Mystiq.org - forum: Replying To Argent Turnament - Lance a Lot

Jump to content


Post a reply in: Argent Turnament - Lance a Lot

User Information

Post Content

Options

Post Options

 


Issue Summary (Most Recent Posts)

Paeris 

28 August 2012 - 07:06 PM

3) seskočte z mounta těsně před evadem a doražte to ručně... tak sem to udělal dnes.

cezeta 

24 August 2012 - 03:02 PM

tak achievement procuje, pokud:

1. zabijete NPC hned na zacatku combatu chargem a procne ten za 45k (zapocte se okamzite NPC, dostanete item, da to debuff)
2. mlatite NPC bez mounta (zaruceny postup: pokecejte s NPC, dejte do nej ranu, ujedte aby evadnul... potom uz si nebude davat stit a muzete ho umlatit sami bez mounta -> procne to, da to debuff ->zapocita se)

Ladis 

15 August 2012 - 06:24 PM

Co se týče OG Championů, vím o tom, byla chyba v proměnné, už to je od včerejška na Twitteru...

Co se týče toho Achievementu, opravdu je přidělován při získání buffu Bested... Pokud na ten achiv tak spěcháte, řekněte někomu známýmu, ať shazuje jezdcům štíty a vy to umlaťte ručně...
Já prostě teď nemám tolik času a ještě řeším nějaký zdravotní problémy v rodině, takže s opravou přidělování buffu musíte chvíli počkat...

Doktor 

15 August 2012 - 11:25 AM

Tak do achievu se počítají championi, ale pokud je vyzvu k boji a nejsem na argent moutovi. Pokud je vyzvu na mountovi a porazím je, nezapočítají se, přestože dostanu mark of champion.
A Championi Ogrimaru nejdou vůbec vyzvat. Ani s mountem, ani bez.

Ladis 

12 August 2012 - 05:34 PM

No já to během týdne předělám, udělám triggery na jednotlivé buffy a bude se to přidělovat stejným způsobem jako ty itemy...

cezeta 

12 August 2012 - 05:31 PM

obcas se to "bugne" a ten buff misto mounta dostane hrac... samozdrejme by to tak melo bejt pokazdy... a ten achiev plni 100% nahozeni toho buffu

Forrest 

12 August 2012 - 12:38 PM

No pokud ho dostava mount, tak bych ho pak nemel mit když z nej slezu ne? Jako moc jsem to nezkoumal ale urcite jsem na sobe mel nejaky ten bested buff ještě když jsem letel pryc...

Ladis 

12 August 2012 - 11:40 AM

No... Jde o to, že ten Bested dostává mount a ne hráč... Takže se mi moc nezdá, že by to bylo tím =o)

Forrest 

12 August 2012 - 11:12 AM

Ladis, on 12 August 2012 - 10:20 AM, said:

A to bojuješ s mountem nebo bez něj? Protože někdo tvrdí, že ten achiv přiděluje ten debuff "Bested ..."

No normalne na mountu - dostal jsem bested a započítalo se to do achievu - u ostatních, vcetne horde mest se mi nezapočítalo nic, i když jsem mel bested. Ale jak pise tady dole Feenux ze se mu zapocital Sen'jin, tak u tech jsem mel bested uz minimalne 3x a nic...

Feenux 

12 August 2012 - 10:53 AM

Já třeba zas po dlouho době dostal Bested of Sen'jin a hned se mi do započetlo i do achievu. Za celou dobu jsem dostal 3x Bested a všechny 3 mam v tom achievu, tak si myslim, že by to mohlo bejt podle toho debuffu.

Review the complete issue (launches new window)

Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist