Mystiq.org - forum: Replying To Hodir - Biting Cold

Jump to content


Post a reply in: Hodir - Biting Cold

User Information

Post Content

Options

Post Options

 


Issue Summary (Most Recent Posts)

cezeta 

09 January 2013 - 09:44 AM

na 25man se tam to ted po FF buguje taky, skoro pokazdy

Valynisa 

08 January 2013 - 08:59 PM

Ted se to opet buglo, po druhem FF prestal davat Biting Cold. Na 25tku.

Arexus 

19 December 2012 - 03:12 AM

A nemůžou za to ohně? Resp. jestli i po zničení ohně se někdy nebugne aura, která to shazuje (teda v případě že to shazuje nějaká neviditelná aura nebo tak, protože buff z ohně jsme neměl). Pokud si dobře vzpomínám, tak před jedním Flash Freezem byl poblíž oheň... pochopitelně když se to mě nestackovalo, tak tam už žádný oheň nebyl.

cezeta, on 17 December 2012 - 01:22 PM, said:

no za tech xyz UDcek jsem jednou videl, ze to prestalo stackovat... a jindy to vzdycky bylo na magoj, kde se mi bugly (de)buffy a proste mi to nezobrazovalo aury na tom magoj - to uz by melo bejt opraveny od ranni revky

ale to by hráč stále dostával damage, protože by ten debuff měl, jen by ho neviděl. Já potom stál celou dobu, ale damage jsem nedostával, problíž žádné ohně nebyly. Začal jsem si toho ale všímat až po použití kostky, protože mě bez healů skoro zabilo plošnění z Frozen Blows. Těžko ale říct jestli to bylo hned od té kostky nebo třeba chvíli před tím.

Jamik 

17 December 2012 - 12:49 PM

No takhle, hodir to hodi na jednoho cloveka (vetsinou tank), vytvori se seznam paru hrac - cas_bez pohybu a na tom jednom clovekovi se periodicky vola ta dummy aura a iteruje se pres tenhle list a ruzne se tam upravuji hodnoty. Jde o to, ze budto ta aura nejakym zpusobem spadne z "roznasece" nebo lidem zustanou immunity (coz je divne, jelikoz jsem to delal tak, aby se aura stakovala i v kostkach - aspon teda myslim, uz je to davno).

cezeta 

17 December 2012 - 12:22 PM

no za tech xyz UDcek jsem jednou videl, ze to prestalo stackovat... a jindy to vzdycky bylo na magoj, kde se mi bugly (de)buffy a proste mi to nezobrazovalo aury na tom magoj - to uz by melo bejt opraveny od ranni revky

Bocian 

17 December 2012 - 12:15 PM

No neviem, nám vždy nejaky inteligent skape na to že má 11 stackov na sebe a nezaznamenal som pull cely čas čo chodíme UD že by sa to nestackovalo.

Arexus 

16 December 2012 - 05:31 PM

Mě se přestal stackovat Biting Cold po použití kostky. Nebude teda problém v immunity efektech?

Valynisa 

04 December 2012 - 09:54 PM

Ne. Mam Satrinu nastavenou tak, aby mi garantovane ukazovala uplne vsechny buffy/debuffy.

Jamik 

04 December 2012 - 05:34 PM

Neni, proste se to buguje, ale to bude prepisovani na dyl.

cezeta 

04 December 2012 - 05:15 PM

noo a neni to tim, ze v tomhle encounteru mas moc buffu a nevidis je?... stava se mi to providelne treba u yogga, kdyz se jde na +3... mi treba zmizi sanity a tak... ale realne ty buffy mam

Review the complete issue (launches new window)

Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist