Mystiq.org - forum: Mass Effect 2 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Mass Effect 2 Epické sci-fi akční RPG s úžasným příběhem

#1 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 22 January 2010 - 09:00 PM






myslim, že není co dodat, už se těšim, až to vyjde v CZ
(27 ledna 2010)
0

#2 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 January 2010 - 10:00 PM

O dvojce psali že naleznes vesmir v takovy podobe v jake si ho po skončení jedničky zanechal, pokud sem tedy jedničku nehral ma to pro me cenu? Jako abych se v přibehu nestratil.
0

#3 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 22 January 2010 - 10:03 PM

View PostChooze, on 22 January 2010 - 10:00 PM, said:

O dvojce psali že naleznes vesmir v takovy podobe v jake si ho po skončení jedničky zanechal, pokud sem tedy jedničku nehral ma to pro me cenu? Jako abych se v přibehu nestratil.


no... určitě by sis měl zahrát 1čku, protože ta bude hodně navazovat
0

#4 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 23 January 2010 - 01:37 AM

V lednovým LEVELu je na to skvělá recenze, i videorecenze...

Nutný dohrát jedničku není, každopádně z ní můžeš využít save, kterej bude navazovat na dvojku co se týče tvejch voleb, reputací a tak, každopádně to můžeš hrát s klidem i bez toho...ale já už si stáhl jedničku, pač to vypadá fakt dobře :D
0

#5 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 January 2010 - 02:25 AM

View PostManík, on 23 January 2010 - 01:37 AM, said:

V lednovým LEVELu je na to skvělá recenze, i videorecenze...

Nutný dohrát jedničku není, každopádně z ní můžeš využít save, kterej bude navazovat na dvojku co se týče tvejch voleb, reputací a tak, každopádně to můžeš hrát s klidem i bez toho...ale já už si stáhl jedničku, pač to vypadá fakt dobře :D

Nezapomen mi jedničku vypalit až zase někdy pojedeš za ženou, vymluvy na malej disk nebudou akceptovany :D
0

#6 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 January 2010 - 04:20 AM

Můj osobní názor z Videa+ fotek a infa co jsem si poté přečetl

Grafika - horší než HL2, Fallout 3
Akční RPG ? - takže klasicky jdu a střílím ... lepší než Fallout 3 ? (pochybuju)

Takže jediný co mě osobně se na tom líbí je Sci-Fi ( i když většina je Fantasy ale když to řeknu tak mě ukamenujete protože fandů skutečné Sci-Fi je opravdu málo)... jenže to už si radši zahraju EVE Online kde si užiju mnohem lepší grafiku.
Postavičky jsou pasé ve hře jako videa, jediný progress zaznamenal tenkrát RA3 a NFS s těma hranýma postavama ale to si zas může dovolit jen někdo.

PS: mě to přijde úplně stejný jako Star Wars (takový ty jak tam byli ty bitvy teď nevim jak se jmenovali) to vypadalo a fungovalo úplně stejně.


Pro fajnšmery
http://play.eveonlin.../en/videos.aspx

vše výše je můj osobní názor a ctím že se to někomu líbí, můj názor je přesto takový. Tenhle názor uvádím abych přidal i stránku jiného pohledu než fandy.

This post has been edited by Howkey: 23 January 2010 - 04:24 AM

0

#7 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 23 January 2010 - 09:01 AM

tak, co se tyce MMO, tak EvE-Online nema moc konkurenci, protoze to ma jeden z nejvymakanejsich systemu at uz co se voleb tyce, tak pvp, tak mass pvp, tak vseho :D
problem je, ze se plati, ale tak ... EvE byla jedina hra za kterou sem byl ochotnej platit :D hral sem to dost dlouho a zahral bych si to klidne znovu ... grafika uzasna a naroky minimalni ...
0

#8 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 23 January 2010 - 11:37 AM

View PostChooze, on 23 January 2010 - 02:25 AM, said:

Nezapomen mi jedničku vypalit až zase někdy pojedeš za ženou, vymluvy na malej disk nebudou akceptovany ;)

Když budeš hodnej tak koupím i dvojvrstvý DVD :D
0

#9 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 23 January 2010 - 01:07 PM

View PostHowkey, on 23 January 2010 - 04:20 AM, said:

...


já se vždycky řídím "nejdřív vyzkoušej, potom hodnoť"

BTW: EVE jsem chvíli hrál a moc mě to nebavilo, daleko víc mě bavil
Freelancer po netu :)


0

#10 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 January 2010 - 02:20 PM

Freelancer byl nádhernej ... Single player byla první hra svýho druhu, a ne takový ty šílenosti pokusy létání ve vesmíru. Freelancer byl průlom ... ale pokud vim nevyšlo pokračování takže i když ten díl byl krásnej, a navázali na to fanoušci spojením tak myslim že nevyšlo nic dalšího jako mise ne ?

Freelancer byl nádhernej ... kam se hrabe nějaký další podobný hry :)

Jinak EVE musíš chytit do ruky ... začátek je matoucí ale po chvíli (1 měsíc Free account) už ti to jde suprově a nechceš se toho pustit xD, přesně tak, jediná hra za kterou bych byl asi ochotný platit. Ale nemam na to čas bohužel
0

#11 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 23 January 2010 - 02:37 PM

o com je ten freelancer?

este na 486 som hral hru starwars, ale volalo sa to inak, hralo sa vo vesmire iba, mal som tam kopu uloh ako dopravit niekoho niekam, vesmirom prechadzala kolona transporterov a ja som ich musel defendit, aby ich nepriatelia neznicili, musel som znicit 10 xwingov, 5 ywingov, 5 awingov, ... hru na taky sposob by som si zahral, neviete o niecom zaujimavom?
0

#12 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 23 January 2010 - 02:41 PM

View PostReitak, on 23 January 2010 - 02:37 PM, said:

Vesmirom prechadzala kolona transporterov a ja som ich musel defendit, aby ich nepriatelia neznicili, musel som znicit 10 xwingov, 5 ywingov, 5 awingov, ... hru na taky sposob by som si zahral, neviete o niecom zaujimavom?

Tak ty si ničil Rebely jo? To ti nezapomenu...

Jinak SW: Battlefront 2, má to tuším stejnej engine jako Battlefield, hrajou se i pozemní bitky, ale těch vesmírných je taky plno a je to celkem dobře řešený i co se týče dobývání mateřských lodí...
0

#13 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 January 2010 - 02:43 PM

Freelancer ... lítáš s lodí malou bojovou a bojuješ ... máš velkej vesmír spojenej takovýma "rychlocestama". Na každý základně / planetě máš hospodu apod kde dostáváš Questy. Ty plníš, je to většinou odměna za zabití někoho ... ukradení zboží ... bránit něco ... apod.
Má to příběhovou linii která tě provádí postupně celym vesmírem v tý hře. Většina věcí je hlasem ve hře jako komunikace. Je to hodně krásná a snadně ovladatelná hra ... Hodně lidí to chytlo i mě tenkrát :) Grafika se už nemůže rovnat dneska ale stále je pkně udělaná celkem.

Ovládáš to myší + WSAD.
0

#14 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 23 January 2010 - 03:33 PM

View PostHowkey, on 23 January 2010 - 02:43 PM, said:

...


Freelancra jsem dohrál 3x, pak me kámoš naverboval na jeden srvr online a to mě taky dost bavilo, hlavně ty frakce tam byli úchvatné, mohl si toho delat skutečně hodně např: fízla ve vesmíru, kde jsi skenoval každého hráče, jestli nepřeváží drogy nebo něco podobného a nutil si ho, aby vyhodil náklad, jinak začneš střílet na jeho loď xD nebo najezdniky, zloděje, vojenské složky, obchodníky atd.:)
a hlavně ty bitky tam xD

celkově u Freelancra byl ten vesmír dost živej, třeba i komunikace s NPCkem, lootování vraků lodí co zničiš a prodávání, nakupování věcí do své lodi nebo připadně zakoupení nové lodi bylo nice, i zvyšování reputací u frakcí apod xD
btw: Jenyla by byl spokojen s Bounty Hunters frakcí co tam byla xD

stou EVE jsem hrál asi týden a docela mě naštvalo, hlavně to ovládání bylo docela složité, pak dále co mě štvalo bylo, když jsem se chtěl odpálit s lodí a vrazit do meteoritu, byla to jen celá fake textura xD
jsem si myslel, že to bude trochu realnější, třeba jako Free... :)
0

#15 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 23 January 2010 - 03:38 PM

eve je hodne propracovanej a hodne slozitej system nez to dostanes do krve chvili to trva neni to jak wasd 1234 ve wow no ... hlavne tam sou ruzny zpusoby letani, trajektorie ruzny rychlosti atd. a to vse ma vesmes vliv na boj, protoze zpomalis a treba typek te prelitne a ty se obratis a uletis mu, vsechno tam nejakou dobu trva proste i obraceni lodi atd. a raketam a strelam se taky muzes vyhejbat apod. :)
Dalsi vec je ekonomika uzasna apod. apod. :) systemy o ktery lze bojovat :) je toho hrozne moc :)
0

#16 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 23 January 2010 - 03:48 PM

A jak je to vlastně v tom Eve?
To jako na začátku vybereš nějakou rasu, dostaneš nějakou malou lodičku a jakože nějak expíš a vybíráš si jakože zaměření (povolání) nebo jak? :)
0

#17 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 23 January 2010 - 03:57 PM

eve neni vubec o expeni ciste tam hrajes ... eve je o skillovani, rozumnej neco jako kdyz delas Blacksmith, tak tam mas treba skilly jako pilotovani lodi, strelba z raketometu apod. :) jednoduse receno, toto trenovani probiha automaticky tim, ze to zapnes a ukaze se ti presne za jak dlouho mas dotrenovano (je to tam tak, ze kazdej skill ma 0-5. level, kazdej level jakoby musis zapinat tzn. zapnes z 0 na 1. level to trva treba 10 minut pak z 1. na 2.) plus sou tam ruzny obtiznosti skillu (to pak prodluzujej ejich trenovani) ...

Ty v ty hre vlastne od zacatku mas jakousi lodicku a plnis akorat questy, za coz ziskavas nejake ISKY (obmena goldu) a za to si kupujes equip a lepsi lode ...

Pokud te zabijou => prichazis o lod a equip na ni.
Pokud te zabijou a nejsi pojisten(vyska pojistneho zavysi na souctu skillu co mas) => ubiraji se ti i nahodne skilly
Pokud mas v sobe mozkove-implantaty (zlepsuji charakterove vlastnosti tvojeho pilota) => Prijdes o ne
Charakterove vlastnosti > daji se take trenovat a jejich vyska urcuje to jak rychle se ucis nektere skilly, kazdy skill ma hlavni a vedlejsi charakterovou vlastnost, hlavni prekvapive pusobi na rychlost uceni daneho skillu nejvic, vedlejsi pak min.
0

#18 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 23 January 2010 - 04:00 PM

(nechce se mi editovat)

Ve hre dale nejsou jen bojovnici jako je tomu ve wow, je tam spousta obchodniku nebo lidi, kteri vyrabi lode (maji ruzne tovarny a nebo tezebni stanice) atd. atd. o to vse muzes prijit pokud na tebe nekdo zautoci a tak je to tam dost slozite a system do sebe dostanes nejlepe tim, ze to jak rekl howkey budes hrat, ja k tomu dodam ... ze system do sebe dostanes tak po 1000 smrtich :)
Nekdo klidne pozdeji ...

Pvp: jsou tam hlidane zony ve kterych ovsem zuri frakcni valky, jsou tam nehlidane zony, kde zuri jak piratstvi, tak valky o uzemi ... a take frakcni valky :)
0

#19 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 23 January 2010 - 04:04 PM

To zní úplně děsně lákavě...kolik se za to platí?
0

#20 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 23 January 2010 - 04:10 PM

View PostManík, on 23 January 2010 - 04:04 PM, said:

To zní úplně děsně lákavě...kolik se za to platí?


mno ja mam dojem, ze se platilo neco kolem 400,- cca :) nic extra hroznyho to nebylo pokud vim :) +tam hraje hrozne moc cechu (teda nevim jak ted, ale driv tam hralo hrozne moc lidi) ... btw. neni to jak wow ... tady na serveru NA JEDNOM hraje cca 30k lidi (online status) ne jak ve wow, kde je to delany na vic serveru, protoze tady je mapa proste obrovska oproti wow :) ... a bitvy velke probihaji treba 1000 vs 1000 ... apod.

todle je jedno z hodne dobrejch gameplay videi :)

This post has been edited by Prasopes: 23 January 2010 - 04:14 PM

0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist