Mystiq.org - forum: The Sons of Hodir -> Storm Peaks -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7070 Title The Sons of Hodir
Product Storm Peaks Status Není bug (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #7070: The Sons of Hodir

#1 User is offline  
Remy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 30-September 08

Posted 18 October 2011 - 07:57 PM

Ahoj. Mam tento problem: udelal jsem celou serii questu na repku s Sons of Hodir az po http://www.wowhead.com/quest=12924 , vse bylo v poradku, frakce byla neutralni, odevzdal jsem par Relic of Ulduar, vzal jsem jeden quest od frakce a odlognul.. Pri opetovnem nalogovani jsem mel u frakce opet Hated (At War odkliknout nejde), zustal jsem viset na questu uvedenem vyse a nejde stim nic delat. Stalo se to pred posledni revizi, nepomohl ani restart servru ani zminena revize.

Nick in game: Ruff


Page 1 of 1  

Replies (1 - 7)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 October 2011 - 10:21 PM

zustal viset = mas nabranej znova quest Forging an Alliance, ale nejde ti splnit?... pro ten pripad mas mit podle popisu ZDE dostupnej pokec, kterej ti Q splni

pisni jestli tomu tak je

#3 User is offline  
Remy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 30-September 08

Posted 18 October 2011 - 11:03 PM

Quest Forging an Alliance mam sice complete, ale nemuzu ho odevzdal, protoze mam reputaci s Sons of Hodir na Hated. Proste jsem udelal celou tu serii questu, co dava reputaci na Neutral a po relogu se mi reputace vratila na nulu(z Neutral na Hated).

#4 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 October 2011 - 12:28 PM

tim padem nemas splnenej quest http://wiki.mystiq.o...ca/?quest=12956, kterej by ti mel dat prvnich 22000 repky... pokud se ti nepovede ho znova nabrat a splnit, tak asi byl rollback a repka za odevzdani questu se ti neulozila - v tom pripade jdi za ingame GM a odkaz je na tenhle post - chce to:
1. zkontrolovat, jestli ma hrac odevzdany quest A Spark of Hope (12956)
2. pokud ma, dejte mu ".modify rep 1119 HODNOTA"
HODHOTA = cislo, kolik ma ted +22000... pokud ma ted napriklad repku -1000, tak to bude ".modify rep 1119 21000"

diky

edit: aby to bylo uplne jasny... prikaz .modify rep ID_REPKY HODNOTA nepridava hodnotu, ale nastavi tu repku na v tom prikazu nastavenou hodnotu...
proto kdyz by mel ted treba 2000/3000 friendly hodiry, tak mu napsanim ".modify rep 1119 0" nepridate nulu, ale nastavite tu repku na 0

#5 User is offline  
Remy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 30-September 08

Posted 19 October 2011 - 08:06 PM

A Spark of Hope jsem splnil a vzit znovu nejde. Dokonce mam v Quest Logu tento quest: http://www.wowhead.com/quest=13011 a ten bych bez reputace vzit nemohl. Asi to byl ten rollback, diky za rady a pomoc, napisu GMku a snad se to vyresi.

#6 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 October 2011 - 06:27 PM

tak jak to dopadlo?

#7 User is offline  
Remy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 30-September 08

Posted 23 October 2011 - 04:29 PM

Dnes to GMko resilo, ale nedockal jsem se zadneho vysledku ani vyjadreni, tak zkusim opet napsat Ticket a uvidime.

#8 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 October 2011 - 04:37 PM

Updating status to: Není bug
Updating severity to: 1 - Low

jo, psali mi, nefunguje jim zjistovani, ktery Q mas hotovy... no kazdopadne ted to s tebou uz doresej - tady to uzaviram jako neni bug, jelikoz je to jednorazovej fail


Page 1 of 1

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist