ale ve hře nemám arena parťáka takže nebyla možnost něco natočit a taky bylo celý video pojatý spíš jako ukázka "typickýho dne roguny".. mitigation aliančních healerů a nukerů.. sapy, blindy... žádný Instant Killy jsem v plánu neměl..to navíc roguna na TBC ani neumí.. A pojal jsem to trošku s humorem, ty epic faily, scéna s motýlem apod.

Nicméně děkuju za pozitivní i negativní kritiku. Dance3 zde bude velmi brzy, včera jsem se do toho nějak zažral a mám to skoro complet, chybí titulky, poladit pár efektů a můžu renderovat :) U mága jak jsem slíbil jsem se vyvaroval nudným scénám, je to bez krátkých doplňků jeden velkej boj, pár záběrů kdy jsem zprasil alíka a nepraštil si ani jednou (upozor%nuju že hraju NO SUXX POMPYRO!) a podobně :)

stay tunned...

P.S: Líbily se vám závěrečný titulky? Mě se úplně líbí ta hudba co jsem tam hodil, skvěle mi ladí do zakončení videa..

This post has been edited by Takeshi^Dance: 19 February 2010 - 04:01 PM

0

#11 User is offline   Alejandro Sosa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 637
  • Joined: 10-July 08

Posted 19 February 2010 - 05:04 PM

zítra to sosnu ted jdu pít, až budu čekat pri stahování krásně vysedim kocovinu
0

#12 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 February 2010 - 07:31 PM

jo tak me to taky nejak chytlo a par klipu...s vitem chdoime na deffenderu rogue +shadow priest..je to wotlk ale i tak je to prdel a hezky se na to diva...
pak nejak napisu o radu s tim renderovanim atd delal jsem to jen jednou asi pred rokem a uz si to moc nepamatuju...
ted jdu do kina na imaginarium to bude psycho muhehe..
0

#13 User is offline   GruPyk 

  • Group: VIP
  • Posts: 730
  • Joined: 01-July 08

Posted 19 February 2010 - 07:49 PM

Stream treba na vimeo.com?
0

#14 User is offline   Takeshi^Dance 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 February 2010 - 07:53 PM

Další 6hodinovej upload po mě fakt nechtěj... zvlášť když stažený je to za pár minut, ale ten upload kterej totálně zmrazí celej net..to je peklo zvlášť v domácnosti kde každý člen rodiny má svůj pc ..
0

#15 User is offline   Takeshi^Dance 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 February 2010 - 08:10 PM

View PostBlazek, on 19 February 2010 - 07:31 PM, said:

jo tak me to taky nejak chytlo a par klipu...s vitem chdoime na deffenderu rogue +shadow priest..je to wotlk ale i tak je to prdel a hezky se na to diva...
pak nejak napisu o radu s tim renderovanim atd delal jsem to jen jednou asi pred rokem a uz si to moc nepamatuju...
ted jdu do kina na imaginarium to bude psycho muhehe..


1) Užitečný rady mýho velkýho vzoru, Pana Dance z Ámériky: http://dancecraft.bl...o-in-vegas.html
2) Encoding: http://www.han-sai.p...64_by_th0ca.htm
3) Renderování+Encoding: http://www.warcraftm...eview.php?id=21
0

#16 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 February 2010 - 10:43 PM

dekujuuuuu
ps: docela me prekvapuje tak mala odezva..kdyz si vezmu kolik tim clovek stravi casu a v podstate to nedela pro sebe ale ze chce pobavit okoli..a pak se mu ozvou 4 lidi z toho jeden to sjede jak lysou horu...
zaslouzi si to trosku vic uznani nez tohle..

This post has been edited by Blazek: 20 February 2010 - 03:03 PM

0

#17 User is offline   woid 

  • Group: VIP
  • Posts: 325
  • Joined: 04-July 08

Posted 20 February 2010 - 09:23 PM

View PostBlazek, on 19 February 2010 - 10:43 PM, said:

dekujuuuuu
ps: docela me prekvapuje tak mala odezva..kdyz si vezmu kolik tim clovek stravi casu a v podstate to nedela pro sebe ale ze chce pobavit okoli..a pak se mu ozvou 4 lidi z toho jeden to sjede jak lysou horu...
zaslouzi si to trosku vic uznani nez tohle..


njn vsichni cekaj na stream :)
0

#18 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 February 2010 - 11:42 PM

zkousel jsem renderovat asi 5 milionama zpusobama ale vzdy to vyslo nejak nahovno...
hele abych mohl renderovat v HD tak na to potrebuju nejak extra codeky?
btw video vyadalo slusne ale melo 2,6gb..tak jsem to zkonvertoval je to sice 14MB ale vysledek takovejhle
http://ulozto.cz/404...ailer-test.divx
0

#19 User is offline   gindriss 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,352
  • Joined: 10-July 08

Posted 21 February 2010 - 01:20 AM

View PostBlazek, on 20 February 2010 - 11:42 PM, said:

zkousel jsem renderovat asi 5 milionama zpusobama ale vzdy to vyslo nejak nahovno...
hele abych mohl renderovat v HD tak na to potrebuju nejak extra codeky?
btw video vyadalo slusne ale melo 2,6gb..tak jsem to zkonvertoval je to sice 14MB ale vysledek takovejhle
http://ulozto.cz/404...ailer-test.divx

Ti lepší z nás davají přednost hraní a videjka odfláknou za 30min a na konec dají závěrečné sebehodnoceni!
MystiQ Dr00d & lowak warr Vz. ChudaQ
0

#20 User is offline   Takeshi^Dance 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 February 2010 - 04:50 AM

View PostBlazek, on 20 February 2010 - 11:42 PM, said:

zkousel jsem renderovat asi 5 milionama zpusobama ale vzdy to vyslo nejak nahovno...
hele abych mohl renderovat v HD tak na to potrebuju nejak extra codeky?
btw video vyadalo slusne ale melo 2,6gb..tak jsem to zkonvertoval je to sice 14MB ale vysledek takovejhle
http://ulozto.cz/404...ailer-test.divx


Hezky to máš.. i z hlediska kvality... co jsi použil při renderování za video-codec? Jinak HD (high definition) poukazuje jen na rozlišení (velikost pixelu) a to se určuje při natáčení samotnýho videa (při stříhání ve vegasu už se tam rozlišení moc ovlivnit nedá), kdežto kodek je v širokym pojetí "prostředek" pro přehrání videa. Kvalitu máš víc než dobrou v porovnání s délkou a velikostí souboru je to hodnocení 10/10..už bych nehledal jiný řešení a používal ten kodek a komprimaci kterou jsi zvolil...co já bych dal za to aby moje videa měli 14MB :(

This post has been edited by Takeshi^Dance: 21 February 2010 - 04:51 AM

0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist