Mystiq.org - forum: Spell Reflection -> Warrior -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5573 Title Spell Reflection
Product Warrior Status Nebude se opravovat (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #5573: Spell Reflection

#1 User is offline  
RiivyNr 

  • Group: VIP
  • Posts: 432
  • Joined: 20-October 09

Posted 16 March 2011 - 01:52 PM

By ma zaujímalo ako frost mága či to má takto fungovať. Ako každý vie, tak do zmrazeného targetu (frozen target) robí kúzlo Ice lance 3x (resp. 4x s glyphom) väčší damage ako normálne. Na Insomnii keď warrior nahodil reflect tak som mu strelil lancu a aj keď bol zmrazený tak sa mi vrátil 1x damage kúzla Ice lance (ja som zmrazený predsa nebol a teda mi reflectol damage "normálnej" Ice lance). Tu na Daemonice sa mi vráti presne taký damage ako by som spravil ja warriorovi a preto mi to reflectne za 3x resp. 4x násobok damagu normálnej Ice lance.

Otázka znie či mi má warrior reflectnúť Ice lance za normálny dmg Ice lance t.j. 1x damage, alebo mi to má reflectnúť ako keby som bol aj ja zmrazený target (a pritom je zmrazený warrior) a teda mi tým spraví 3x resp. 4x väčší damage?

A tiež by ma zaujímalo ako to má byť ohľadom reflectu a spellu Deep Freeze, ktorý mi warrior bez problému reflectne a zastunuje ma tým a pritom ja nie som frozen target... za vyjadrenie niekoho kto vie ako to má fungovať ďakujem...


Page 1 of 1  

Replies (1 - 11)

#2 User is offline  
Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 16 March 2011 - 04:48 PM

RiivyNr, on 16 marec 2011 - 01:52, said:

...


1. ice lance glyph dava 4x dmg jen pokud ma target vetsi levl nez ty (takze na 80 pvp nanic)
2. logicky by mel reflektnutej ice lance davat jenom 1x dmg (ale jak to opravdu je ti nereknu)
3. ale pokud das ice lance/deep freeze pomoci procu fingers of frost tak by se ti mel urcite vratit plnou silou
4. ohledne reflectu deep freezu bez FoF jsem nasel akorat to ze na 4.0+ to urcite jde xD (jestli to jde i na 3.3.5 se mi nepovedlo najit)

#3 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 March 2011 - 07:01 PM

má se prostě reflectnout dmg, které bys dostal ty, takže to má reflectnout 3xvětší dmg, pokud stojíš v nově (co tu nefunguje je to, že nejdou reflectovat celé shatter comba, ale jenom jeden spell, ale to sem nepatří)
deep freez má fungovat stejně, takže může reflectnou deepfreez, i když nejsi zamražený nebo nemáš FoF...

#4 User is offline  
RiivyNr 

  • Group: VIP
  • Posts: 432
  • Joined: 20-October 09

Posted 17 March 2011 - 09:45 AM

Sharmi: avšak pre porovnanie na Insomnii reflectovalo ice lance len za 1 násobok damagu aj keď warrior stál v nove... preto ma to zaujalo či sa to nejako zmenilo vzhľadom na patch a wotlk alebo nám tu niečo nešlape :)

Ashal: logicky som tiež toho názoru, že bez FoF by to malo dať normálny dmg, resp. deep freeze by nemal stunovať možno by mal akurát hodiť damage pretože ja v nove nie som ako mág :) (podoprieť to však dôkazom neviem :) )

#5 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 March 2011 - 10:56 AM

však na insomnii to jede taky špatně:) ono reflect tu na mystiqu nikdy nejel přešně tak jak má...
mám tady s tím bohaté zkušenosti z offi, takže jak dmg tak i reflect deep freezu má jet tak, jak jsem psal výš...
reflect má prostě fungovat tak, že to reflectne přesně ten spell, který by jinak dostal warrior

#6 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 March 2011 - 02:39 PM

Když se na to podívám logicky tak by měl mág dostat jen 1x dmg Ice Lance protože není zamražený...

ale...
Sharmi hrál leta na ofíku takže to ví a v tomto bych mu i veřil :)

Co když mág Ice Lance reflektne zpět?

#7 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 18 March 2011 - 01:31 AM

No zvlast kvuli shatter kombu se vyhodnocuje dmg ice lancky hned jak vyleti. Jinak by sis pak rozbil frostboltem novu :). Takze to zni naopak docela logicky, ze se i ten samej spell vrati.

Stejne teda todle jsou opet problemy se samotnym zpusobem vyhodnocovani kouzel, takze to rozhodne nespada do kategorie koser uprav.

#8 User is offline  
RiivyNr 

  • Group: VIP
  • Posts: 432
  • Joined: 20-October 09

Posted 18 March 2011 - 09:48 AM

Tak ja som hlavne chcel vedieť či to ide dobre, pretože som to nikde nemohol nájsť... Sharmi aj keď je to warrior :) hovorí, že má skúsenosti a teda to dobre funguje... thx a je to :)

#9 User is offline  
TToMasS 

  • Group: VIP
  • Posts: 607
  • Joined: 29-December 08

Posted 08 May 2011 - 11:16 AM

Sharmi, on 16 marec 2011 - 09:01, said:

má se prostě reflectnout dmg, které bys dostal ty, takže to má reflectnout 3xvětší dmg, pokud stojíš v nově (co tu nefunguje je to, že nejdou reflectovat celé shatter comba, ale jenom jeden spell, ale to sem nepatří)
deep freez má fungovat stejně, takže může reflectnou deepfreez, i když nejsi zamražený nebo nemáš FoF...


Přesněji 3spelly po dobu 3s by jsi měl reflecnout na jeden reflekt :)

#10 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 May 2011 - 12:26 PM

no, to nevim kde jsi na to přišel:)

#11 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 08 May 2011 - 02:44 PM

Upravuji status na: Nebude se opravovat
Upravuji vážnost na: 1 - Nízká

Tak to fungovalo tusim na vanilce, ze byl spell reflect na urcitej cas :).

Jinak i kdyby tam byly nejaky tydle casovy chyby, tak s tim bohuzel neni moc co delat :).

#12 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 August 2011 - 12:39 PM

Updating severity to: 2 - Fair


Page 1 of 1

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist