Mystiq.org - forum: Registrace - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Registrace zbytečně komplikované

#1 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 08 May 2011 - 11:33 AM

Zdravim, u privátního serveru chápu registraci hráčů až po vyplnění dotazníku ... jenže ...

Když se kouknu na hráče online a vidim kámoše co včera nehrál a dneska hraje, když mi na mailu pořád smrdí mail s otázkami, bez jakekoliv odpovědi jestli jsem nebo nejsem přijat na server, tak si říkám jestli by nebylo lepší dát ty otázky rovnou na forum, at je hráči prostě jen zodpovězené posílají na Asurův mail.

Takhle se zbytečně čeká na Asurovy otázky (zbytečný krok navíc v žádosti o registraci). A Asura si tim leda přidělává práci, že musí posílat mail navíc.

Asi je opravdu nejjednoduší se regnout přes kámoše, který ponese zopovědnost.

This post has been edited by Wiranri: 08 May 2011 - 11:33 AM

0

#2 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 08 May 2011 - 11:45 AM

No jestli si neumíš jeden den počkat na odpověď, tak určitě...
A ten první mail, kterým se ozveš o dotazník, o tobě taky leccos vypoví :D
0

#3 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 08 May 2011 - 11:53 AM

View PostPsojed, on 08 May 2011 - 11:45 AM, said:

A ten první mail, kterým se ozveš o dotazník, o tobě taky leccos vypoví :)


No nevím co se na větě: "Prosím o zaslání dotazníku." dá zkazit :D ... i když je fakt že takhle jednoduše jsem nepožádal :)
0

#4 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 08 May 2011 - 12:02 PM

Vzhledem k principu minecraftu (i jediný člověk může poškodit velkou část populace) je to podle mě přijatelný krok. Tak si prostě jeden den počkáš. Já například včera koupil originálku Crysis ale nemůžu si to zahrát protože má Valve/EA nejakej problem a hra mi neuzná CD key. Nejsem jedinej kdo má stejnej problém a ty stovky (možná tisíce? co já vím) lidí, kteří čekaj i když si hru zaplatili se nedaj srovnávat s nějakou free registrací do minecraftu :D
0

#5 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 08 May 2011 - 03:06 PM

View PostWiranri, on 08 May 2011 - 11:53 AM, said:

No nevím co se na větě: "Prosím o zaslání dotazníku." dá zkazit :D ... i když je fakt že takhle jednoduše jsem nepožádal :)



Přesně tak, de i o to jak uděláš první dojem.

a 1 den, uteče ti něco? Jasný, vytěžíme ti všechny stromy...


P.S sem tu o víkendu nebyl, tak doufám že nějakej vandal mi nevytěžil mou střešní zahrádku
0

#6 User is offline   Potap 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 141
  • Joined: 27-January 09

Posted 08 May 2011 - 09:44 PM

Na první větě se dá dosti zkazit :) A pak to není jen jeden den http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/to_keep_order.gif
Třeba tohle je část odpovědi na first contact [quote name='asura]šéfe' date=' vůbec nemám ponětí co po mě chceš,...[/quote']
Pravdou zůstává, že v tej chvíli jsem to takhle úplně přesné asi nevěděl taky. No nic, tak zatím zkouším singleplayer http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/to_become_senile.gif , který jsem spustil dle vašich popisků zde na fóru.
0

#7 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 08 May 2011 - 10:41 PM

Taky jsem si na začátku říkal, že si to dělám moc komplikovaný,.... ale přece jenom ten způsob jakým se mi hráči ozývají mi taky o nich něco řekne.
Kdyby tady byl dotazník na webu, tak by mi za chvilku chodili pořád stejný odpovědi. Je pravda že ty otázky jsou pro všechny převážně stejný, ale
najdou se jedinci kterým ještě nějakou tu otázku přidám,...a to čekání k tomu patří... Musim říct že jsem tady měl borce, kterej mi psal, že pokud ho nepustim
co nejdřív na server, že umře.... někoho takovýho byste na serveru chtěli,..?

Ale musim říct ,že mě to docela baví....některý zprávy jsou docela veselý, příkladem týpek mi napsal, že hraje fotbal aby potěšil maminku, zlomil si nohu a baví ho minecraft,....ale ani zmíňka o tom že by si chtěl zahrát na serveru... tak jsem mu odepsal, že mě zase baví grilování a výlety do přírody...

Já bych řekl, že to jede prozatim celkem fajn,..... maily většinou vyřizuju hromadně jednou za den,.... takže kdo opravdu chce na server, stačí když mi odpoví na to, na co se ho ptám. Né že když se zeptám jaká je jeho nejoblíbenější multiplayer hra a co ho na ní baví, že mi odpoví že hraje 4 roky WoWko a 2 roky Lineage2.....
0

#8 User is offline   Potap 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 141
  • Joined: 27-January 09

Posted 09 May 2011 - 09:53 AM

Ještě, žes mi tu poslední otázku takhle neformuloval a mohl jsem odpovědět přesně jak říkáš :)

Jinač se mi líbí tento přístup, mate to obě strany :)

This post has been edited by Potap: 09 May 2011 - 09:59 AM

0

#9 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 10 May 2011 - 06:11 AM

Asuro ty to totiž máš aby ses taky pobavil mi přijde :)
0

#10 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 10 May 2011 - 06:27 AM

To je fakt.. mě čekala otázka týkající se převtělování a náboženství :) Pomalu jsem přemejšlel jestli tam nenapsat něco o Cylonské oživovací technologii a jejich víře v boha :)
0

#11 User is offline   hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 10 May 2011 - 07:22 AM

Hmm...asi chapu proc jsem nebyl prijat kdyz jsem napsal za uznavam teorii 7 zivotu :) Nejsem zrovna moc vyrecnej clovek,ale kdyz se rozepisu tak to stoji za to...proto jsem tu prihlasku udelal celkem kratkyma vetama coz byl asi nejvetsi problem a ne kazdej ma dobry vyjadrovani.
0

#12 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 10 May 2011 - 08:29 AM

Vsak to tam asura psal - klidne ses mohl rozepsat :) ono podle me ty otazky rozhodne nejsou k tomu, aby asura delal pruzkum trhu nebo zjistoval jestli mame /nemame zkusenosti s onlinovkama. Podle me mu jde o poznani cloveka z jeho vyjadrovani. Je to pomerne funkcni psychologicka metoda, ktera se v praxi pouziva. Clovek proste svym vyjadrovanim alespon castecne dava najevo jaky je. A cim volnejsi zadani otazky, tim vice vlastniho "já" do odpovedi vlozi. Zrovna v tvym pripade hartrome se celkem nedivim :) Porad nezapomenu na tvoje detsky sirotky v SC. (jako jedinej ze spammeru jsi mi dokazal shodit PC a to uz je co rict :) )
0

#13 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 10 May 2011 - 08:58 AM

Ja na náboženství odpověděl na jeden řádek. Tím, že bys to měl krátký, to asi nebude :)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist