Mystiq.org - forum: Velký pražský sraz 30.6.2012 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 11 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Velký pražský sraz 30.6.2012

Poll: Dorazím? (65 member(s) have cast votes)

Dorazím?

  1. Rozhodně ano (36 votes [55.38%] - View)

    Percentage of vote: 55.38%

  2. Ne (29 votes [44.62%] - View)

    Percentage of vote: 44.62%

Vote Guests cannot vote

#1 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 30 April 2012 - 09:35 AM

Nuže, vzhledem k tomu, že bohužel v okolí hlavního města nenajdeme žádného schopného, nebo spíše ochotného, organizátora, zkusím se toho ujmout tedy já.

Rád bych vám představil první pražský sraz WoWkařů a jiných entit pohybujících se v okolí našich skvělých WoWkových serverů. Vítáni jsou samozřejmě i hráči jiných her, či hráči již nehrající na našich serverech, ale budete tam zcela jistě v menšině. :-P

Facebook here

Sraz jsem naplánoval na sobotu 30.června, od 19:00 hodin. Setkat se tu určitě budete moci s členy vedení Mystiq.org, GameMastery, grafiky, vývojáři a jinými členy teamu, stejně tak jako s již nehrajícími legendami či těmi hrajícími.

Se spaním určitě nebude problém, pokud si dokážete vzít něco v čem spát. Minimálně já k sobě do bytu můžu nacpat poměrně hodně velké množství opilých chlapců či slečen. Ale upřímně, nepočítejte, že bych šel domu před 5 hodinou ranní :-D

Zatím jsem nenaplánoval, do které hospody se vydáme, takže přijímám návrhy. Nějaké tipy mám, ale předpokládám, že moc z vás nenalákám na pivo za 36, popřípadě hnusnou alternativu typu Gambrinus za 28, což samozřejmě ani mně příliš nesedí. S většími akcemi tohoto typu nemám zkušenosti, takže bych bral nějaká doporučení od těch zkušenějších. Důležité je, aby to bylo v centru (sraz na Stodůlkách, Suchdole, Čerňáku a jiných je passé ze zřejmých důvodů).

Taktéž bych byl rád, kdybychom se z hospody (alespoň někoho s sebou určitě ukecám :-D) mohli přesunout na nějakou akci s hudbou. Do disco klubu mě ale nejspíš nikdo nedostane, takže můžu nabídnout spoustu undergroundovějších záležitostí typu Cross, Mirage a jiné, kde bude určitě příjemnější a „dýchatelnější“ atmosféra.

Ještě bych vás rád poprosil, abyste se přihlásili (buď FB nebo fórum, nejlépe ne na obojí), protože třeba vůbec netuším, kolik lidí by tak mohlo přijít. V Brně už to má Maník zmapované, v Praze jsem ještě sraz nikdy neviděl.
Facebook dodám, až nějak dořešíme tu lokaci.

Nuže, pište návrhy a nápady, ale prosím pěkně nikoli na termín, ten berte jako pevně daný, díky. Hlasování má jen dvě možnosti, typ "Možná" není úplně dobrý. Nemusíte to zatrhnout hned, až budete vědět, tak zatrhněte ;)

#2 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 30 April 2012 - 09:37 AM

To vypada dobre, hlavne to datum je super, takze bych prijel treba odborarskym vlakem zadaco a pak se odpojil (a nebo zucastnil demonstrace) a pak se vykalil v nejaky putice :D takze ja na 90 procent dorazim.

Snad dorazi hevn a jemu podobni, pac mi budou jinak chybet sobotni daily a to bych nerad. :D
0

#3 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 April 2012 - 09:52 AM

Tak snad jo, Hevna doufám Blažek zpracuje!
0

#4 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 30 April 2012 - 09:58 AM

Black_one: Dobrý den, zúčastníte se pražského srázku?
Shalladan (tým východních alkoholiků): Tak určitě..
4

#5 User is offline   Lloyde 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,910
  • Joined: 06-July 08

Posted 30 April 2012 - 10:12 AM

Nevím jestli dorazím, to je na mě ještě moc za dlouho, ale máme vyzkoušenej vynikající bar asi 100m z Václaváku, dobrý ceny, pivo, jídlo, prostory i obsluha, v létě je tam i dvoreček, ale před pár dny jsem šel okolo a nějaká rekonstrukce, tak si kdyžtak pogoogluj Sportbar Hvězda.
0

#6 User is offline   Blazektyvole 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 30-April 12

Posted 30 April 2012 - 11:14 AM

View PostChooze, on 30 April 2012 - 09:52 AM, said:

Tak snad jo, Hevna doufám Blažek zpracuje!

No tak to já nevim páč se to kreje s Manikovejma narozkama v Brně... V ten den má narozky i nejlepší kámoš...takže praha pro mě asi padá.. už je těch akcí prostě moc...
0

#7 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 30 April 2012 - 12:16 PM

Datum tedy zatím neuvedeno, 16.6. jsem mimo a 23.6. jsem taky mimo.... Takže to zatím vypadá na 30.6.
Sakra práce, do středy dám termín na 100%.

#8 User is offline   Asett 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 227
  • Joined: 09-December 10

Posted 30 April 2012 - 12:22 PM

Konečně šance na odplatu za všechny neopravněný mute a bany! :-D
2

#9 User is offline   DeniEL 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 530
  • Joined: 30-December 08

Posted 30 April 2012 - 05:12 PM

View PostLloyde, on 30 April 2012 - 10:12 AM, said:

Nevím jestli dorazím, to je na mě ještě moc za dlouho, ale máme vyzkoušenej vynikající bar asi 100m z Václaváku, dobrý ceny, pivo, jídlo, prostory i obsluha, v létě je tam i dvoreček, ale před pár dny jsem šel okolo a nějaká rekonstrukce, tak si kdyžtak pogoogluj Sportbar Hvězda.

:D Dej mi pak vědět jestli dorazíš či ne já bych pak něco tam od vás potřeboval :)
1

#10 User is offline   Lairee 

  • Eventerka
  • Group: WoW
  • Posts: 450
  • Joined: 01-November 10

Posted 30 April 2012 - 07:09 PM

Shalladan takze spis u me? :D

Maximum noclažníkov by som mohla prijat 3-4... ale mačkali by sme sa..to len fakt v extremnych pripadoch :D

This post has been edited by Lairee: 30 April 2012 - 07:09 PM

1

#11 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 April 2012 - 07:27 PM

Mno... já se as objevím :D Letos budu v Praze přes léto :D



(jinak na kolej bych nacpal max jednu slečnu ke mě do postele víc nečekejte :D)
0

#12 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 April 2012 - 07:28 PM

S tebou se bude každej rád mačkat :D ale asi tvou nabídku budu muset odmítnout a radši budu spát u B1...on vydrží na rozdíl od ostatních až do rána!
0

#13 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 30 April 2012 - 07:32 PM

Tak to bych se asi taky objevil, budu li mít v těch dnech volno. S čímž by souviselo, že bych mohl zařídit nocleh pro pár lidí na Muzeu (bez rozdílu pohlaví).. samozřejmě nejlépe takových lidí, kterým jsem již stihl prohlédnout občanky, či dostatečně prostalkovat profil na facebooku. Ale o tom až někdy v budoucnu.
0

#14 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 30 April 2012 - 07:40 PM

muhehe :D :D :D
0

#15 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 30 April 2012 - 08:02 PM

View PostLairee, on 30 April 2012 - 07:09 PM, said:

Shalladan takze spis u me? :D

Maximum noclažníkov by som mohla prijat 3-4... ale mačkali by sme sa..to len fakt v extremnych pripadoch :D

To budu moc rád, jen prosím, pokud tam teda budou ti nocležníci a budeme se mačkat, tak chci spát zadkem ke stěně a tebe z druhé strany, nerad bych, aby si mě nějaký nocležník spletl :D
1

#16 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 April 2012 - 08:21 PM

View PostShalladan, on 30 April 2012 - 08:02 PM, said:

To budu moc rád, jen prosím, pokud tam teda budou ti nocležníci a budeme se mačkat, tak chci spát zadkem ke stěně a tebe z druhé strany, nerad bych, aby si mě nějaký nocležník spletl :D


Po důkladném prostudování diskuze sem sice viděl její nabídku na ubytování lidí ale nikde že tam v tu chvíli bude i ona :D
0

#17 User is offline   Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 30 April 2012 - 09:40 PM

Tak mě s přítelem si na seznam určitě zapiš, Blacku :)

Chooze: Dáme kofolu a fotbálek jako minule, ne? :D

#18 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 April 2012 - 11:36 PM

View PostYuna, on 30 April 2012 - 09:40 PM, said:

Chooze: Dáme kofolu a fotbálek jako minule, ne? :D

Fotbal bych si zas rád někdy zahral :D třeba přijede i mistr Destr
0

#19 User is offline   Kuboss 

  • Group: VIP
  • Posts: 736
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 May 2012 - 02:06 AM

nejak jsem z toho topicu nepochopil, ktery datum plati.. v nazvu je 30.6. a v prvnim postu je 23.6. tak co teda?
kadźdopadne bych asi prijel
0

#20 User is offline   Blazektyvole 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 30-April 12

Posted 01 May 2012 - 04:08 AM

tak vzhledem k tomu že 29. vyrážíme do práglu na festák tak bych tam teoreticky mohl zustat i toho 30 jen sehnat nocleh..kdo se ujme rozumného alkoholika co vydrží až do pozdních ranních hodin? =)
0

  • 11 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist