Mystiq.org - forum: pro reitáka - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

pro reitáka

#1 User is offline   smismou 

  • Group: VIP
  • Posts: 194
  • Joined: 07-October 08

Posted 13 March 2009 - 02:29 PM

předem říkam že nechci lezt do prdele!

ahoj reite nechápu tvůj postup proč si smáznul arcade a proč si myslíš že všichni na tebe serou a nikdo nebere tvou práci vážně, že banner udělá jeden člověk se nedivim, osobně si myslim že spousty lidi to prostě neumí (já taky ne) a nechápu proč píšeš že si tvojí práci nikdo necení. Věř mi že se tu najde spousty lidi co si myslí opak a já se mezi ně hlásim, podle mě je škoda mazat arcade, ne jenom já se na tom odreagoval..takže si to ještě prosim rozmysli opravdu by byla škoda kdyby ses na to vysral...čaf Smismou
0

#2 User is offline   Eurys 

  • Group: VIP
  • Posts: 614
  • Joined: 31-August 08

Posted 13 March 2009 - 02:32 PM

souhlasím
0

#3 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 13 March 2009 - 02:40 PM

cele dni nic nerobim, len to, aby som na forku a mimo nieco pre vas pripravil, vy si asi myslite, ze zatoze to spravi niekto iny znamena, ze to len nahodim na forko behom 2 minut a uz to funguje, ste na omyle a velkom. mame vlastny skin, nie default (tento skin nie je robeny ani z defaultu), to znamena nenormalne vela zmien v php, tpl a css a kazdu debilinu musim prisposobovat tomuto template, co zabera desiatky minut az hodiny a to robim pre vas, na odreagovanie.

a ked chcem od vas nejaku prkotinu a dokonca davam za to malu motivaciu nie ste schopni sa na to ani pozret. ja nepotrebujem aby to bolo profesionalne, ale na zabavenie, malu sutaz a z 1000 ludi co chodi na forko sa pokusi posraty banner spravit 1 clovek, keby sa aspon pokusite urobit banner v 2 farbach, ide len sa zapojit do niecoho? Ved toto nie je normalne, na inych portaloch vyhlasia posratu sutaz s hocijakym nametom a do sutaze sa zapoja desiatky, stovky ludi, ti ludia su vdacni, zabavni, chcu pomoct a chcu prispiet, tu je velke hovno.

preto som zrusil to, co mi trvalo kopu casu a uz nic pre vas nespravim.
0

#4 User is offline   Goneril 

  • Group: VIP
  • Posts: 355
  • Joined: 25-July 08

Posted 13 March 2009 - 03:11 PM

Ja si ty prace vazim, ale prijde mi ze udelat dobrej banner ve flashi je celkem hardcore ukol - na to si netroufnu a to uz jsem par grafickejch zakazek delal...
0

#5 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 13 March 2009 - 03:25 PM

View PostReitak, on Mar 13 2009, 03:40 PM, said:

...

bohuzel je to tak, nevim co na to napsat, za sebe se sam stydim.

View PostGoneril, on Mar 13 2009, 04:11 PM, said:

Ja si ty prace vazim, ale prijde mi ze udelat dobrej banner ve flashi je celkem hardcore ukol - na to si netroufnu a to uz jsem par grafickejch zakazek delal...

Reita psal, ze to muze byt i gif, akorat to musi trosku vypadat. Na flash si taky netroufnu.. ale gif snad zvladnem ne? Vikend pred nama.. tak schvalne.. a zadny vymluvy.
0

#6 User is offline   Rosman 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 368
  • Joined: 14-October 08

Posted 13 March 2009 - 03:27 PM

Tak já si Reitakovi práce vážím... :D

Už jen to, že pro nás udělal CS servery a L4D servery byla kupa času a já mu za to děkuju... :D
0

#7 User is offline   Anrel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 249
  • Joined: 26-July 08

Posted 13 March 2009 - 03:41 PM

ja sa sice tomu hovno rozumiem takze hovno baner spravim ale ked uz si tomu venoval tolko casu nieje trochu blbe sa na to teraz vyprdnut? aj ked na to mas celkom dobry dovod z tvojej strany ale je to tak trochu prkotina.
0

#8 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 March 2009 - 04:36 PM

ja mam reitaka taky rad...spravil mi telefon =) (ususil od piva) ...ne maj pravdu..to ze tu hrajou nevdecni lidi je pravda ale tak to bylo je a bude...a prece nezahodis to co jsi tu uz dokazall..porad jsou tu lidi co si te vzaje ikdyz hold to prevazna vetsina nedava najevo..
0

#9 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 13 March 2009 - 04:50 PM

Reito kdybych to dokazal urcite bych to sem hodil. Kdyby si mel neoc s cim pomoct taks e rad pokusim. Bohuzel v html atd jsem jen amatér a PS nemam delam v Gimpu takze takove kvality nedosahnu. Urcite neco zkusim...
0

#10 User is offline   Koomp 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 185
  • Joined: 13-August 08

Posted 13 March 2009 - 05:05 PM

lol reito animaciu vie skoro kazdy spravit dokonca aj ja, ale komu sa to chce robit omg. reitak cg mas nasvedomi par ludskych zivotov zavislich od arcade hier.
ja nastastie nie som zavisly.

This post has been edited by Koomp: 13 March 2009 - 05:06 PM

0

#11 User is offline   Koomp 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 185
  • Joined: 13-August 08

Posted 13 March 2009 - 05:43 PM

http://img10.imageshack.us/img10/6210/lalac.gif
0

#12 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 13 March 2009 - 05:43 PM

njn animaci mozna zvladnes i ty ale byl by to nejspis peknej bullshit skoda ze nejsi zavisly byl by klid...

This post has been edited by Johnny: 13 March 2009 - 05:44 PM

0

#13 User is offline   DavkaPriest 

  • Group: VIP
  • Posts: 71
  • Joined: 30-August 08

Posted 13 March 2009 - 05:53 PM

http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/alcoholic.gif taky by mě nasralo kdybych se s něčim sral jen aby se ostatni zabavili a přitom se na to každy vysere a někteři zkritizujou .

bohužel bannery dělat neumim max tak screenshoot ze hry , a udělat prezentaci :-)

[u][VÁŽÍM SI PRACE KTERE PRO NAS DĚLAŠ/u]
0

#14 User is offline   Koomp 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 185
  • Joined: 13-August 08

Posted 13 March 2009 - 06:38 PM

ludia priznajme si ze sme lenivi a nevazime si pracu mystiq teamu. keby sme si ju vazili tak sa zapojime do sutaze. reitak dobre si spravil.
za zmazanie arcade hier +1
0

#15 User is offline   Trught 

  • Group: VIP
  • Posts: 82
  • Joined: 01-July 08

Posted 13 March 2009 - 07:33 PM

Moje arkády to neeee jakej má být ten baner začnu na tom dělat co má byt námětem? flash neumím ale budu se snažit udělat aspon gif
0

#16 User is offline   Hammy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 188
  • Joined: 15-August 08

Posted 13 March 2009 - 10:22 PM

připada to jenom mi nebo je Ghem fakt kokotí hlava?
0

#17 User is offline   Kratos 

  • Group: VIP
  • Posts: 277
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 March 2009 - 10:27 PM

Hammy ty jsi kus vola :P Ale to ty víš co :-)

Reito s čímkoliv bych pomohl, kdybys potřeboval narýsovat dům, bytovku, garáž,zahradní domek tak pomůžu ale s tímhle fakt neumim. Jsem na to moc levej na práci s PC. (Myšleno jako programy ve kterejch se delaj gify a ty animace)
0

#18 User is offline   Koomp 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 185
  • Joined: 13-August 08

Posted 13 March 2009 - 10:28 PM

nauc sa sklonovat dement.
0

#19 User is offline   Koomp 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 185
  • Joined: 13-August 08

Posted 13 March 2009 - 10:29 PM

View PostKratos, on Mar 13 2009, 11:27 PM, said:

Hammy ty jsi kus vola :P Ale to ty víš co :-)

Reito s čímkoliv bych pomohl, kdybys potřeboval narýsovat dům, bytovku, garáž,zahradní domek tak pomůžu ale s tímhle fakt neumim. Jsem na to moc levej na práci s PC. (Myšleno jako programy ve kterejch se delaj gify a ty animace)

v logo motion to spravi aj debil ako hammy, tak ty by si urcite neco spravil v tom programe.
0

#20 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 13 March 2009 - 11:09 PM

Tys to tu, Koomp, nejak rozjel, ne? Pocitacova grafika je umeni, stejne jako zpev nebo i kresleni v ruce, a ne kazdej ho zvladne na takovej urovni, aby to za neco stalo. Vzhledem k tomu, ze banner je neco prestizniho, neco co je porad na ocich, tak sem ani nezacal, protoze proste vim, ze tu jsou lidi, ktery to umi lip. Tvoje hrr hrr delejte vsichni neco udelat i kdyz to bude vypadat priserne (coz mimochodem ten tvuj paskvil vypada) je diskutabilni. Osobne by mi teda vic prudilo prochazet 1000 navrhu z nichz 950 jsou sracky nez 10 velmi kvalitnich.
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist