Mystiq.org - forum: Diablo III - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 25 Pages +
  • « First
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Diablo III Onedlho to zacne

#121 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 21 April 2012 - 09:47 PM

ted se jede jen na beta serveri v US potom budou spustene všecky, o to že by to blizzard nezvladl pri spusteni se nebojim, a pokud v dnešní době nemáte internet všude tak vas lituji, ale me to nerápí, ja jsem proti pirátění a tohle je dobrá cesta, internet je dneska i na vežejnejch hajzlikách tkaže nevidim problém, já ho mám ve škole, doma i mobilní když přejíždim, a diablo budu stejně hrat jen v teple domova, od hrani na cestach mam ipad...
1

#122 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Post icon  Posted 21 April 2012 - 09:51 PM

View PostZulldruid, on 21 April 2012 - 09:47 PM, said:


Jezdím občas na hranice pod Čerchov na chatu a tam net možná tak přez mobil a to jsem rád za EDGE a stejně si člověk musí dávat pozor aby nebyl napojenej na německou síť kde bych platil pak jak mourovatej... A zase ve škole mam blokovaný porty takže tam nic,a abych si aspoň o volný zahrál single,to tímdhle způsobem těžko...

//edit: Někde jsem četl že jedou na beta serverech a jen na Americas který maj asi jen 10% výkon jak servery na kterých to poběží a evropani pak budou mít Europe servery a asie bude mít Asia servery takže se to rozloží a to zatížená tam nebude...

This post has been edited by ja.byt.kamarad: 21 April 2012 - 09:53 PM

0

#123 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 April 2012 - 10:36 PM

stejne po case bude "patch" ktery nahraje do pc DB upravi loginscreen a pojede se i nacierno tak jak SC2...
1

#124 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 21 April 2012 - 10:42 PM

jo, ale nebude to ono, a osobně mi příjde ubohost tohle zrovna u diabla dělat, chapu wow to je finanční zavazek sam si offik uz neplatim, ale nechapu stahovani her ktere jsou dobre a platí se za ně jen jednorazově
1

#125 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 21 April 2012 - 11:40 PM

já ty lidi chápu, ty se tady kasáš, jak je to ubohý, že si někdo stáhne hru, ale prostě někdo na to nemá jako ty s ipadem v baťohu, mobilním internetem v kapse (teď se tě nechci dotknout, ale buď máš bohatýho papínka nebo jsi měl štěstí a našel si dobrej job, ale většina lidí to štěstí nemá)

ještě loni jsem byl na tom stejně jako většina mystiq populace, proti který tady zbrojíš; teď mám výbornou práci po vejšce a tak si kupuju alba na vinylech, pokud je to špičkový počin a mám jistotu, že to nejsou vyhozený peníze

ale za hru bych peníze momentálně nedal, protože ať malý studio nebo velký, hry jsou rok od roku horší (obzvláště u diabla jsem po 48 letech příprav čekal revoluci, ale je to jenom nudná easy klikačka)
1

#126 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 21 April 2012 - 11:48 PM

jsou horší, ale pravě kvuli tomu že lidi víc a víc stahují, je to začarovanej kruch, lidi prestali platit za hry, vývojáři se prestalisnažit, a tím ještě víc hracu zacalo piratit, a vývojáři už krachují...

jsem proti pirátění proto, ne protože bych na to měl, a pokud to chces vedet tak mam štěstí na finančně dobře zajištěnou rodinu, sám jsem student... k věci, já sám sem vždy pirátil hry, ale ted když vydím jakej to má dopad, tak sem proti tomu a rád si připlatim za hru na kterou se těším, a očekávám od ní kvalitu, od sveho oblíbeného studia, je to prostě služba co mi něco dá, a za to se platí, taky neděláš služby zadarmo, to by si byl sám proti sobě, za dobré věci se platí, a lidi by si to měli uvědomit, protže ty dobré věci zachvilku nebude mít kdo dělat.


a malej OT, jak by se dal nazvat ten styl jakým je v D3 udělaná grafika, myslím to výtvarné zpracování textrur
0

#127 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 22 April 2012 - 12:13 AM

tím to tak úplně není, právě naopak, nemůžeš soudit jenom podle východoevropskýho trhu, to je ta nejmenší ryba.. studia se snaží víc a víc vydělat, proto vznikají rychlokvašky bez nápadu, série který opakují a parodují sebe sama, hlavně aby se to prodalo a aby tam pravidelně sypaly další peníze, ideálně v tom musí být upíři, pandy, tučňáci, zombie, teroristi, poker, manga, farmville a další aktuálně módní záležitosti

kdyby se v tom peníze netočily, tak nevzniká rok co rok víc titulů, navíc když mají v rukou zdarma obrovský komunikační prostředek (čti: facebook), kde ušetří neskutečný miliardy za reklamu
0

#128 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 22 April 2012 - 12:20 AM

ono dneska je taky dost drahe udělat hru, ja dělal praci do školy na tohle tema, vzal jsem si tam jako příklad hru Bulletstrom, od EA, ted byl oznameno že nebude další díl, protže první nevydělal skoro nic, přitom za první měsíc se prodalo 300 000 kusu

hra stojí 1100, a prodá se 300 000, = 330.000.000 vše v korunách

rikám si tak mi nerikej že jim to nestačí, a pak sem zjistil kolik ta hra stala, udělat tu hru co trvá dohrát 4 hodiny a nemá ani multák nic, stálo, jenom vývoj 550.000.000 Kč!!! + kampan + naklady na prodej (obaly atd) + to že k vývojářim nejde všecko, něco si berou prodejci


je to neskutečné jake peníze se v tom točí
0

#129 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 22 April 2012 - 12:55 AM

Neustálé připojení ti nepomůže ochránit hru. To zkoušeli třeba u Assassin's Creed 2. Výsledek? Chytráci si vytvořili emulovaný server upravující host ve tvém windowsu a lokálně se připojovali ve hře na "jakožeUbisoftServer".. prostě pokud ti lidi nechcou platit a chtějí si to stáhnout, udělají tak.

A co říct. Klidně mě ukamenujte, ale už to není co to bývalo. Ty propařené dny a noci u 15" CRTčka s vyklikanou myší od neustálého chození s moji krásně pomazlenou Amazonkou mi nikdo nevráti. Ta hra vypadá pěkně, má pěkné efekty, příběh nevím, ikdyž jsem sice přečetl a našel snad všechno, co se dalo, ale podle mě to přišlo až moc pozdě...
1

#130 User is offline   Colette 

  • Daemonica CT - Warlock
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 197
  • Joined: 01-March 09

Posted 22 April 2012 - 01:17 AM

Fuck ... ono to nezvládá Windows XP :(
0

#131 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 22 April 2012 - 07:53 AM

View PostColette, on 22 April 2012 - 01:17 AM, said:

Fuck ... ono to nezvládá Windows XP :(

Musíš mít SP3
0

#132 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 22 April 2012 - 10:35 AM

neřikejte mi že má někdo XP ještě :-D to ten člověk je sám proti sobě dneska, a k tomu co psal shall, ano AC 2 muselo mít připojení ale jen při zapnutí hry, pro ověření, pak samotná hra jela z PC, ale D3 má obsah na síti, moby, NPC, jako to má WOW přesně, bez netu neuvidíš nic, jako by si měl offline wowko
0

#133 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 April 2012 - 11:23 AM

Co máš proti XP? Já mám teda sedmičky ale upřímě v nich není jediná fukce kterou bych potřeboval co není v XPčkách.

Není důvod kupovat nový systém pokud starý funguje. Tenhle sem dostal k laptopu.


U officů sem taky přesedlal z XP na libre... ikdyž vím že mi ty staré stejně stačili a nové nepotřebuju.
0

#134 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 22 April 2012 - 11:30 AM

no už jen kvuli tomu jak umějí windows 7 lepe pracovat s HW a jsou oprimalizované bych nechtěl XP, mě přechod s XP na Win7 zajistil ve všech hrach o 10 FPS víc, a za to už mi to stalo, taky sem se jim ale dlouho vyhejba

ikdyž ted sem presel s Notebookem uplne ž win 7 na Mac OS lion, a to je uplně jiná liga, všecko jede jesnou tak dobře, ale boužel dost her na Mac OS není podporováno, ale praci v Adobe a Cinema 4d si nemužu vynachválit, kam se v tomhle sere Win ktere jen po startu bere pulku ramky pomalu
0

#135 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 22 April 2012 - 11:37 AM

Já už mam třeba problém pracovat normálně na winXP bez tlačítka na shození oken na plochu (vím že je tam taky ale v rychlým spuštění) :D
0

#136 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 22 April 2012 - 11:48 AM

win 7 jsou vylepšené win XP, hodně dobře vylepšené, optimalizované, jsou to nejelepší winy prostě, vzali to nej s XP, vyladily to, optimalizovali, a přidali plno geniálnch funkcí
0

#137 User is offline   Prudolf 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 April 2012 - 01:01 PM

View PostZulldruid, on 22 April 2012 - 11:48 AM, said:

a přidali plno geniálnch funkcí

ROFL
0

#138 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 22 April 2012 - 01:13 PM

mě se vychytávky v win7 dost líbí :-) jak se tam pracuje ze sítí, sdílěním, přehazování oken, miniaplikace na plochu, všechno příjemné věci
0

#139 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 April 2012 - 01:18 PM

no já teda nevím ale se sítí se mi dělalo 100x líp na XPčkách, přehazování oken (alt tab) fungovali i tam, a widgety nepoužívám. Zbytečně žerou výkon procesoru a paměť.


Nechápu proč Micrsoft nemůže vydat i verzi 7 bez těchhle hovadin kde nebudou vůbec.
0

#140 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 22 April 2012 - 01:59 PM

ono to všecko mužeš vypnout víš :-) když máš opravdu takovej low PC i dneska, a win 7 umějí pracovat s Výkonem mnohem lepe než XP

ale jak jsem psal, Mac OS nebo Linuxu se to nevyrovná
0

  • 25 Pages +
  • « First
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist