Mystiq.org - forum: Replying To Grounding Totem

Jump to content


Post a reply in: Grounding Totem

User Information

Post Content

Options

Post Options

 


Issue Summary (Most Recent Posts)

cezeta 

23 October 2012 - 01:53 PM

Updating status to: Opraví nová revize
Updating severity to: 3 - Medium

TC to poresili, viz zde:
https://github.com/T...ea01e5e893ffada

POZOR: oprava bude na ostrem serveru az po nahozeni NOVEHO JADRA, ktere ted pripravujeme, ne hned po pristi revizi

cezeta 

09 April 2012 - 08:05 AM

bump

Baani 

25 February 2012 - 02:42 PM

vsechny spelly ktere pusobi plosne zrusi grouding a nemely by. Kdyz vyhodis grouding potom co nekdo vycasti spell a mezi tim nez ti spell da dmg tak grouding to pohlti a dmg ti to da. Jelikoz se mi to zda jako velmi zavazny bug ktery uz je nahlaseny pres mesic, mel by se opravit!!!
Pracuje se na tom??

Ashal 

24 February 2012 - 08:13 PM

Ladis, on 24 February 2012 - 03:39 PM, said:

Ahoj,

já si myslím, že Grounding na AoE spelly nefunguje, ale mizet by nejspíš neměl...
Viz věta "Will not redirect area of effect spells." z tooltipu spellu.
S pozdravem Ladis.


ale grounding zmizi kdyz da lock shadowfury... (ano vsichni vime ze nema...proto je to v bugreportu ne?)
s pozdravem ashal...

PS. kdyz napises takovyhle post tak vypadas jako naprosty debil xD

Ladis 

24 February 2012 - 03:39 PM

Baani, on 07 February 2012 - 04:03 PM, said:

lock da shadowfury a grounding zmizi stun da.

Ahoj,

já si myslím, že Grounding na AoE spelly nefunguje, ale mizet by nejspíš neměl...
Viz věta "Will not redirect area of effect spells." z tooltipu spellu.


S pozdravem Ladis.

Baani 

07 February 2012 - 04:03 PM

jj ten grouding je uplne na houno dam ho v 0,2s castu a spell dmg da a grouding vezme.Napr mam vyhozeny grouding, lock da shadowfury a grounding zmizi stun da. Meli byste s tim opravdu neco delat u shamiku jedna z nejdulezitejsich veci a nefaka jak ma.A kdybych mohl jeste neco dodat jeste se mi nezda jak faka cleansing totem

Ashal 

26 January 2012 - 04:30 PM

Grounding Totem mizi temer po jakekoli abilite, ktera se zacasti na shamana/party membery a to i pokud ji nepohlti

Pr. Charge, War Stomp, Arcane Torrent, Flametongue proc, Stoneclaw proc, Earthbind proc (nic z toho nevyrusi...jenom zmizi xD)

jinak receno...je temer k nicemu, protoze zmizi, i kdyz nikdo nic nezacasti a totem nic nepohlti xD

Review the complete issue (launches new window)

Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist