Mystiq.org - forum: Replying To Hunter - OPĚT buglý dmg

Jump to content


Post a reply in: Hunter - OPĚT buglý dmg

User Information

Post Content

Options

Post Options

 


Issue Summary (Most Recent Posts)

mothy 

15 October 2012 - 09:42 AM

(IMG:http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif)

Eldesitk 

07 October 2012 - 06:52 PM

Tady má někdo očividně problém s datumem v angličtině...půl roku starý věci se neotvírají (IMG:http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif)

Magdos 

04 October 2012 - 11:28 AM

Zjistěte kde je chyba podložte důkazy a testy a pak si počkejte možná se to opraví ,ale pouhá domněnka že je něco špatně nestačí.

mothy 

18 January 2012 - 11:39 PM

Bugnuty to neni. uzavrit

Eldesitk 

14 January 2012 - 06:33 PM

spíšby mě zajímalo jakto že mi pet s arms warem točil 1300 dps (arms wra neznám) na prvnim robotovi v SWP (robot v 10ti, shaman arms war já feral druid a healer)


screen samozřejmě nemám :/ (jako procla bestialka trinkety a prostě všechno, ale 1300 by mít neměl když já měl 800)

mothy 

14 January 2012 - 06:21 PM

Nak nechapu duvod mereni nakyho melee attacku huntra....
Dalsi vec je ze asi nekde delas chybu spatne odpalujes CD nejsi dohodnutej se shamanem co ja vim.
Kazdopadne posledne sem na Brutallovi nenahodil EQ s ignorem a mel sem tam 2,5k bez aggi totemu, retriny + me este nakej dobrak zapalil peta.
Muj pet tam ma 800-1000dps(podle raidu), podle vypoctu to sedi jako kolik chcete? 1500 ten pet asi vazne nikdy nebude tahat.
Bohuzel sem nenasel zadny dobry video kde by byl BM hunter i jeho pet na Brutallovi az nekdo prijde s tim kde presne je chyba a doda potrebny dukazy tak ok, ale tohle "stezovani si" na neco bez potrebnejch dukazu.....

Eldesitk 

14 January 2012 - 05:20 PM

zajímavý, já mám top preswp eq a můj pet točí přesně 420 dps


P.S. nezařazuj se nikam do top, top není jen o eq.. jako ten hit gem je známka toho že moc top nejsi...150 hit a ty socketuješ hit?

Pussymagnet 

14 January 2012 - 04:40 PM

Tyjo, jako nemám chuť se tady s někým hádat, zda je pet buglý nebo ne... Ale dnes sem si jen tak ze srandy zkusil hodit peta a huntu na autoattack na panáky. Huntra sem dal na melee range a nechal ho bouchat daggerkama z dvojčat (skill nějakých 340). A i přesto sem měl větší dps i dmg než pet na 500k dmg. Nepoužil jsem nic, ani BW, nezapínal sem trinkety, žádný KC, jenom prostě čistý autoattack melee zbraněma. A to, že hunter dal jenom daggerkama na autoattack větší dmg a dps než pet mě opravdu zklamalo (pet 362 dps, já 410). V SWP eq by to podle mě takto být nemělo, troufnu si říct, že EQUIPOVĚ patřím mezi TOP 5 BM huntrů u Ali (chybí mi back z Terona a leather chest z M´uru do TOP preKJ), jedu na Ign.Arm., socketuju agi, crit+ap a agi+stam (jen kvůli metagemu), ale pet točí čísla jako zelená roguna. Nevím, zda je jak má být, ale je fakt slabý... S partou na Brutallovi dám tak 2500 fullbuffed včetně scrollů

Eldesitk 

14 January 2012 - 02:24 PM

Jako na testu se objevit můžu, ale lepší je to na live, tam sou ty postavy už vytvořený, a hodinu dělat nový chary se mi nechce (IMG:http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/smile.gif)


P.S. hoď jméno huntera bo armory, ať můžu juknout na sockety apod

Chealin 

13 January 2012 - 10:39 PM

Že bych byl až taková lama? Nebo je to zase vina internetu? 1:1 podle mě nejde až tak zkazit.
No testovat bych teoreticky mohl v sobotu od 12 do 15:00. Zkuste se objevit na DEVu, popovídáme si a postřílíme se.

Review the complete issue (launches new window)

Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist