Mystiq.org - forum: Replying To zasekávání autoattacku po chargi a interceptu

Jump to content


Post a reply in: zasekávání autoattacku po chargi a interceptu

User Information

Post Content

Options

Post Options

 


Issue Summary (Most Recent Posts)

Nerris 

20 March 2012 - 05:57 PM

Niečo také sa stáva aj po deathgripe. /startattack to rieši

Sharmi 

20 March 2012 - 05:07 PM

já mám tohle macro na Mortalu, ale stejně se mi pořád buguje

TToMasS 

19 March 2012 - 04:35 PM

TEZ MI TO DELA,vyresil sem to jednoduchym macrem - #showtooltip Overpower Prace na vic,ale lepsi nez dratem do oka:)
/startattack
/cast Overpower
Do jake ability si das to macro je jen na tobe.
Horsi je kdyz si toho v arene nevsimnu a cumim jak bukvica proc me to nedalo rage (IMG:http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/sad.gif)
Jeto dost opruz bug.

Chooze 

18 March 2012 - 01:56 PM

Jak píše Cezeta, stává se mi to dost často u huntera ale jeste sem nevypozoroval proč. Ještě že sou addony ktery ukazujou casting time autoshotu takže se pozná kdy se to bugne. Většinou pomáhá vykliknutí targetu a nový zakliknutí.

Nezkoušel si třeba daily u hodirů? Ve Q musíš nakopat línejch vrykulů do zadku...tam se autoatak buguje nejvíc a zbran máš pak vytaženou i na mountovi

Eldesitk 

18 March 2012 - 01:07 AM

Sice offtopinka, ale dělá to i na TBC :/

Carther 

17 March 2012 - 10:21 PM

Sharmi, on 17 March 2012 - 07:56 PM, said:

Poměrně často se stává (alespoň mně), že po použití Charge a Interceptu se jakoby zasekne autoattack a nejde znovu zapnout. Dá se zapnout až po dalším použití charge nebo inteceptu nebo změny targetu. V praxi to vypadá tak, že po použití Charge nebo interceptu stojím, případně běhám za targetem v melee rangi, ale nebiju ho. Nevyskakuje mi žádná hláška, že jsem out of range nebo out of line of sight, prostě nic nedělám. Prosím proto ostatní warriory (případně i jiné classy), aby se vyjádřili, jestli zažívají podobné potíže.


Zdálo se mi že autoattack občas blbne, ale nevěnoval jsem tomu větší pozornost, máš pravdu

cezeta 

17 March 2012 - 09:06 PM

vim ze shalldoj se na hunteroj takhle buguje autoshot... resi to nejakejma macrama

Sharmi 

17 March 2012 - 07:56 PM

Poměrně často se stává (alespoň mně), že po použití Charge a Interceptu se jakoby zasekne autoattack a nejde znovu zapnout. Dá se zapnout až po dalším použití charge nebo inteceptu nebo změny targetu. V praxi to vypadá tak, že po použití Charge nebo interceptu stojím, případně běhám za targetem v melee rangi, ale nebiju ho. Nevyskakuje mi žádná hláška, že jsem out of range nebo out of line of sight, prostě nic nedělám. Prosím proto ostatní warriory (případně i jiné classy), aby se vyjádřili, jestli zažívají podobné potíže.

Review the complete issue (launches new window)

Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist