Mystiq.org - forum: Replying To Scarab Lord

Jump to content


Post a reply in: Scarab Lord

User Information

Post Content

Options

Post Options

 


Issue Summary (Most Recent Posts)

cezeta 

13 July 2011 - 03:00 PM

celej ten chain ma dlouhodobe resit Bloodtauren, mam takovej pocit, ze se k tomu brzo dostane... jinak nepujde ziskat brouka a tim padem ani FoS -> je az za nauceni se spellu

Paeris 

13 July 2011 - 02:55 PM

strihoun, on 16 March 2011 - 05:50 PM, said:

Co je blbost achiev uz nema ist ziskat takze svojim sposobom sa nemam za co ospravedlnovat je logicke ze FoS uz nema ist ziskat...



FOS získávat jdou... třeba slepice z Kealthase dává FOS... Insane in the Membrane je taky FOS...


Mohl by někdo prosím opravit drop draconiců z Ragnarose? mě ten papír napadl když sem tam nedávno byl...mají mít 100 procent

cezeta 

13 July 2011 - 02:13 PM

Moving to: Feats of Strength

cezeta 

05 June 2011 - 06:35 AM

Upravuji status na: Nový
Upravuji vážnost na: 0 - Žádná

strihoun 

16 March 2011 - 04:50 PM

No dobre preletel som to ocami a prislo mi, ze chces aby siel ziskat aj mount co som vycital z :

chemistr, on 21 december 2010 - 02:38, said:

Upravit Q Bang a Gong! (8743) tak, aby ho Anachronus zadal hned po odevzdání předchozího (The Might of Kalimdor) a aby šel odevzdat v Silithusu u The Scarab Gongu. A nastavit, aby se při nabrání Q hráči do batohu přidal automaticky item 21175.


Co je blbost achiev uz nema ist ziskat takze svojim sposobom sa nemam za co ospravedlnovat je logicke ze FoS uz nema ist ziskat...

a ked to teda mate poriesene preco to nelocknete v sekci Achievementy to nema co robit ma to byt oznacene ako NENI BUG (IMG:http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/smile.gif)

cezeta 

16 March 2011 - 02:59 PM

cheme, ja uz strihouna neresim, vetsinou je tak mimo, az to boli :-)

chain ma fungovat, jen nema jit dodelat...

chemistr 

16 March 2011 - 02:25 PM

Takže:
  • Přečti si laskavě datum, kdy tenhle topic vzniknul.
  • Potom si projdi diskuzi, která k tomuhle topicu vznikla (ať už tady v bug reportu nebo rovnou v sekci Deamoniky)
  • Přečti si k otmu vyjádření z GM porady
  • Přestaň spamovat kravinama
  • Chain jako takový má být plně funkční na jakémkoliv serveru - nemají jít poslední 3 Q z chainu = získání Scepter of the Shifting Sands, úder do gongu a získání mounta a titulu + po 12 hodinách výběr z 4 epických zbraní na T2,5 úrovni
  • Projdi si wowwiki a pak tu piš takovouhle zcestnou kritiku...


P.S. Scaraba mám, tak mě tu přestaň urážet a navážet se do mě, když nejsi schopný si k tomuhle problému cokoliv přečíst a jen naslepo píšeš kraviny. Těšilo mě (IMG:http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/smile.gif)

strihoun 

16 March 2011 - 01:45 PM

Si uz vazne robite prdel, ze tu hlavny tester zaklada topic, ze chce opravit chain na Scarab lorda (zo ziskatelnym mountom a titulom xD)...

Chod testovat radsej nejake funko ber to bez urazky ale toto je demencia mazu sa tu achievy, ze idu lahsie nez by mali a ty chces znova moct ziskat scarab lorda to je moc uvedom si, ze uz ich je aj tak vela nie aby tam este nabehli 2 80tky a vyfarmili si to za tyzden repku v AQ ktora nema ist pocas toho eventu atd atd.

PS: Cezeta ano on isiel ziskat do patchu 3.2.0 ale len na novo otvorenych realmoch zo zatvorenymi branami AQ tento profil daemonica ani zdaleka nesplnuje.

tieto topici by som lockoval skorej nech ich niekto napise ...

cezeta 

27 February 2011 - 12:37 PM

ja bych to locknul, ale stale cekam, az celej ten chain bloodtauren opravi tak, jak to slibil 25.12.2010 :-)

maccabi 

27 February 2011 - 11:47 AM

ipaul, on 16 február 2011 - 09:01, said:

ano budeme to stále dokola otevírat...

aneb další emocry topic ... lock pls ... stejne někdo za týden napíše další, že chce taky scaraba ...

Review the complete issue (launches new window)

Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist