Mystiq.org - forum: Update 1.7 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Update 1.7 Souhrn návrhů a změn

#41 User is offline   Wasil 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 01-November 11

Posted 12 March 2014 - 10:22 PM

Jinak si myslím, a nejspíše mluvím i za dost hráčů, že ten nový admin by měl být Englor.
3

#42 User is offline   Izmaill 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 09-July 13

Posted 13 March 2014 - 02:59 PM

Přesně tak, již v minulosti zde byl Moderátorem, má tu bohatou hráčskou zkušenost a navíc sám o to zájem projevil a údajně i nové pluginy testoval.

Dále bych chtěl vyjádřit díky Asu za to, že i přes (pravděpodobně) obrovskou demotivaci řešit přesun na novou verzi to spolu s Mystiqem dotáhne (doufejme) do krásného konce, kdy se s námi rozloučí v podobě nové verze. Tomu alespoň říkám odchod se ctí.
0

#43 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 13 March 2014 - 11:47 PM

Za mě teda jednoznačně Englor.. :D

a co se týče Asury, rád bych mu taky poděkoval za všechno a když se tu tak řeší ten památník.. napadlo mě použít můj Temple (ve Středozemi) v hoře by se dala udělat něco jako svatyně/hrobka... za 1. byl by to opravdu velký památník a za druhé konečně by to mělo nějaké pořádné využití :) takže bych byl rád kdyby ste se k tomu vyjádřili i vy :)
0

#44 User is offline   Wasil 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 01-November 11

Posted 14 March 2014 - 10:36 PM

Podle mě Dandasova stavba je hodna Asurova památníku ;) (y) a klidně by se tam mohlo zřídit menší muzeum, kde by se zaznamenávali významnější události ;) (pokud by jsi proti tomu nic neměl)
0

#45 User is offline   Bofdenek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 10
  • Joined: 31-October 08

Posted 26 March 2014 - 11:08 PM

Hoj všichni, pokud máte někdo zájem, tak dávám odkaz na funkčního klienta 1.7.2 Forge s minimapou a pár dalšími módy... Je u toho hozený info, jak klienta nastavit a kam ho nahrát (u této verze je to jedno)...

Stahujte tady: http://ulozto.cz/xptSAKU8/mc172-7z

PS: Heslo je: MystiQ

This post has been edited by Bofdenek: 26 March 2014 - 11:09 PM

0

#46 User is offline   Tukan_CZE 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 6
  • Joined: 20-November 13

Posted 26 March 2014 - 11:14 PM

View PostBofdenek, on 26 March 2014 - 11:08 PM, said:

Hoj všichni, pokud máte někdo zájem, tak dávám odkaz na funkčního klienta 1.7.2 Forge s minimapou a pár dalšími módy... Je u toho hozený info, jak klienta nastavit a kam ho nahrát (u této verze je to jedno)...

Stahujte tady: http://ulozto.cz/xptSAKU8/mc172-7z

PS: Heslo je: MystiQ

Dík, jsi mi ušetřil práci, jsem se na to chtěl o víkendu vrhnout a zpracovat pár takovejch klientů abych zase nemusel Janytovi pomáhat :D
0

#47 User is offline   Bofdenek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 10
  • Joined: 31-October 08

Posted 27 March 2014 - 01:41 PM

View PostTukan_CZE, on 26 March 2014 - 11:14 PM, said:

Dík, jsi mi ušetřil práci, jsem se na to chtěl o víkendu vrhnout a zpracovat pár takovejch klientů abych zase nemusel Janytovi pomáhat :D


Jasný, v pohodě; já si s tím teda taky hrál průběžně asi týden, než jsem zjistil, že Luncher stahuje staré verze Forge a dalších knihoven, které jsem po netu nakonec dohledal a rozchodil. :)
0

#48 User is offline   Bofdenek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 10
  • Joined: 31-October 08

Posted 29 March 2014 - 12:55 AM

Takže nahrál jsem novou verzi, tu stahujte tady: http://ulozto.cz/xhtHix6z/mc172-7z

Obsahuje následující módy:
  • OptiFine
  • Rei's Minimap
  • ArmorStatus
  • DamageIndicators
  • StatusEffect
  • CraftGuide
  • LiteLoader
  • Macros/KeyBindings
  • Shaders
Dále obsahuje následující resource packy:
  • MystiQ
  • ChromaHils

Spouštěč je upraven tak, aby se pokusil najít Javu, ať už 64-bitovou, tak i 32-bitovou ve výchozí instalační složce systémového disku (pokud si to někdo při instalaci změnil, musí si to přeprat v baťáku sám - kdyžtak PM mě a já poradím); rovněž je nastavena výchozí paměť na 2GB, pokud to Váš systém neutáhne, pokusí se baťák o spuštění ve vynuceném režimu použití jen 1GB paměti. Pokud selže něco jiného, nebo systém nedokáže rezervovat ani 1GB paměti, tak baťák zůstane viset s návratovým chybovým kódem Javy, který by mělo být možné na webu dohledat, o jakou chybu se jedná.

Pokud si chcete zachovat nějaké offline světy, nebo screenshoty, tak tyto složky nově najdete v "MineCraft\versions\1.7.2_Forge" - je to složka "saves", která obsahuje offline světy a složka "screenshots", která obsahuje jak jinak než screenshoty (stejné je to i s konfiguracemi - pro pokročilejší uživatele... ;)). Určitě nezkoušejte použít původní luncher "Minecraft.exe" - ten stahuje zastaralé verze knihoven a Forge a tím nefunguje minimapa, resp. Minecraft nejde vůbec spustit!

PS: Heslo je opět "MystiQ"
3

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist