Mystiq.org - forum: Resilence -> PvP -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5289 Title Resilence
Product PvP Status Nové (Severity 3 - Medium)

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Report ID #5289: Resilence

#1 User is offline  
-mediwh- 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 20
  • Joined: 19-February 11

Posted 21 February 2011 - 01:22 PM

Zdravím.
Chtěl bych se zeptat (nevím zda to je přímo bug,nebo to nejde) ale stáva se mi že melee dmg ignoruje resilenci.
Abych byl přesnější připadá mi nepřiměřene aby warior pres abilitu charge vám udělil dmg za 12K do 700resilence,a to neni např jenom warior celkově mi příjde trochu nepřiměřene dmg/crit od melee utoku.

Prosím převážně spell dmg,aby se vyjádřily,zda to je pouze moje doměnka nebo mají podobné zjištění/problémy.

Diky Mediwh


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
 
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Replies (20 - 33)

#21 User is offline  
Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 April 2011 - 10:53 PM

Souhlasím se Sharmim, popřípadě by to mohlo být v souvislosti s tím přepočtem dmge z AP.

Tarvos se zrovna zaměřil na dobrý spell,protože jedna z class co jsem v arénách potkával a ložila fakt nehorázně byly blood DKčka. Můj spoluhráč (DK, deadly doplňky, hateful set) dostal třeba i za cca 7 tisíc critem Death Strikem, 5k Heart Strikem a podobné čísla. Mu samotnému se taky občas povede, že zfoukne trochu slabšího clotháka třeba na dvě rány,ale když se mnou dnes dával duel (já 900 resil resto sham),tak mi prakticky vůbec neložil. Stejně tak ve většině případů jde v BG skutečně hodně poznat když někdo má aspoň craftěný pvp set nebo je full pve, takže ressilku samotnou bych nějak nepodezíral,jako spíš tyhle dmg "spiky".

A zjistil jsem,že tester acc už nemám,takže to nějak důkladněji neotestím. :) I když ten Tarvosův test je docela průkazný...

#22 User is offline  
Qantos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 41
  • Joined: 13-December 08

Posted 06 April 2011 - 05:23 AM

pravda, připočetl sem tam bonus z talenty: 707-949 bez disease a 848-1139 Dmg s 2 disease

furt mi to nepřijde jako 1801-1822

#23 User is offline  
Fukinwichu 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 337
  • Joined: 01-November 10

Posted 06 April 2011 - 07:04 AM

Ten blood bude nějakej přebuzenější no...už když sem tim expil a chvíli žil na 80ce, tak sem dával bomby critkou za 5 tyček.
V crit linu mam vedenej normal hit u HS: 3262 a crit 8451, sice jsem měl asi zaplou nějakou hysterii a trinkáč, ale neměl jsem žádnej gear a je to celkem smutný, že spell, kterej stojí jednu runu dává víc než můj dvourunovej SS i s deadly gearem, kterej teď mám.

Mě tak napadá, jestli náhodou nezůstali nějaký pozůstatky z tej jednej revize, jak se dávalo HSkem třeba za 30 tyček.

BTW: Kuboss jede unholy ne? Ten mi teda zrovna nijak přebuzenej nepříjde...to jen tak mimořeč, aby se tu někdo nedojímal ze Scourge Striku :)

#24 User is offline  
Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 April 2011 - 12:12 PM

Jede unholy BG a blood do arén. /OT

Co jsem to s ním včera řešil,tak měl podobný nápad jako ty, že by příčinou tohohle bugu mohlo být Bloody Vengeance (po critce zvyšuje physical dmg),že kolikrát viděl že s tím dával podstatně větší nálož. Taky je to tentýž talent,co právě bugoval ten dmg na jisté revizi kdy se dávaly crity i za 30 tisíc a podstatou je to totožný talent s paladinským Vengeance - spiky by se mohly objevit i u něj.

#25 User is offline  
Qantos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 41
  • Joined: 13-December 08

Posted 06 April 2011 - 12:47 PM

crit sem nepocital, ale za 5K je to normalka, tohle je normal dmg s 2x disease

#26 Guest_tschoudik_*

  • Group: Guests

Posted 06 April 2011 - 02:12 PM

no co se týče toho heart striku... tak mi přijde že tady nikdo příliš nevěnuje pozornost talentům, jelikož je to skill hodně hluboko v blood a po cestě k němu je hodně různých zlepšováků... mě osobně nepřijde podivné když vemu všechny talenty co mají vliv na heart strike + blood presence ... že je to silný dmg... qantosův přepočet mi přijde hodně beztalentově zaměřený... což není možné protože HS je skill z talentů :-O

#27 User is offline  
Qantos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 41
  • Joined: 13-December 08

Posted 06 April 2011 - 03:04 PM

jediny talent ktery zvyšuje dmg HS je bloody strikes ktery ho zvysuje o 45% a ten sem tam pocital

#28 User is offline  
Qantos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 41
  • Joined: 13-December 08

Posted 06 April 2011 - 10:16 PM

pokud by to bylo možné, byl bych rád kdyby nějaký developer zkontroloval přepočet AP a resilky, armor pene a armoru, přepočítával sem dmg jen u heart striku - je možné že je buglá jen tahle abilita ale neůměrný dmg dávají všechny meele takže si myslim že bude problem někde v attact poweru.

#29 User is offline  
Qantos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 41
  • Joined: 13-December 08

Posted 10 April 2011 - 07:58 PM

Prosím o komenty jen od developerů, rád bych se vyhnul zbytečným hádkám s lidmi co hrají za DK.

[IMG]http://img593.imageshack.us/img593/9898/wowscrnshot041011203239.jpg[/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

#30 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 April 2011 - 10:04 PM

o tomhle už je topik u dk, kde se rozebírá dmg blood dk...mimochodem, taky jsme je potkali,můj priest dostal za 17k...

#31 User is offline  
dzikiii 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 416
  • Joined: 24-July 09

Posted 10 April 2011 - 11:36 PM

Abych taky přispěl..
Jako každy hráč který prohraje arénu proti DK, jsem naštvaný, že střilí IK apod. Ale zase nadruhou stranu wotlk jede "poměrně" chvíli takže je samozřejmé že je mnoho prace s revizemi apodobně.

Nechápu ale, jak můžete otevírat "nový VIP shop" , když vám nefunguje základ wowka, pvp?! Snad raději snažit se opravit prioritni věci a až pak něco navíc...

Je to jako s Rytmusem, vysral se na underground a šel po pěnězich. Kaslete na pvp a davate prednost VIP vecickam.
Snad to nebylo moc negativní no..Tot' vše.

#32 User is offline  
-TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 10 April 2011 - 11:52 PM

draku, ale to delaj jiny lidi.. to je jako bys chtel, aby policajti delali hasice

#33 User is offline  
Qantos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 41
  • Joined: 13-December 08

Posted 11 April 2011 - 04:52 AM

sorry ze sem to upnul na spatny topic ale tohle taky castecte patri do resilky, jinak souhlasím s hráčem dzikiii, dokonce si myslím že když jsou zabugované takově věci jako je blood DK, totemy v texturach ci ze spelly litajicí skrz sloupy tak bych hlasoval pro to aby bylo celé PVP zastaveno, zastaven přísun honorů a AP, je to jen můj názor a čekám na vyjádření některého z developerů.

#34 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 April 2011 - 10:13 AM

Upravuji status na: Potvrdené

a rekce je: směju se vam... PvP zaklad wowka? jo? tak proc tu PvP nebylo od zacatku?... dal to komentovat nebudu, moh bych nektere z vas urazit jeste vic a to, co bych sem napsal, je stejne jen ohrana pisnicka, kterou si muzete precit v jinych topicich... prozatim lock, tohle proste ne... az nekdo prijdete s prukaznym merenim (a o tom, co je prukazne, by vam mohl dat prednasku Maci), co je kde spatne, tak to budem resit... do ty doby si cry posty piste treba doma fixou na celo...

nedavno jsme se o tom v teamu bavili a opravam spellu se rozhodne minime venovat jak to jen pujde, ale musime do zkouskovyho opravit T7ky, to je absolutni priorita, at pak mate mesic a pul co delat, nez zas budem mit cas zadarmo serveru davat desitky hodin tydne...


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist