Mystiq.org - forum: Deadly Gladiator's items vendor -> WoTLK -> Bugreport

Jump to content

Report ID 9010 Title Deadly Gladiator's items vendor
Product WoTLK Status Opravené (Severity 3 - Medium)

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3

Report ID #9010: Deadly Gladiator's items vendor

#1 User is offline  
Lord RUR 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2
  • Joined: 08-January 10

Posted 26 December 2012 - 10:45 AM

Se startem nové PvP sezóny (Relentless) měly být itemy ze sezóny Gladiator's k dispozici pouze za honory. U některých itemů tomu tak skutečně je. Nicméně některé itemy jsou k dispozici pouze u Aliance, což je pro Hordu dosti znevýhodňující.
Jedná se mi konkrétně o item Deadly Gladiator's Libram of Justice. Tento item by nyní měl být k dostání pouze za 10k honorů. Alianční vendor, Knight-Lieutenant Moonstrike, tento item skutečně za tuto cenu prodává(ověřeno osobně). Je logické předpokládat, že u Hordy bude obdobný vendor. Nicméně tomnu tak není. Blood Guard Zar'shi, který by měl být jakýmsi protějškem Knight-Lieutenant Monnstrikea, sice prodává některé itemy, nicméně zdaleka to nejsou všechny. Není mezi nimi ani výše zmíněný item.
Poprosil bych tedy o nějakou opravu tohoto nežádoucího fenomému.
Za vyřízení předem děkuji.
S pozdravem Elienna


  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
 

Replies (20 - 39)

#21 User is offline  
lestatus 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 04-January 13

Posted 06 January 2013 - 05:33 PM

Pravidelne ho navstevuju a doporucuju svim pratelum! neodpovedel si na otazku jesi je moralne dobre ze jdna frakce vendora ma a druha ne!:D A pak kdyz toho vendora nedelas ty tak proc nenapises ,,lidi prosimvas resime to a snazime se o napravu co nejdrive bude funkcni!´´ a mas aspon na chvilku poproblemu.. Misto toho priznas ze ten vendor neni ani napsanej.....notak:(

#22 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 06 January 2013 - 05:45 PM

Takže podle tebe je lepší, když budu lhát a vymýšlet blbosti?

Vendor napsanej je u Ali, a vidíš, jak to vypadá, přes 20 itemů u něj stejně není vidět, protože klient víc než 150 itemů ve vendorlistu nedovolí...
Proto to chce celé předělat, včetně těch převodových skriptů mezi jednotlivými sezonami...

A to prostě dělal Shallda a nikdo jinej se v tom nevyzná, je těžké to pochopit?


Prostě merge projektů je větší priorita, takže až to bude, tak to bude...

#23 User is offline  
Feenux 

  • Group: VIP
  • Posts: 657
  • Joined: 01-July 08

Posted 06 January 2013 - 05:49 PM

No nic, já si zase rejpnu (ne že by to stejně něco změnilo, už jsem si zvyknul, že PvP je tady až na poslednim místě). Jo merge projektů má prioritu, ale když něco zkurvim a sere to celou druhou frakci a je to zkurvený už !přes měsíc!, tak si místo toho nechodim celý dny UD25, UD10 a všelijaký ToC a ToGC, to jako sorry.

#24 User is offline  
lestatus 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 04-January 13

Posted 06 January 2013 - 06:19 PM

Ze nic ? Tarare sak si logni bg ...nechtel sem byt nezdvorilej...ale ano mel si lhat !! si tak natvrdlej ? Logni BG za hordu a kupodivu aj ten nejvedsi mrzak z ali ma celou dedly vybavu!! To se jim to hraje :D

#25 User is offline  
lestatus 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 04-January 13

Posted 06 January 2013 - 06:23 PM

a vubec jedine o cem si me presvedcil je vase nadseni pro hru jak psal feenux...vyhral si a aji ja sem zavrhl posledni spetu duvery k vam...uz radsi nebudu nic psat protoze uz mi dochazi trava na uklidneni....

#26 User is offline  
Biliere 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 11
  • Joined: 20-November 11

Posted 10 January 2013 - 03:32 AM

Tak jak ste na tom ? :) nebo si pockame az date/nedate jogurta ?

#27 User is offline  
lestatus 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 04-January 13

Posted 10 January 2013 - 01:30 PM

Bili odpovedi se nedockas :) Ja uz na tento server nelognu...ani jednu z mich postav! To se radsi budu ucit nez mrhat casem v tomto bordelu.... Zklamani oslovilo aji me a to jsem velice trpelivej clovek...

#28 User is offline  
Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 13 January 2013 - 01:32 PM

Zdravím,

ten vendor není dělaný jen pro jednu frakci. Je tam chyba v něčem jiném. Ve světě chybí naskriptované jedno NPC, které se mělo UPDATOVAT. A z toho měl vzejít Deadly Vendor. Nebyla to žádná cílená chyba.

Proto je u Aliance vendor přeplněný (je tam tolik itemů, že je vendor všechny nezobrazí, takže Alliance tam v podstatě taky nemá všechny itemy), a u Hordy je vendor původní jen s doplňky. Jak jsem psal, Feenuxi, že se na to podívám v pondělí, tak jsem se na to podíval. Ale napadlo mě, že místo, abych řešil Deadly Equip, pořeším před mergem Furious. To jsem navrhl a jednám o tom už několik dní s Martinusem a Gamers týmem. Poslal jsem jim návrh, jak mám v úmyslu upravit Furious itemy za honory. Bohužel, ještě mi nedali finální názor, zatím říkali, že by to nevadilo, ale probere se to nejspíš až dneska na společné poradě.

Takže výsledek, který chci je, aby byl Furious equip kompletně za honory. Tím budu muset kvůli množství vendorů odstranit Deadly. Itemů je moc a vendorů málo, už tak jsem jednoho musel přidat, ale nemůžu to tak dělat donekonečna. Kdybych Deadly v pondělí opravil, jak jsem slíbil na shoutku, vy nakoupili Deadly itemy a v neděli bych dal Furious, už vidím, jak bych to měl "zase na talíři.".

Takže dneska se rozhodne, jestli ty vendory opravím a budou mít Deadly, nebo jestli ty vendory předělám a budou mít Furious. S frakcemi to nemá nic společného. Jen od listopadu prakticky denně řeším x problémů s mergem i několik hodin s Blackem nebo Martinusem přes icq a mám dost starostí s mergem projektů. Omlouvám se Vám, ale bojuju za to, abychom měli Furious věci více přístupné a aby pak nebyl tak veliký rozdíl po mergi projektů mezi jejich Relentless hráči a našimi Deadly hráči. Bohužel, společná porada je jednou za týden, takže musíme počkat. Myslím, že více oceníte Furious než Deadly.

A co se týče toho, kdy hraju. Je to moje věc a do toho mi nemá kdo z Vás jak mluvit. Protože i při hraní řeším důležité dost zásadní věci. Kdybych nehrál, nedostane se ke mě takové množství reportů a názorů, jaké se ke mě dostává právě díky tomu, že hraju. Je to můj volný čas a ten si můžu organizovat jak chci já. Už tak s tím mám plno řešení a sbírání argumentů, aby merge neproběhl tak, že nás někdo spolkne ale abych hájil i stranu Mystiqu. Tak si nestěžujte na můj volný čas, kdy můžu na chvilku vypnout alespoň při 6ti minutovém combatu s bossem... Protože na trashi zas řeším přes ICQ věci, které některým ani nedochází, že se musí řešit...

#29 User is offline  
Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 13 January 2013 - 02:36 PM

ja jsem urcite pro, aby se dal furi eq za honory, aby horda konecne zacla logovat BG a vsichni si nabrali eq. To se tyka jak eq, tak zbrani?

#30 User is offline  
Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 13 January 2013 - 02:39 PM

Chtěl bych komplet celého Furious Equipu, ale uvidíme, co se mi podaří vyjednat.

#31 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 January 2013 - 03:01 PM

Za arény je tedka co? a když budou Furious sety za honory...pujde Deadly ještě někdy získat, třeba 60lvl pvp set pořad jde. Koupil sem si 36 slot bágl a měl bych to kam dávat :)

#32 User is offline  
Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 13 January 2013 - 03:10 PM

Za Areny je Relentless. Po tom, co se do VoA dal T9/S7 Equip jsem měl snížit požadavky na Furi equip a chtěl jsem opravit toho vendora. Do toho mi chodily PMka o tom, jak ukončit sezonu před spojením a když jsem nad tím přemýšlel, i po snížení nároku by ten Furi equip byl těžko sehnatlný za současných podmínek 5 arén / den a 12 bg / týden. Takže jsem to začal řešit návrhem atd, ale nemůžu to řešit sám. Aby se neříkalo, že jsme před spojením rozdávali equip zadarmo, když hráči na Narniasu si to museli vybojovat a o ničem jsme nikomu neřekli. Nicméně, na Furi mám dva Vendory v Dala a jednoho v SW/OG. Teoreticky, když nad tím přemýšlím, bych upravil u vednorů jen ceny a ty dva Venodory z Dala přemístil do SW/OG. Tím bych netvořil další vendory. Akorát by to v SW/OG vypadalo jako na Václaváku, 30 NPC v jedné místnosti. Ale tím by se zachoval i Deadly Vendor no, uvidíme.

#33 User is offline  
Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 13 January 2013 - 03:49 PM

tak muzes zrusit toho trpajzlika, co vymenuje tbc marky za honory a dat misto neho toho na sezony... marky uz stejne nema nikdo, pokud si neprevedl kdysi postavu a sel na par mesicu afk a zachoval by se pocet vendoru

#34 User is offline  
Feenux 

  • Group: VIP
  • Posts: 657
  • Joined: 01-July 08

Posted 13 January 2013 - 04:49 PM

Mě je jedno, jak si hraješ, jde o to, že jediný co všude zaznívalo bylo to, že pořád jenom pracuješ na spojení a jediný, co hráči maj možnost vidět je támhle něco s UD a tady něco s ToC a tak dále. Pak se můžeš divit, že lidi štve, když se měsíc a půl neřeší pvp vendor. Ale nebudem to dál pitvat. S tim nápadem za furi za honory je dobrej nápad, aspoň se trochu stáhne ten rozdíl mezi serverama. A snad se nějak hne to s tim bugováním arén. To taky neni dobrá reklama.

#35 User is offline  
Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 13 January 2013 - 04:58 PM

Jo, to zcela chápu. Problém je i s tím, že kromě Flynna nemáme žádné GM. Takže hráči ví, kdo jsem a vlastně supluju ve hře, když hraju na své herní postavě, gm a informuju hráče, když se mě na něco zeptají, probírám jejich názory, když si whispujem atd. To samé na druhém monitoru řeším na ICQ s členy týmů a občas odcházím z raidů do GM místností na MU. Takže, i když hraju, jsem v podstatě ve službě. Jediné, kdy na nic nereaguju je combat s bossem. I když ani tam kolikrát mi to nedá a odepisuju na dotazy hráčů. Od doby, co jsme informovali o spojení sedím v Dalaranu v bance skoro celý den a odpovídám na dotazy :). Toho jste si asi všimli, že tam furt afkuju, mam tam už prosezený důlek. No, tohle už neřešme, uvidíme večer, jak to dopadne.

#36 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 13 January 2013 - 05:22 PM

Jen jestli v té bance náhodou nezabíjíš hráče Explosive Trapkou =o)

Ale jinak jo, já to znám, poslední dobou ale na lidi už nereaguju jinak než "->BugReport"...
Když jde o nějakou drobnost u bosse v aktuální instanci, tak to klidně řeším real time, ale když si někdo vzpomene, že z bosse v Deadmines padá jen levá bota a pravá nikoli, tak začínám pěnit...

Občas závidím Flynnovi, že lidi moc netuší, jakou má herní postavu =o)

#37 User is offline  
Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 14 January 2013 - 01:34 AM

Tak rozhodnuto, budou Furious itemy.

#38 User is offline  
Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 15 January 2013 - 01:19 AM

Nové ceny Furious equipu (Honory):
Necks, Finger, Back - (31600)
Waists, Feets, Trinket - (34100)
Bracers/Wrists - (30400)
Gloves (49600)
Legs (52200)
Chest (52200)
Weapons - 1h (52200)
Weapons - 2h/ranged (68200)
Weapons - Off hand, Held in Off-hands, Shield (43400)
Weapons - Librams, Idols, Totems, Sigil, Wand, Thrown (38000)
Head (68200)
Shoulders (68200)

+ Opraven Deadly Vendor v Orgrimmaru a správně přeřazené Trinkety

#39 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 January 2013 - 01:48 AM

drzim palce :-D (hlavne horde :-D )

#40 User is offline  
Biliere 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 11
  • Joined: 20-November 11

Posted 15 January 2013 - 08:24 AM

Úžasně znějící zpráva pro horďácké uši a vlastně i těch ostatních co tu s námi hrají :) Teď už si jen počkat až to bude na ostrém nahozené.


  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist