Mystiq.org - forum: Nefunkční příkaz v macru -> Interface -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8047 Title Nefunkční příkaz v macru
Product Interface Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #8047: Nefunkční příkaz v macru

#1 User is offline  
Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 06 May 2012 - 08:52 PM

Od patche 2.3.2 se mírně změnila mejak chanika funkčnosti spellů: pokud se kliknutím na ikonku spellu ten aktivuje/deaktivuje (např. Aspekty, Stealth, útok...), pouhým /cast spellname se funkce právě aktivuje/deaktivuje. Platí ovšem výjimka: pokud použijete /cast !spellname; ten se pouze zapne a nevypne se. Klíčové to je v macrech pro (jinak než) huntery.

WoWwiki:

Quote

As of Patch 2.3.2 cast command toggles toggleable abilities on and off. Prefixing the name with an exclamation mark prevents this.

Examples of toggleable abilities are Stealth and Shoot.


Vezměme si 1:1 macro u huntera:

Quote

#showtooltip Steady Shot
/castsequence Steady Shot, !Auto Shot


Mělo by fungovat následovně: vycastí se Steady shot, a dokud se nevystřelí AS, nebude dělat vůbec nic. Po vystřelení AS bude umožněno castit další Steady. Já si ovšem všimnul, že pokud ho připnu na scrolldown kolečko a budu točit a točit (což se dělávalo na offiku :D), vystřelí se steady shot a AS se opozdí až o 2 vteřiny. Udělal jsem proto několik testů a zjistil jsem následující:

- pokud se jedná o auru (např. aspekt, stealth atp.), /cast !spellname funguje jak by měl.
- pokud se jedná o typický útok (/cast !attack), macro nebere vykřičník v potaz - tato část je buglá
- pokud se jedná o auto shot (/cast !Auto Shot), macro sice AS nepřeruší, ale resetne jeho cast a tím pádem notně zpomalí reálnou rychlost zbraně - tato část je také buglá.

Bylo by možné s tím něco udělat?



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist