Mystiq.org - forum: StarCraft II - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 5 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

StarCraft II

#81 User is offline   ozi88 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 302
  • Joined: 15-April 09

Posted 17 August 2010 - 07:42 AM

pockat pockat pockat...zitra mi ma hra dorazit...nic jsem o tom necetl zatim...ale...to budu moct hrat jen za terrany a na zergy a protose budu cekat, nez vyjdou jejich kampane? to je dobra odpalkovavacka :)

byla by sranda, kdyby blizzaci chteli, aby se za kazdou dalsi rasu platili penize...

This post has been edited by ozi88: 17 August 2010 - 07:44 AM

0

#82 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 17 August 2010 - 08:22 AM

View Postozi88, on 17 August 2010 - 07:42 AM, said:

pockat pockat pockat...zitra mi ma hra dorazit...nic jsem o tom necetl zatim...ale...to budu moct hrat jen za terrany a na zergy a protose budu cekat, nez vyjdou jejich kampane? to je dobra odpalkovavacka :)

byla by sranda, kdyby blizzaci chteli, aby se za kazdou dalsi rasu platili penize...

taky se bude platit ... ocekávaná cena je okolo 1000 kc... takže finální cena SC2 mas 3500+-... je to jen tah na výdělek peněz ... blizárd vložil vše do první kampaně ...navnadil lidi.. a myslim že kvalitou první kampaně co sem ji hrál maj zaručeno že si lidi koupí i další... ale rekl bych že z dalšíma campaněma budou i stupnovat MP...protože jinak si tu další kampan bude možnost jne nekde stahnout a stačí to ...

tzn: pokud do toho uz dál nechces investovat ..tak tu hru az ti prijde ani neinstaluj ... jinak tě chytne jako ostaní :)
0

#83 User is offline   Lamka 

  • Group: VIP
  • Posts: 57
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 August 2010 - 09:28 AM

View Postozi88, on 17 August 2010 - 07:42 AM, said:

pockat pockat pockat...zitra mi ma hra dorazit...nic jsem o tom necetl zatim...ale...to budu moct hrat jen za terrany a na zergy a protose budu cekat, nez vyjdou jejich kampane? to je dobra odpalkovavacka :)

byla by sranda, kdyby blizzaci chteli, aby se za kazdou dalsi rasu platili penize...

kampan pouze za terany s malou vsuvkou za protosy, skirmish a multi budes moct hrat za vsechny
0

#84 User is offline   ozi88 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 302
  • Joined: 15-April 09

Posted 17 August 2010 - 11:37 AM

jeste ze jsou mezi nama lidi, kteri hru hacknou a hodi na net :)

dobra vec je, ze wow vysel v celku...byla by docela show hrat ze zacatku jen za orky u hordy a za lidi u aliance a postupne ostatni rasy prikupovat...hergot to by byl tah do penezenek blizzu :D
0

#85 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 17 August 2010 - 02:29 PM

pls musim na hrani SC2 po lanu mít taky origo ??? nebo je Origo need jen na hru přes net ...
0

#86 User is offline   Malaku 

  • Group: VIP
  • Posts: 468
  • Joined: 01-July 08

Posted 17 August 2010 - 04:44 PM

mam takovy pocit, ze SC2 po LANu hrat ani nejde
0

#87 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 18 August 2010 - 11:39 PM

ta nova hra od blizzardu ma byt z prostredi sci-fi ale s nazvem Starcraft to nema prej vubec nic spolecnyho, teoreticky to je mozna Starcraft online, akorat s jinym nazvem a jinou pribehovou linii, nez co ted probiha v triogii
0

#88 User is offline   ozi88 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 302
  • Joined: 15-April 09

Posted 19 August 2010 - 07:25 AM

tak jen mala vsuvka:

mam za sebou prvnich pet misi a muzu rict, ze hra je skvela ve vsech aspektech.

super prace
0

#89 User is offline   Goldar 

  • Group: VIP
  • Posts: 140
  • Joined: 17-July 08

Posted 28 September 2010 - 12:32 AM

Koupil >>> neměl měsíc čas >>> pak nainstaloval....už se ve wow neukázal...

Pro mě jako pro fanouška a člověka kterej vyrostl na Starcraft 1...Ultimátní pecka na kterou se vyplatilo počkat. Příběh, atmosféra, hratelnost, grafika, zvuk....prostě mazec http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/fire.gif

Jen mě blizz trochu sere čekáním na další rasu..další kousek k příběhu. Doufám že to už nevyjde jako limitovaná edice xD Další mastná sumička nad 2k už by byla prasečinka...+ jestě ty achievmenty! Ty než člověk posbírá jen za kampaň..a že přibudou ještě dvě kampaně... xD
Blizzard ví jak ke svejm hrám lidi přikovat ještě víc xD
0

#90 User is offline   Ginnasta 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 21
  • Joined: 21-September 10

Posted 28 September 2010 - 12:46 AM

Jako jo no, musím uznat, že to je jedna z mála věcí (her, filmů, čehokoliv) u který začal zvažovat koupi originálky z čirý slušnosti za dobře odvedenou práci a to už něco znamená :D
0

#91 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 28 September 2010 - 10:39 AM


0

#92 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 06 October 2010 - 10:32 PM

no dokonce uz delaji 3ps xD


0

#93 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 09 January 2011 - 05:31 AM

uz jste hrali Star Battle? ;) fakt paradni vesmirna strilecka


0

#94 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 12 January 2011 - 08:33 PM

Pche... nejlepší letadýlka jsou Wraiths a Banshee :D
0

#95 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 31 May 2011 - 07:58 PM

Heart of the Swarm juuuu
http://forum.mystiq....t-of-the-swarm/
0

#96 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 27 October 2011 - 05:29 PM

Tak jsem si udělal konečne nějakou pořádnou kooperativní mapu, která je i v CZ! :D
Příběhová mapa pro 2 hráče, kteří musí spolupracovat a přežít před hordou zergů.

Mapu najdete pouze ve hře na battle.netu, stačí do hledáčku custom map zadat "The Union - Cooperative".
(Join Game -> Search: The Union - Cooperative)

http://www.sc2mapste...on-cooperative/

Introduce:



Info:
- Nazačátku hry si můžete zvolit češtinu nebo angličtinu.
- V této mapě jsou dostupné pouze jednotky, které dostanete při startu hry, avšak během postupu do hlavní báze můžete najít ztracené malé skupinky mariňáků.
- Pokuste se nepřijít o moc vašich mariňáků, každej živej mariňák je plus pro vás.
- Duch je vaše ultimátní (hrdinská) jednotka, jestli vám umře, skončili jste. (Ve hře se vyskytne i NPC Commander, platí pro něj stejné pravidlo, jako pro Duchy)
- Duchové a Mariňáci mají regeneraci života, takže se nebojte používat Štimpacky.
- Hrajte týmově, řiďte se úkoly a postupujte opatrňe. Moc mých tiggerů nezná meze xD

Edit:
- Hru lze hrát i samostatně
- připravuje se další epizoda, která bude navazovat. Nicméně v další mapě si budete moct i stavět .)
enjoy it
1

#97 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 27 October 2011 - 06:16 PM

Zdravim fanoušky starcraftu :-) chci se zeptat zda nemá někdo rozuloženou hru kterou by mi mohl poskytnout, kvuli padu PC sem neměl tu čest dojet campan SC2 do konece, skončil sem misí kde se za Terany bránim nájezdum mnhoha zergu, je to už kekonci, myslim ze mise s krystalu, a potom už sem měl jít na nake mise mimo zakladu a psalo mi to ze ji opustim nadobro, to sem jestě nepotvrdil a dodělával mise s krystalu, nemá někdo save někde s tehle části hry aby sem nemusel hrát od znovu ??
0

#98 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 27 October 2011 - 11:18 PM

View PostZulldruid, on 27 October 2011 - 06:16 PM, said:

Zdravim fanoušky starcraftu :-) chci se zeptat zda nemá někdo rozuloženou hru kterou by mi mohl poskytnout, kvuli padu PC sem neměl tu čest dojet campan SC2 do konece, skončil sem misí kde se za Terany bránim nájezdum mnhoha zergu, je to už kekonci, myslim ze mise s krystalu, a potom už sem měl jít na nake mise mimo zakladu a psalo mi to ze ji opustim nadobro, to sem jestě nepotvrdil a dodělával mise s krystalu, nemá někdo save někde s tehle části hry aby sem nemusel hrát od znovu ??

neuklada se ti kampan nahodou na battle.netu?

edit: nwm no, mozna nejake savy mam, precejenom jsem kampan dohral uz 3x xD

edit2: http://leteckaposta.cz/823561419
nejsem si ale jistej, jestli to uz je zakonecny, nebo je to trochu pred fakt nwm
0

  • 5 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist